Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות - צ'מפיון מוטורס (באר-שבע)

niro002
שימו לב! השרשור הזה בן 4410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני חבר חדש במשפחת VW ורציתי לשתף אתכם במערכת היחסים שלי איתם עד כה. (במיוחד לאור ההתקלויות הלא נעימות שקראתי עליהם פה בפורום, שקרו לדי הרבה אנשים איתם).

ברשותי פולו חדשה - בת חודש, ואחרי שמצאתי כמה ריג'קטים קטנים פניתי למוסך, (כמו שינוי שפה מגרמנית לאנגלית שלא מתאפשרת דרך המחשב אלה רק דרך מחשב איבחון במוסך) והם אמרו שהם "יבדקו" חיפשתי את התשובה פה בפורום, ואנשים פה ממש עזרו לי ונוכחתי לדעת שאכן הדבר אפשרי.

בדרך חזרה הבייתה עצר אותי שוטר ולהפתעתי הרבה (ולהפתעת השוטר גם כן), לא היתה לי תאורה על הלוחית רישוי, לאחר בדיקה קצרצרה התברר שאין מנורות בכלל!! לא מותקן! פדיחה של VW? או של המגרש שמקבל את המכוניות בנמל?? מעצבן נורא! אפילו השוטר התעצבן בשבילי, לא קיבלתי דוח כמובן.

התקשרתי למוסך עצבני מאוד, כמובן שהם היו מופתעים וביקשו ממני להגיע שוב במועד אחר, והם יבדקו את הנושא..

כאשר חזרתי למוסך אחרי כמה ימים (הם התקשרו להזמין אותי)

התברר לי שהם הזמינו לי נוריות חדשות, התנצלו על הפדיחה, אמרו לי שהם ישלמו על הדוח אם קיבלתי, והסכימו לטפל בכל הריג'קטים שהעברתי להם ללא תשלום, וללא ויכוחים ושיכנועים. (אני כבר הייתי מוכן לקרב)

בין הדברים שטופלו היה חלון ימני חורק כשהוא יורד למטה, חוסר שמן (לא הרבה, רכב חדש, כמה אלפי קילומטר), מאפירה חסרה, ועוד כמה פיצ'יפקס.

שאלו אם הכל בסדר ושאני לא ידאג, יש אחריות.

השירות היה אדיב מאוד וסבלני מצד מנהל השירות וגם מצד מנהל המוסך ושירות הלקוחות שלהם.

מקווה שימשיך ככה - ושכמובן אני לא אצטרך להשתמש באחריות..

לא הבנתי את עובד המוסך שאמר "זה בריא למנוע לאכול שמן" - מה זה חיזוקית של הדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

אני חבר חדש במשפחת VW ורציתי לשתף אתכם במערכת היחסים שלי איתם עד כה. (במיוחד לאור ההתקלויות הלא נעימות שקראתי עליהם פה בפורום, שקרו לדי הרבה אנשים איתם).

ברשותי פולו חדשה - בת חודש, ואחרי שמצאתי כמה ריג'קטים קטנים פניתי למוסך, (כמו שינוי שפה מגרמנית לאנגלית שלא מתאפשרת דרך המחשב אלה רק דרך מחשב איבחון במוסך) והם אמרו שהם "יבדקו" חיפשתי את התשובה פה בפורום, ואנשים פה ממש עזרו לי ונוכחתי לדעת שאכן הדבר אפשרי.

בדרך חזרה הבייתה עצר אותי שוטר ולהפתעתי הרבה (ולהפתעת השוטר גם כן), לא היתה לי תאורה על הלוחית רישוי, לאחר בדיקה קצרצרה התברר שאין מנורות בכלל!! לא מותקן! פדיחה של VW? או של המגרש שמקבל את המכוניות בנמל?? מעצבן נורא! אפילו השוטר התעצבן בשבילי, לא קיבלתי דוח כמובן.

התקשרתי למוסך עצבני מאוד, כמובן שהם היו מופתעים וביקשו ממני להגיע שוב במועד אחר, והם יבדקו את הנושא..

כאשר חזרתי למוסך אחרי כמה ימים (הם התקשרו להזמין אותי)

התברר לי שהם הזמינו לי נוריות חדשות, התנצלו על הפדיחה, אמרו לי שהם ישלמו על הדוח אם קיבלתי, והסכימו לטפל בכל הריג'קטים שהעברתי להם ללא תשלום, וללא ויכוחים ושיכנועים. (אני כבר הייתי מוכן לקרב)

בין הדברים שטופלו היה חלון ימני חורק כשהוא יורד למטה, חוסר שמן (לא הרבה, רכב חדש, כמה אלפי קילומטר), מאפירה חסרה, ועוד כמה פיצ'יפקס.

