Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: יונדאי i40 בישראל. המחיר - החל מ-161 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, השיקה הבוקר את ה-i40 בישראל. ה-i40 מושקת בישראל בשתי תצורות מרכב (סדאן וסטיישן), שני מנועים (בנזין ודיזל ) ושתי רמות אבזור.

מחירים -

סדאן בנזין ברמת אבזור פרימיום - 161 אלף ש"ח.

סטיישן בנזין ברמת אבזור פרימיום - 166 אלף ש"ח.

סטיישן דיזל ברמת אבזור פרימיום - 174 אלף ש"ח.

כל הפרטים בקישור המצורף - יונדאי i40 בישראל

קישור למפרט הטכני המלא

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המחיר בדגם המאובזר ממש יקר והפער בין הגירסאות גדול מדי. במחיר של הדגם הבסיסי הייתי פוזל גם לכיוון המונדיאו שמגיעה עם יחידת כוח עדיפה. מה שהיה יכול להיות מעניין זה דיזל שתוצע באותם מחירים ורמות גימור גם בסדאן, לא נראה לי שזה יקרה.

מעניין אם הדיזל סטיישן תוצע לשוק המוניות ובאיזה מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהם יפנו עם ה-i40 למוניות.

גם בעבר יובאו אלנטרה ו-i30 דיזל והם לא פנו למוניות.

למרות שבשטחים אפשר לראות מדי פעם מוניות של יונדאי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב מאוד וסביר להניח שגם איכותית יותר מכל היפניות באותה הקטגוריה.

יחד עם זאת, אני אישית הייתי שומר את הכסף למונדאו החדשה שתגיע עוד כחצי שנה, עיצוב ממש מעולה (בייבי-אסטון) בנוסף ליחידות הנעה חזקות יותר.

מקווה רק שהמחיר לא יקפוץ פתאום בלי פרופורציה כמו שקרה עם פסאט החדשה.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב מאוד וסביר להניח שגם איכותית יותר מכל היפניות באותה הקטגוריה.

יחד עם זאת, אני אישית הייתי שומר את הכסף למונדאו החדשה שתגיע עוד כחצי שנה, עיצוב ממש מעולה (בייבי-אסטון) בנוסף ליחידות הנעה חזקות יותר.

מקווה רק שהמחיר לא יקפוץ פתאום בלי פרופורציה כמו שקרה עם פסאט החדשה.

זה בעיקר עניין של מיצוב ואבזור, אבל מצד שני יש גם את הדברים הקטנים שלא מדברים אל רוב הלקוחות, אך יוצרים הפרש משמעותי במחיר. אפשר לקחת את אותו רכב, לשפר תחומים שלא נראים לעין כמו בידוד רעשים עם שמשות עבות יותר, בולמים יקרים ואיכותיים יותר, בלמים טובים יותר וכו' וכו' והופ, המחיר קפץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאחרי ההצלחה של ה-I35 השתן עלה להם למח.

המחירים לדעתי צריכים להיות קצת מעל 150K ש"ח.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומר שהמחיר שלהם גם מוצדק.

כתור מתחרה חדשה בסגמנט יונדאי אמורה לדעת טוב מכולם שכדי להכנס ולהיות שחקן מרכזי בשוק היא צריכה תחילה להציע מחירים משתלמים יותר ובכך לרכוש את אהדת הציבור (בדיוק כמו שהיא עשתה בעבר).

עם כל הכבוד והניסיון הטוב שיש לי עם המותג, באותו מחיר כנראה הייתי הולך על המתחרות.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתור מתחרה חדשה בסגמנט יונדאי אמורה לדעת טוב מכולם שכדי להכנס ולהיות שחקן מרכזי בשוק היא צריכה תחילה להציע מחירים משתלמים יותר ובכך לרכוש את אהדת הציבור (בדיוק כמו שהיא עשתה בעבר).

עם כל הכבוד והניסיון הטוב שיש לי עם המותג, באותו מחיר כנראה הייתי הולך על המתחרות.

אני חושב שהיא תוצע במחיר אטרקטיבי לליסינג בדיוק כפי שעשתה ה 6 , ושם היא תצליח מאוד.

יונדאי עושים את אותה הטעות של מאזדה , תמחיר מכוון ליסינג ולא לקוח פרטי, אם היה טיפה שכל בקודקוד, הרכב היה צריך להיות מתומחר בסביבות ה 145K , אטרקטיבי לליסינג, ומאוד אטרקטיבי ללקוח הפרטי, אבל המשחק מחירים וישור הקו פשוט דופק הכול.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשים לב לעובדה שיונדאי של היום (i40) זו לא היונדאי של פעם. אם לדוגמה ה-i30 היוצאת הייתה לא רעה מבחינה מכנית+אבזור אך חלשה באיכות חומרים בתא הנוסעים, אז זו החדשה כבר מיישרת קו גם באיכות החומרים עם הטובות שיש (לפחות לפי כל הביקורות) ולכן היא גם לא תהיה זולה כבעבר כי היא פשוט לא יכולה להיות כזו.

