Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז שירות קרל - מוסך מורשה קיה ברמת גן - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מרכז שירות קרל 053-8094123 - מוסך מורשה קיה ודייהטסו ברמת גן.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מרכז שירות קרל - מוסך קיה במרכז

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך עקב המלצה של מספר חברים ואני חייב להודות

שהם צדקו

מנהל המוסך ג'רבי ליווה אותי לכל אורך הדרך, מספר מוסכים אחרים לא הצליחו לפתור לי את הבעייה

וג'רבי פתר אותה תוך שעתיים

המוסך מפואר עם חדר המתנה נעים והשירות היה באמת מעבר למצופה

אני בוודאות אחזור לטיפולים נוספים ואמליץ לחבריי

תודה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עשו קופון לטיפול 10000 שכלל שמן ופילטר שמן ובדיקת בלמים .

קניתי ועשיתי ,יש לציין שהם שמו 5 ליטר במקום 6 ליטר ,הוספתי בבית , אבל עדיין שמן חצי סינטטי 10-40 ופילטר שמן עולים כמו הקופון אפילו יותר..

גלון ליקווי מולי עולה 140 שקל והפילטר עוד 90 שקל לפחות במורשה 140 שקל...

בליפט תיקנו לי גם בעיה בתופסן גלגל ספייר ללא עלות.

סך הכל שירות מעולה ,אווירה טובה ומקצועיים שם.

מומלץ!

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כנראה שזה מוסך ששווה להרשם בשבילו.

(ביננו, אני הייתי ב-3 מוסכים מורשים של דייהטסו כבר - כולם על הפנים, נשארתי עם זה שהכי קרוב לבית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה.

עוד בזמנו שקרל היה מורשה פיאט נכנסתי אליו עם רכבי העתיק על מנת לבצע בלמים אחוריים ולקבל אישור בלמים לטסט. כי זה מה שבמוסך אמרו לי שצריך כדי לעבור טסט.

קיבלתי הצעת מחיר אליה הסכמתי. סה"כ סביבות ה540 ש"ח כולל עבודה ומע"מ. אמרו לי שהרכב יהיה מוכן סביבות 4-5 בצהריים.

חזרתי ב4-5 בצהריים למוסך להוציא את הרכב, וחשכו עיני למראה החשבון. לא פחות מ2000 ש"ח החשבון זעק!!!

וכי למה? שאלתי את מנהל העבודה שאת שמו איני זוכר, אני רק זוכר שהוא גבוה עם עיניים בהירות.

ענה לי "אנחנו מתקרבים לחורף אז פתחנו לך את הרדיאטור חימום מהסתימה שהייתה שם" - ברדיאטור הייתה נזילה

ענה לי "היו לך נורות שרופות אז החלפנו לקראת הטסט" - לא הייתה אפילו אחת. זה הדבר הראשון שלמדתי לעשות באוטו הזה

ענה לי "לא בטיחותי להסתובב עם וישרים לא טובים" - היו לי בבגאז' זוג דנדשים שקניתי

בקיצור, הבנתם את הלך הרוח. מההלם אני אפילו לא זוכר מה הוא עשה שניפח את החשבון פי 4.

לצערי, שילמתי והלכתי למוסך אחר אחרי שבוע כי הנזילה ברדיאטור חימום גרמה להתחממות ולבעית ראש מנוע.

בקיצור, אני לא הייתי מתקרב לשקרנים ממוסך קרל, ולכל מקום שהלכתי, ודיברנו על מוסכים, העלתי את הסיפור שלי על מוסך קרל.

ואין לי בעיה שיתבעו אותי ממוסך קרל, לא לפני שהם מוחקים את החשבוניות וההצעות מחיר מהמחשבים שלהם.

מספר רכב -7949019 פיאט פונטו. שמי הוא שביט בר כוכבא.

תוציאו את החשבוניות וההצעות מחיר כדי שיהיה לנו לפחות על מה להתווכח.

בברכה, שביט

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יחס אדיב ומוסך מתוקתק.

אבל....

אני לא הייתי מרוצה מהטיפולים (לפני למעלה מ5 שנים, פיאט פונטו)

בעיית חימום מנוע,

החליפו הכל ולא פתרו את הבעייה.

מחירים לא זולים לכל הטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני הגעתי בכלל למוסך קרל במקרה,בכלל לא ידעתי שיש ברמת גן מוסך מורשה של קיה.

שבוע שעבר הכנסתי את הרכב שלי לטיפול 30 אלף,מאוד הופתעתי מחזות המוסך,הניקיון,הכל חדש ומודרני,(מסתבר שהם באותו מקום משנת 1959)חברה נחמדים ומאוד מקצועיים,יחס חם ואישי.והכי חשוב מחיר הגון למדי.

צבי רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...