Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"נתפסתי" נוסע מעל המהירות כשנסע לידי רכב במקביל

שימו לב! השרשור הזה בן 3806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, לא אותו מכשיר. במקרה שלי היה לו כיתוב בכחול ולא באדום במכשיר ממל"ז.

מתוך הפס"ד של elili:

בהפעלת לילה (נהלי הפעלה):

א. הממל"ז יופעל בקטע דרך מואר במלואו.

ב. רכב המטרה יהא בודד בכביש.

ג. מרחק רכב המטרה ממקום עמידת המפעיל לא יעלה על 300 מטר.

רק לא ברור אם זה תנאים מצטברים.

בכל מקרה, אותו פס"ד בהמשך (כללי הפעלה שמוסיף השופט):

אין להפעיל ממל"ז כלפי כלי רכב המוסתרים בחלקם על ידי רכב או עצם אחר ואף אין להפעילו כלפי רכב שחלקים ממנו נראים לעיני המפעיל כמשיקים לרכב אחר. יש להפעיל ממל"ז אך ורק כלפי כלי רכב שכל חלקיו הניתנים להראות גלויים לעיני המפעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה 15 שלחתי אותך לשרשור אחר כדי שתזהה איזה ממל"ז פגע בך.

פסק הדין המקיף שאלילי הביא הוא פסק דין של בית המשפט לתעבורה ולא של בית המשפט העליון, שפסק קצת שונה. אבל...

כל התנאים שמנית לגבי הפעלת לילה הם תנאים מצטברים, וכבר כתבתי לך שהם לא מתקיימים אצלך כיון שלא היית רכב בודד ובנקודה הזו עליך להתמקד, כי גם שאתה נמצא במקביל לרכב אחר עדיין ניתן לראות את חזית הרכב שלך ללא הפרעה , וזה מה שנדרש

לכוון לחזית הרכב לאיזור לוחית הרישוי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

עדכון והתייעצות:

בגלל שלא היה לי זמן לטפל בדו"ח ולא רציתי "לפקשש" באופן הטיפול, שכרתי עו"ד והעברתי לו את כל החומר.

מן הסתם, הדו"ח והמשפט בוטלו לפי מועד המשפט.

בקשתי מהעו"ד שישיג לי את הדו"ח של השוטר בשביל לנסות לקבל החזר על השכר טירחה של העו"ד (הדו"ח ניתן חד משמעית בצורה לא מוצדקת- מזכיר שיש לי צילום וידאו של השוטר מודה "שתפס" אותי שנוסע לידי רכב) אבל כבר כמעט שנה (?!) שהעו"ד אומר לי שהוא לא מצליח להשיג את הדו"ח הזה.

האם זה הגיוני? האם כדאי להגיש מכתב להחזר הוצאות ללא הדו"ח של השוטר (בדו"ח של השוטר כתוב שנסע במקביל אלי עוד רכב)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שתצליח להחזיר את שכר הטרחה של העו"ד וההוצאות המיותרות שניגרמו לך.

אם המשטרה הסיקה לבטל את הדוח לעניות דעתי הם צריכים להענות לבקשה שלך להחזר כספי בגין הוצאות שכר טרחה + ביזבוז יום עבודה (או כמה שבפועל ביזבזת על זה)

אבל זה ניראה לי אפשר להשיג רק בבית משפט אולי ישה יוכל לעזור כאן? מה באמת הפרוצדורה להחזרת הכסף במידה ו"נדפקת" על לא

עוול בכפיך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקיבלתי את המכתב ביטול מהעו"ד ראיתי שחתום עליו שופט וכתוב אין לשלם הוצאות או משהו בסגנון... נורא כעסתי על העו"ד שאישר את זה אבל הוא אמר לי שזה לא מקובל ששופט יפסוק החזר שכר טירחה, אפילו שזה מוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שמדובר בחזרה מכתב האישום ולא בזיכוי, הנהג לא זכאי לפיצוי כלשהו.

דרך אגב, גם אם הנהג מזוכה הוא לא מקבל פיצוי על הנזק שלו אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

נתפסתי על הקטנוע שלי בדרך זבוטינסקי בר"ג במהירות של 91 ואחרי הפחתה 86 קמש במקום 50:(((

בדר"כ נהג מאוד זהיר ובמהלך 14 שנות רישון זאת עבירת מהירות ראושנה שלי ובבסה"כ שלישית (שניים אחרות על נסיעה בנתצ והשנייה על פנייה שלא בצמוד לשפה הימנית).

בדוח עצמו לא רשם השוטר שהייתי רכב בודד, כמו כן לא ציין את צבע הקטנוע.

מנסיונכם אפשר לעשות משהו למזער נזקים?

תודה !

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך.

לפי התגובות כאן אתה זכאי לחלוטין. אז אני ישבש לך קצת את השימחה...

מכשיר הממל"ז שניתפסת ניקרא "אולטרה". זה מכשיר די חדש, ועם המכשיר הזה לא צריך להיות רכב בודד. מה שכן, המרחק לא יעלה על 300 מטר. זה מכשיר טוב לאכיפה ואמין ועבר את כל מבחני בית משפט.

זה שלא ניפסלת מנהלתית זה היות ואין לך עבירות. בדר"כ אותו קצין מסתכל שנתיים-שלוש אחורה. אתה מגיע למשפט, הקראה ראשונה, ביום שקבוע לך והתביעה תיסגור איתך עיסקה של קנס בלבד +תנאי לשנתיים. השוטר שרשם לך את הדוח אמין לחלוטין. שמו ישראל אלון, אדם דתי שלא עושה טעויות ומומחה בהפעלת ממל"ז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...