Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מצבר בחיפה - לא ממליץ על "חשמל וצמיגי הצפון"

bloodarpad
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה שקרה לי בחיפה, שווה לקרוא...

קפצתי לבית העסק "חשמל וצמיגי הצפון" עם מצבר חלש על מנת להחליפו.

ביקשתי רק שיחליף מצבר עם גיבוי מתח, אחרת תינעל לי מערכת השמע. בהמשך גיליתי שזה לא קרה והמערכת ננעלה לי:cry:..

כשהוא התחיל את הטיפול הוא התריע על נזילת שמן מאיזור מדחס המזגן ואמר שדבר כזה עלול להביא לעיקום שסתומים ולנזק רב! ולכן חיבר מדיד לחץ גז בדק את הלחץ. חשתי אי נוחות כי אני בודק תדיר את איזור המנוע ויודע שאין לי שום נזילה, ובטח לא כזו עם שפריצים של שמן על האיזור כולו.

כששמעתי זרימת גז וראיתי את הלחץ בשעון יורד מ4 באר ל3 מיהרתי לעצור אותו. הוא נתן לי תירוצים שונים שלא קניתי.

למקרה שתהיתם, המזגן שלי הוא מזגן מקפיא! או היה בכל אופן עד לתחילת הטיפול :-(

אזרתי אומץ והעליתי בפניו את האפשרות שאולי הוא רוקן לי חלק מהגז - כאן ממש הרגזתי אותו.

הוא פירק את המצבר החדש ותיכנן לשלוח אותי משם עם המצבר הישן, הוא אפילו הרכיב אותו (מיותר לציין שהייתי נתקע שם ושוב הייתי תלוי בחסדיו)

אגלה לכם שכשאמרתי שאיני מרוצה מהשירות ואפרסם את חוות דעתי הוא איים עלי ש"אוי ואבוי לי אם אספר".

כשנגמר הויכוח המכוער יצאתי לדרכי עם חברתי והיא סיפרה לי שראתה את אחד המתקנים ניגש למדחס המזגן עם בקבוקון שמן.

אלק נזילת שמן היתה לי שם! :evil:

נוסף על כך, קראתי בפורום הזה וגם מחוצה לו על תרמיות מבית היוצר של "חשמל וצמיגי חיפה", ואפילו על משפט בו נגזר עליו לפצות לקוחה בכסף.

אגב, את הויכוח כולו הקליטה חברתי בטלפון ואני עוד שוקל מה לעשות איתו.

לסיכום, שומר נפשו ירחק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיפור חדש,

מניסיון, וכדי לא להיתבע כי הרי היום אנחנו חיים במדינה חצי פאשיסטית, אומר רק שאני מסכים איתך. לא להתקרב אליהם וגם ככה הסחורה שלהם ברמה ירודה - צמיגים סינים, מצברי שנפ שהם לא ההיי-לייט של עולם המצברים ועוד כל מיני אביזרי-רכב-אוטו-דיפו.

בנוגע לאיום עלייך, אל תתרגש - כלב נובח לא נושך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, סיפור זוועה ממש, אני בשוק.

אני יודע שיש בעלי מקצוע לא הגונים, אבל זה באמת שיא.

לפחות אתה תפסת אותו בשקר, תחשוב כמה מספרי סיפורים יש שאתה לא תופס אותם בשקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ממוקמים באיזור מסעדת מקסים המפורסמת בחיפה, ההגנה 105,ממש על הכביש.

אם בא לכם חפשו בגוגל, בדף הראשון כבר תראו סיפורי תביעות, הונאות ושאר ירקות.

לגבי אזהרת התביעה, חברתי ראתה את העניינים מתלהטים והחלה להקליט את הנעשה בסלולרי שלה. לעניות דעתי, אם מישהו פה תובע מישהו אז אני בצד המנצח.

מניסיוני, שומר נפשו ירחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

סיפור ששוה לקרוא

אולי מדובר בצרוף מקרים נדיר והרבה רצון "טוב"

דוד שלי אשר לא מבין כלל במכוניות, הגיע לחשמל וצמיגי חיפה עם פנצר בצמיג

התברר כי בנוסף לפנצר :

- התברר שיש ברגים ב-דפנות של 3 הצמיגים האחרים

הוחלפו כל 4 הצמיגים

+ הופתעתי לגלות כי הצמיגים לא חדשים (במילים עדינות) ומקדימה ומאחורה הורכבו צמיגים מחברות שונות

+ עלות הצמיגים הייתה גבוהה מאוד מאוד כמעת פי 3 לפי מחירון כלשהו (והצמיגים היו פשוטים)

- התברר שחייבים להחליף מצבר כי המצבר נוזל

הוחלף מצבר

+ הדגם של המצבר שהוחלף לא מומלץ בעל קיבול הרבה יותר גבוה ממה שצריך 72 במקום 42

+ הצמיגים היישנים הורכבו הפוך כך שהתאריך לא היה גלוי

+ מחיר המצבר היה 50% יותר ממחיר השוק ופי2 יותר מהמחיר של המצבר המתאים לרכב

- הגאנטים היו עקומים והוחלפו

+ אני מכיר את הרכב היטב ולא סביר בעניי

- באופן קסום לאחר הביקור המזגן הפסיק לעבוד

בעל מקצוע שתיקן את המזגן גילה כי החוט של המפסק שממוקם על המייבש היה מנותק

סה"כ ההוצאות היו סביב ה 6000 שלק !!!!

