Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון גיר-רון - שיפוץ גירים אוטומטיים בתל-אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מכון גיר-רון - מכון לשיפוץ גירים אוטומטיים בתל-אביב.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מכון גיר-רון - גירים בתל-אביב

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

סיפור שלא קרה לי אישית, חבר נכנס לשם עם ביואיק לסייבר עם רעידות ברכב בזמן עמידה,הרכב לא סוחב גם בלחיצה על הדוושה, לא מוריד הילוך בקיק,

הבחור שעשה איתו סיבוב ברכב הודיע לו שהוא יודע מה הבעיה ומה צריך לעשות, והוחלט על שיפוץ גיר מלא במחיר של 5500₪

החבר קיבל בחזרה את הרכב עם בעיה שלא נפתרה, הרכב עדיין רועד, לא מוריד הילוכים, לא סוחבן.

הוא החזיר את הרכב למכון ואז התגלה שהממיר מומנט לא תקין, לא ידוע אם הוחלף או מה קרה איתו.

עבר כבר שבוע לכל הסיפור הזה, הרכב עדיין לא מוריד הילוכים בקיק, עדיין רועד לדברי החבר הרעידות שונות ממה שהיו פעם. עדיין לפעמים לא סוחב.

ברגע שיהיה עדכון, אני יוסיף פה.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפלתי במכון של רוני (רון-גיר) מספר פעמים.

עשיתי אצלו שיפוץ לגיר של הרנו סניק (הי"ד), וטיפלתי בגירים של הלנדרוברים מספר פעמים.

לשביעות רצוני המלאה.

אם היתה לי היום בעיה בגיר אוטומטי, סיכוי גבוה מאוד שהייתי רוזר לרוני.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...