שאלו אם הכל בסדר ושאני לא ידאג, יש אחריות.

השירות היה אדיב מאוד וסבלני מצד מנהל השירות וגם מצד מנהל המוסך ושירות הלקוחות שלהם.

מקווה שימשיך ככה - ושכמובן אני לא אצטרך להשתמש באחריות..

טוב, אם כך, גם אני רוצה להגיד מילה טובה על מוסך צ'מפיון סגול שבכרמיאל.

מדובר באיביזה בת חודשיים, אחרי כמה ימים על הכביש מישהו סרט לי את הרכב, כשקפצתי לשם, ואחרי בדיקה אצל פחח פרטי, המנהל בא בעצמו ובדק את הרכב, וכשראה שהרכב עם 700 ק"מ, הוא הציע לעשות את העבודה במחיר שאני רוצה (פחות או יותר דומה לפחח המקצועי שבדק לי ת'רכב), סתם הוא היה מאוד נדיב, ולא התעקש, ולמרות זה לא תיקנתי..

אחרי חודשיים על הכביש ועם 3000 ק"מ , אני מגלה שיש צריכת שמן גבוה, קפצתי לשם עוד פעם, הם קיבלו אותי בסבר פנים יפות, לקחו ת'אוטו בדקו אותו הוסיפו שמן שאני הבאתי איתי, הסבירו למה זה קורה ופתחו לי כרטיס מעקב..

הם פשוט דואגים.. אני לא חושב שצריך יותר מזה, זהו עד עכשיו..

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלא כל התפוחים על העץ רקובים.

הבעיה היא שהטעם של התפוחים הרקובים האלה נשאר הרבה יותר זמן.

נראה שצ'מפיון מזלזלת בלקוחות שלה באופן עיקבי לפי מה שנראה מהפוסטים פה.

בעבר התעניינתי לקנות רכב מקבוצת פולקסווגן אך בעקבות השם הרע של היבואן ירדתי מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, גם אני חקרתי פה לפני שהזמנתי את הרכב, אבל ההתרשמות שלי מסוכני המכירות (סוכנות:), יועץ השירות, והחבר'ה במוסך הייתה די חיובית, (דאגתי לעשות היכרות ולדבר איתם קצת עוד לפני שהזמנתי, שאלתי קצת שאלות כדי לראות איזה סוג של בנאדם עומד מולי).

והאמת גם די סמכתי על VW שאני אפול על אקסמפלר בלי מחלות כי סה"כ הם די אמינים.

אני שמח שלא טעיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא לא פעם לטפל בצ'מפיון המרכזי (פולו) - ואני רוצה להגיד לכם שהשירות בסדר גמור ואף למעלה מזה. עשו לי גם איזושהי הנחה קטנה על העבודה, תיקנו לי כמה דברים קטנים ללא חיוב ובסך הכל אני די מרוצה.

Aerodynamics are for people who can't build engines - enzo ferrari

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות שם מצוין במיוחד המנהל מני/בני ברח לי השם שלו שתמיד שהגעתי ישר בא לעזור ועשה אפילו כמה תיקונים ותוספות שקניתי בלי קשר לסקודה והוא התקין לי וסידר לי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות מצויין?? הרכב הגיע בלי מאפרה, בלי מנורות בלוחית רישוי, חלון ימני חורק ועוד כמה דברים נוספים וכל זה ברכב חדש שיצא מהחברה לפני כמה חודשים, ואתה עוד מתפעל מהשירות ושלא חייבו אותך על כלום, אוי ואבוי להם אם היו מחייבים הם צריכים לפצות אותך שרכב כזה יצא מהשערים שלהם, זה מראה את הזלזול שלהם בלקוחות הרכבים לא נבדקים לפני מסירה ואם יש בעיה מתחילים לטרטר אותו.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שירות מצויין.

קודם כל הם לקחו אחריות על הכל, ולא התחמקו ולא התנערו, מבחינתי אחריות = שירות.

וזה יכול להיות באשמת VW גרמניה או באשמת המגרש שקיבל את המכונית בנמל, וגם יכול להיות שפיספסו קורה, לא יודע.