ניסינו לדבר עם האדונים הנכבדים - ללא תוצאות!

רק הצמיגים "החדשים" הוחלפו בצמיג שקר כלשהו כמובן ללא החזרת הסכום

אני דצ שלישי בסיפור אך ראיתי את התוצאות עניין

ראיתי בקש של גוגל מספר סיפורים דומים בתגובות של אנשים אשר נמחקו מאתרים שונים

ראיתי גם סיפורים דומים בפורום

מה דעתכם ?

נפגעתם גם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אספר לכם סיפור קטן וזועם ...

לפניי כחודש וחצי הגעתי לחשמל וצמיג חיפה על מנת לבצע בדיקת נזילת גז למזגן , איש המקצוע שמסופקני לגבי יושרו

אמר לי מראש כי בדיקה כזו תעלה 380₪ , בדיעבד מסתבר שרבים מבצעים בדיקה זו ללא עלות .

לאחר בדיקה טען האדון כי המכשיר מראה שיש בריחת גז גדולה מאוד וגם אם ימלא גז במערכת עד תום למחרת אני אשאר בלי גז ולכן צריך למצוא את מקור הנזילה ע״י הזרקת חומר זרחני למערכת (על הדרך אמר לי הבחור שאני צריך להחליף מצבר בגלל שקר כלשהו - יש לציין כי המצבר הוחלף לפניי שנה), אכן נמצאה נזילה (מפתיע-משהו שכבר ידעתי) , שאלתי לעלות תיקון בעיה שכזו והבחור התחיל מסביבות 4900₪ לסכום זה טען כי הנזילה באזור הקומפרסור וצריך לפרק אותו ואולי להחליף , התחלתי להתכווץ ולבקש אלטרנטיבות , הוא ירד לחצי מהסכום אבל ללא החלפה של פילטר שהיא לטענתו הכרחי ועוד מיני ירקות שקטונתי מלהבינם , כך ירד המחיר ל900₪ כולל הבדיקה - הפתרון המוצע - הזרקת חומר אוטם למערכת המיזוג שבמידה וזה יעזור אני אשלם את עלות החומר ובמידה ולא -אני לא אשלם , ביקשתי לשלם עבור הבדיקה ונסעתי מהמקום עם מזגן מקפיא שאפשר לבנות איגלו באוטו , ולגדל אסקימוסי קטן מימדים בתוכו . לסיכום , שיטת ניסוי וטעיה בדבר המחיר , מהגדול לקטן בניסיון לסחוט כמה שיותר כסף דבר שהבנתי רק בדיעבד לצערי מסיבות כאלה ואחרות , רק לידיעה המזגן עדיין מקרר(חצי נחמה) , הבדיקה נעשתה ב13 ביולי :-) , הזהרו מכאלו אנשים , לא להתקרב !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

הייתי אומר שהכתובת הייתה על הקיר. לפחות 7 שנים אחרי הפוסט פה ומי ידוע כמה שנים לפני הפוסט פה, הנוכלים האלה ישבו בכלא (אחרי יצאת צדיק). יש רק לקוות שכל הרמאים האחרים שקיימים, יבינו שהם לא חסינים מכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום סיכוי שהם יישבו בכלא. במקסימום העסק הזה ייסגר ויום למחרת באותו מקום ייפתח עסק חדש לגמרי שלא קשור אליהם בשום צורה שנקרא "חשמל וצמיגים בצפון" ובמקרה שלושתם גם יעבדו שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום - העסק נסגר כמה שעות אחרי התכנית והאנשים האלו "נשרפו" בתחום, תמונות שלהם פורסמו בכל חור אפשרי.

אם הם קוראים פה - מציע להם לעבור לתחום אחר, שלא מערב עבודה עם אנשים או טכנולוגיה. למשל ניקוי פחי זבל (בלי לזלזל כמובן באף אחד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את העמוד הזה וזכרתי שיש לי פה משתמש ולא יכלתי לא להגיב

אני מכיר את החבר'ה האלה הרבה שנים

אתם צודקים מה שהם עשו בתוכנית זה נורא ואיום

בכל מקרה הם עברו עכשיו למקום חדש בנשר והם הבטיחו לצאת צדיקים

הגעתי אליהם עם בעיה של נורות שנשרפות כל הזמן הם בדקו הכל מ-א' עד ת' ראו שהבית נורה מקצר הראו לי את הבית נורה הזמינו לי אחד חדש וסידרו לי הכל לשביעות רצוני

ממליץ לתת להם הזדמנות שניה

הנפח 3 נשר.

תגידו שתומר שלח אתכם יתנו לכם שירות וחוויה מתקנת ב-א-ח-ר-י-ו-ת

מזדה 3 2007

AOTOMATIK

מי שלא אוהב? א-ו-י-ב

נהג (שודים)חדש 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני הנהג.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...