Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"נתפסתי" נוסע מעל המהירות כשנסע לידי רכב במקביל

שימו לב! השרשור הזה בן 3835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה 01:30 בבוקר, "נתפסתי" (באמצעות ממל"ז) נוסע מעל המהירות המותרת בחיפה, בכביש 4 לכיוון דרום. למה "נתפסתי"? בגלל שבכלל לא נסעתי מעל המהירות המותרת. אני נסעתי בתניב השמאלי כשבנתיב האמצעי הגיע רכב שנסע במקביל אליי ומעל המהירות המותרת (נתיב ימיני הוא נתיב תחבורה ציבורית). השוטר סימן לי לעצור אבל בגלל שאותו רכב נסע מקביל אלי (וגם נסע מעל המהירות המותרת) הוא חשב שהשוטר סימן לו לעצור. אני שלא הייתי בטוח, גם עצרתי והשוטר בא אלי ואמר לי שאני נסעתי מעל המהירות המותרת- 83 קמ"ש לאחר הפחתה בכביש של 50 קמ"ש. לא עזר יותר מידי להתווכח שזה לא אני אבל דאגתי לשמור על הכללי יסוד:

- הקלטתי את כל ההתנהלות של השוטר מולי שהוא מודה שיש רכב שנסע במקביל אלי (השוטר לא מודע להקלטה).

- בטיעון שלי השוטר כתב שאני טוען שנסע לידי רכב ואני נסעתי 50 קמ"ש.

- ביקשתי מהשוטר והוא כתב את העבודות שתוארו גם בעצמו.

מן הסתם הרשיון נלקח במקום ומחר יש לי זימון למשפט. יש לי רקורד נקי של 7 שנים ואני חייב את הרשיון נהיגה שלי בשביל העבודה ולימודים (כן, אני יודע, כמו כולם...).

איך אני ממשיך מפה? איך אני מקבל את הטיעון שלי ואת העובדות שכתב השוטר? כי הדו"ח נמצא בחיפה ואני נשפט ליד הבית, במרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלילה צריכים להתקיים 2 תנאים עיקריים

האחד קטע הכביש חחיב להיות מואר

השני אתה חייב להיות רכב בודד על הכביש.

לכן הדו"ח לא שווה את הנייר שהוא נכתב עליו.

מחר לדעתי יש לך שימוע אצל קצין ולא משפט.

ולצורך השימוע הקצין חייב שיהיה בידו את הדו"ח שכתב השוטר.

לאור העדות שיש לך המוקלטת אתה צריך בשימוע לקבל בחזרה את הרשיון , ולדרוש מהקצין ביטולו של הדו"ח

אם תוכל לסרוק לכאן את מה שכתב השוטר יקל עלינו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהתנאים האלו לא התקיים.

ששאלתי את השוטר איך הוא יודע שזה אני שנסעתי מהר התשובה שלו הייתה "אני פשוט יודע, זה מכשיר מיוחד".

פעם הבאה תגיד לשוטר לכתוב את "אני יודע זה מכשיר מיוחד" על הדוח. ונראה מה הוא יעשה במקרה כזה.

גש למשפט, תוכיח שהיית עם עוד רכב באותו קו ולא נסעת מעל מהירות המותרת ואין להם איך להוכיח שזה היית אתה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהקצין תנועה. למזלי, עקב היסטוריה הנקייה שלי, הוא הסכים לא לשלול לי מנהלית את הרישיון.

עברתי על ההקלטה של השוטר וזה מה שהוא כתב בדו"ח (מה שהולך לבית משפט):

"בעת עמידה סטטית, ליד מסילת ברזל, בצד של הכביש עם הפנים כלפי התנועה לכיוון העצמאות, הבחנתי בשני רכבים כאשר הרכב כלפיו כיוונתי היה בנתיב השמאלי, במקביל לרכב נוסף שנסע בנתיב האמצעי. כלפי הרכב השמאלי נקלט במהירות 88. נציין שבדקתי לפחות שתי מדידות נוספות את הרכב הנ"ל והוא היה במהירות 81 ועלה ל- 83 והוסיף ל- 88 קמ"ש."

ככל שאני עובר על זה בראש אני מבין כמה זה מגוחך כי אם השוטר היה עם הפנים לכיוון התנועה ואני הייתי בנתיב השמאלי אז בוודאות הרכב שהיה בנתיב האמצעי הפריע ללייזר ואין סיכוי שזה אני.

ספרתי לקצין בשימוע את העובדות והוא אמר לי שאם אני צודק אז באמת לא תקף אבל מצד שני השוטר גם יודע את זה אז ולכן לא היה כותב את הדו"ח מלכתחילה. ת'אמת, הוא צודק עם הטענה הזאת אבל לפי מה שהשוטר כתב בדו"ח אני צודק...