אני מסכים שזה לא בסדר לקבל רכב חדש לא מושלם, אבל זה לא כל כך רציני, אם זה היה רכב יותר ישן לא הייתי מתעסק עם זה בכלל, הייתי מסדר הכל לבד, אבל בגלל שיש אחריות ניגשתי אליהם שייתנו לי תשובות, וקיבלתי מענה הולם, ובזה הם נבחנים, מתי שאתה צריך אותם, לא מתי שהכל עובד פיקס.

אחרי הכל, לא הם (המוסך,יבואן) ייצרו את הרכב, הם פשוט נותנים שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעשה פה שום דבר יוצא דופן, הרכב לא היה תקין והם עשו את המוטל עליהם בשביל זה לא הייתי פותח שרשור, אם היו נותנים שובר לטיפול חינם או משהו דומה בגין טרטור הלקוח הייתי אומר שזה משהו יוצא דופן.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא, קורה, כולה ביקרתי פעמיים כי בפעם הראשונה לא היו במלאי מנורות והייתי צריך להראות להם איך זה נראה, (כי לי זה היה נראה כאילו אין חיווט בכלל)

לא ביקרתי במיוחד אני עובד 3 רחובות ליד.

אתה נשמע כאילו הייתי צריך לחפש על מה לריב איתם בכוח, בקטנה.

בכל מקרה קיבלתי ריחניים, שטיפות חינם, טיפול ראשון חינם, והכי חשוב שירות!

מספיק לי, אני מרוצה, זה הכל.

רק רציתי לשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שוב דבר עם צ'מפיון למרות שיש במשפחה שלנו אוודי, והייתי אומר זאת על כל נותן שירות.

פשוט התרגלנו לקבל שירות דפוק בארץ שלנו אז אם מישהו עושה את מה שהוא צריך לעשות מריעים לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מתווכח? הוא קיבל שירות מצויין למרות שהם מחוייבים לכך כביכול, הוציאו לקוח עם תקלות לא שגרתיות ברכב חדש מבסוט וזה מה שחשוב ולא כל מוסך יודע לעשות את זה, בין אם הוא מחוייב לכל או לא.

אפשר לתת לשרשור חיובי שישאר כזה ולא צריך כמו פולנים, לחפש תמיד את החצי כוס הריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות מצויין?? הרכב הגיע בלי מאפרה, בלי מנורות בלוחית רישוי, חלון ימני חורק ועוד כמה דברים נוספים וכל זה ברכב חדש שיצא מהחברה לפני כמה חודשים, ואתה עוד מתפעל מהשירות ושלא חייבו אותך על כלום, אוי ואבוי להם אם היו מחייבים הם צריכים לפצות אותך שרכב כזה יצא מהשערים שלהם, זה מראה את הזלזול שלהם בלקוחות הרכבים לא נבדקים לפני מסירה ואם יש בעיה מתחילים לטרטר אותו.

אני קורא ופשוט משפשף את העיניים...

אין מנורות מאחורה?מאפרה? חלון חורק?

מישהו צחק פה על הסינים בזמן האחרון?

לא יאומן שזה רכב תוצרת גרמניה

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! אנשים פה מופתעים כאילו כל היצרנים בעולם מעולם לא היו להם פאקים קטנים כשהם מסרו רכבים חדשים, רק לי עשו פדיחות, כאילו מסרו לי רכב בלי מנוע.

חבר'ה תרגעו הכל בסדר..

רק למען הסדר ושיהיה ברור יותר הבהרה (שמחזקת את מה שאני אומר) לגבי המאפרה:

המאפרה בפולו זו מעיין כוס שמתישבת על אחד ממחזיקי הכוסות והיא משוחררת, אתה יכול לשים אותה איפה שאתה רוצה, או אפילו לא לשים אותה באוטו בכלל, זה לא שהיה לי חור בדשבורד :)

אני אפילו לא ידעתי שחסרה לי מאפרה! הם הוסיפו לי אותה כי הם שמו לב לבד שהיא חסרה ברכב, שאלו עם הוצאתי אותה מהאוטו ואמרתי שלא, אז קיבלתי חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא ופשוט משפשף את העיניים...

אין מנורות מאחורה?מאפרה? חלון חורק?

מישהו צחק פה על הסינים בזמן האחרון?

לא יאומן שזה רכב תוצרת גרמניה

קשה לי להאמין שהרכב הגיע מהייצרן ללא הפריטים האלה. יש פריטים שהייבואן בארץ צריך להרכיב לפני מסירת הרכב ללקוח כמו אנטנה שמגיעה ארוזה בתא המטען.

ייתכן גם שהחלקים האלה נגנבו בזמן איחסון הרכב בארץ או במוסך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...