בישראל המחיר מעוות בשל חברות הליסינג, אך באירופה המחיר של ה-i30 הקודמת היה זול באופן ברור מהמתחרות והמחיר של זו החדשה, זהה למתחרות הישירות (אך יונדאי עדיין מקפידה לספק באירופה קצת יותר אבזור ביחס למחיר ובעיקר אחריות טובה יותר של 5 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיא תוצע במחיר אטרקטיבי לליסינג בדיוק כפי שעשתה ה 6 , ושם היא תצליח מאוד.

יונדאי עושים את אותה הטעות של מאזדה , תמחיר מכוון ליסינג ולא לקוח פרטי, אם היה טיפה שכל בקודקוד, הרכב היה צריך להיות מתומחר בסביבות ה 145K , אטרקטיבי לליסינג, ומאוד אטרקטיבי ללקוח הפרטי, אבל המשחק מחירים וישור הקו פשוט דופק הכול.

אני לא יודע אם 145 או 150 או כל מספר אחר, אבל:

(א) אין ספק שזה מחיר שנועד לאפשר הנחה לליסינג;

(ב) לכלמוביל יש גם חברת ליסינג אם אינני טועה, אני זוכר שבזמנו הם הציעו לי על רכבי מיצובישי דילים שחברות ליסינג אחרות רק יכלו לחלום עליהם. כך שהם יהנו מזה כפליים.

קדימה זליכה!!!

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

כמה עולה מאזדה 6? פולקסווגן פאסאט? סקודה סופרב? אופל אינסיגניה?

אתה יכול להשוות בין פאסאט או סופרב לבין הI40? לדעתי אין פה שום קשר בין אחת לשנייה. החטיבה הגרמנית איכותית יותר, מנועים וביצועים עדיפים ועם כל הכבוד, לא עונדים את הסמל הקוריאני.

כן, יונדאי התקדמו המון בשנים האחרונות. אבל יש להם עוד דרך ארוכה(זו דעתי בכל אופן).

אגב, רק אני לא מבין איך עם 177 כ"ס שזה הספק נחמד, הם הצליחו להגיע רק ל10 שניות ל100?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא נהגתי ב-i40 (זה יקרא רק בעוד שבוע-שבועיים) אבל כן ישבתי בתוכה. וכן, אני יכול להשוות בינה לבין הגרמניות. אני לא יודע מי תהיה טובה יותר, איכותית יותר, נוחה יותר, מהירה יותר או חסכונית יותר, אבל להשוות אני יכול.

אני מניח, כמוך, שלגרמניות יש שילוב מנוע-גיר חזק ומתקדם יותר. אתה באמת חושב שזה הדבר הכי חשוב בעבור רוב אלו שבסוף קונים או לוקחים כזה רכב בליסינג? לי באופן אישי נראה שזה שיקול משני בחשיבותו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשוות בין פאסאט או סופרב לבין הI40? לדעתי אין פה שום קשר בין אחת לשנייה. החטיבה הגרמנית איכותית יותר, מנועים וביצועים עדיפים ועם כל הכבוד, לא עונדים את הסמל הקוריאני.

כן, יונדאי התקדמו המון בשנים האחרונות. אבל יש להם עוד דרך ארוכה(זו דעתי בכל אופן).

אגב, רק אני לא מבין איך עם 177 כ"ס שזה הספק נחמד, הם הצליחו להגיע רק ל10 שניות ל100?

ישבת? נהגת? קראת ביקורות בחו"ל? מבחן לדוגמה (דיזל סטיישן) מסקנות בקיצור, פאסאט ראשונה, סופרב שנייה, יונדאי שלישית, מאזדה 6 רביעית, פיג'ו חמישית וולוו S60 סטיישן אחרונה (בעיקר בגלל מחיר).

אז יונדאי לא משיגה את השתיים האחרות, אך צמודה להן מאוד וצריך לזכור שאלו גרמנים שתמיד יעדיפו תוצרת גרמנית (עניין של טעם) כמו שהבריטים מאוהבים בפורד, היפנים בפריוס והאמריקאים בפורד F150. ובלי כל קשר, איך אנשים שקוראים לעצמם חובבי רכב וכותבים בפורום, מחווים דעה על איכות מבלי שאיפלו ישבו ברכב שלא לדבר על לנהוג בו או בכלל לקרוא מבחנים מחו"ל? לא אישית אליך, אלא בכלל באופן כללי.

איך 10 שניות? קוראים לזה מנוע אטמוספרי+תיבה אוטו'. תראה מה קרה לסופרב 1.8TSI המשווקת עם תיבה אוטומטית, במקום 8.5 שניות עם DSG, עכשיו זה 9.4 שניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...