איך אני ממשיך מפה? ליצור קשר עם עו"ד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך עו"ד

כותב מכתב לתביעה המשטרתית מבקש לבטל את הדו"ח מכיוון שאינו עומד באמות המידה למתן דו"ח עבור מהירות עם ממל"ז בלילה, שבו נדרש כי הרכב יהיה רכב בודד.

ומוסיף

במידה ולא יבוטל הדו"ח אני אדרוש להשית על המדינה הוצאות משפטיות.

אתה לא צריך אפילו לפרט את המסקנה שלך שהרכב האחר אמור להסתיר את רכבך.

אבל....

אולי מדובר בממל"ז החדש שגם מצלם את רכב המטרה?

למרות שלפחות לעת עתה הוא עוד לא קיבל הכשר?

לך תדע עם המשטרה שלנו

לא כתוב בשום מקום שקיים צילום.

האם הראה לך במכשיר את קריאת המהירות ואת קריאת המרחק?

דווח לנו על ההתפתחויות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני יכול לדרוש לבטל את הדו"ח לפני המשפט?

רשום בדו"ח סוג המכשיר ממל"ז: LTI 20-20.

השוטר הראה לי רק את המהירות ולא את המרחק.

לפי מה שכתב השוטר (הרי יש לי מצולם שזה מה שהוא כתב) בדו"ח, אני יכול לבטל אות הדו"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהטופס הוא טופס ותיק טרם הוכנס משבצת לממל"ז החדש

מפריע לי המספור שלו וגם הקידומת באותיות לפני המספר של המכשיר שאולי מרמזים על הממל"ז החדש.

זה שהוא לא הראה לך את המרחק זה עוד כשל בדו"ח למרות שאצלו בהעתק הוא בטח סימן כי הוא הראה לך גם את המהירות וגם את המרחק.

כפי שכתבתי על סמך מה שכתבת אתה שכתב השוטר הרי יש לבטל את הדו"ח.

מופיעים בנוסף לשוטר שכותב את הדו"ח עוד 2 עדים

מה היה תפקידם בפרשה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא הראה לי את המרחק במכשיר אבל הוא אמר לי בע"פ. עכשיו שאני חושב על זה, הוא גם לא הציג לי את המהירות, אני ראיתי בעצמי שזה מה שכתוב באקדח.

שוטרת אחת ישבה כל הזמן באוטו והכינה רישיון נהיגה זמני והשוטר השני, אחרי שסימן לי לעצור, נכנס לניידת וישב איתה.

כמו שאמרתי, יש לי את כל האירוע מוקלט בוידאו. זה עוזר לי במשהו אם אני רואה שבמהלך כל ההקלטה השוטר לא הראה לי את המרחק?

דרך אגב, הממל"ז החדש כבר קיבל אישור סופי לשימוש? הוא לא עדיין "בהרצה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי לך

כתוב מכתב , תקבל ביטול

ולגבי הממל"ז החדש לפחות ממה שאני יודע טרם קיבל תו כשרות סופי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא הראה לי את המרחק במכשיר אבל הוא אמר לי בע"פ. עכשיו שאני חושב על זה, הוא גם לא הציג לי את המהירות, אני ראיתי בעצמי שזה מה שכתוב באקדח.

האם ראית תצוגת ספרות אדומות-מוארות או ספרות LCD (ממל"ז חדש) ?

לפי מס' הסידורי עם האות "U" בהתחלה, נראה כי זהו אכן ה- Ultralyte.

השוטר המורעל על "הדיג" כנראה שכח מהוראות ההפעלה בלילה - רכב המטרה חייב להיות בודד בכביש,

כך נקבע גם ע"י בית המשפט ב-2003.

דרך אגב, יש כאן כמה הרשעות של נהגים, שגם חטפו ממנו: 1 2 3 (אבל לא בשעות הלילה).

העדים שהוא רשם בדוח לא שווים כלום, ללא מזכר. (צוות של 3 שוטרים לאכיפת מהירות...:shock:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בממל"ז הרגיל

טווח מדידה לא יותר מ 300 מטר ביום .אם יש למכשיר עדשה מקרבת וחצובה מותר עד 600 מטר ( המשטרה לא משתמשת ) לכן עד 300 מטר , בלילה עד 300 מטר בכל מקרה.

ביום יכולים להיות כלי רכב אחריך וגם בנתיבים מקבילים לך.

בלילה אתה חייב להיות בודד , ושטח האכיפה מואר.

השוטר חייב לשמור עימך על קשר עין רציף מרגע שנעל אותך במכשיר ועד לעצירתך.

צריך להראות לך את קריאת המהירות וכן את קריאת המרחק.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור הזה יש צילומים של הממל"ז החדש ראה בדקה 1.03 http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=867851&pid=54

תראה אם אכן גם אצלך מדובר באותו מכשיר

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...