Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבילת טלוויזיה באורנג' - איך זה עובד?חבילת טלוויזיה באורנג' - איך זה עובד? חבי

ice35
שימו לב! השרשור הזה בן 4409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה שידרגתי חבילת גלישה באורנג לאייפון, בין היתר קיבלתי חבילת ערוצי טלוויזיה.

מהקצת שהצלחתי למצוא אפשר באמת לראות שלל תוכניות ותכנים אבל לא ניתן לבחור פרק מסויים או קטע מסויים (למשל פרק 9 מארץ נהדרת) אלה זה רץ בלופים.

מישהו יודע האם יש אפשרות לבחירת תוכן ספציפית יותר?

תודה ושבת שלום.

"ישמור אותי האל מפני האמונה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה העיקרית היא למה להתעסק בקשקוש הזה?

יש לקשת אפליקציה מעולה (חפש Mako VOD) לאייפון שבה ניתן לצפות בחינם בכל התוכניות המלאות של ארץ נהדרת - ואפילו להוריד אותם לאייפון ולראות ללא חיבור אינטרנט.

אפליקציות לצפייה בחינם יש גם לרשת ולערוץ 10. להוט יש אפליקציה שבה חלק מהתכנים בחינם , ליס יש אפליקציה אבל עם מעט תוכן, לואללה יש אפליקצית VOD פשוטה אבל עם סרטים ישראלים ואלו בשלוף האופציות החינמיות שאני זוכר כרגע.

על זה יש עוד דברים בתשלום כמו ספורט 5 וערוץ הילדים עם מנויים חודשיים , האח הגדול ועוד כל מני קטנות פה ושם.

בקיצר - אני לא רואה טעם להשתמש בשירות של אורנג' (שלא עובד מי יודע מה במילים עדינות) כשיש פיתרונות חינמים טובים משמעותית.

(גילוי נאות - אני עובד בחברה בתחום).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרונות שהבאת בהחלט עדיפים ויש לציין שבהם אני משתמש עד היום, אך יש לי חבילת גלישה 2GB ככה שצפיה חופשית זה לא.

לעומת זאת החבילה של אורנג' TV היא ללא הגבלה.

"ישמור אותי האל מפני האמונה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן כתבתי שבמאקו ספציפית אתה יכול להוריד ולצפות ללא צורך בחבילת גלישה.

בכלליות - ברוב החבילות החדשות של אורנג' אחרי 2 גיגה הם מאטים את הקצב - כדאי לך לברר איך החבילה שלך עובדת.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילה עובדת כך - אחרי 2 ג'יגה גלישה אתה תחווה האטה בקצב. לא קיימת אפשרות חריגה.

עדיף יותר מלהיכנס לעניין של חריגות ולהתחיל לרדוף אחרי המפעיל שלך - למה בחשבונית יש חריגה של 400 שקל על אינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...