Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון על המהירות החוקית ומדיניות אכיפתה

שימו לב! השרשור הזה בן 4439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה היה קודם הביצה או התרנגולת, אתה יודע למה לא שואלים את השוטר בפארק למה? או לחילופין אם הוא היה עומד באדום לבן?

אני אגיד לך למה.. כי אף שוטר שם (אם היית בארהב אתה יודע כמה שהם ישרים כמו סרגל) לא יעצור באדום לבן בשביל לקנות קפה, לא יחנה בנכים, כי הוא רצה לקנות קפה וכו וכו וכו. ההשוואה שלך שגויה מהיסוד. ארהב היא אכן דוגמה. למופת. לא להשוואה.

אם כבר אתה משווה, אז זאת דוגמה לראות איך משטרה אמורה להראות ולא כמו בארץ, כמו אחרוני הפושעים.

הסיבה היחידה ששם לאזרחים יש כבוד לשוטר (מה שלנו אין) לכן אף אחד לא ישאל אותו למה עצרת באדום לבן ולמה ירדת לקנות קפה כאשר הניידת עומדת במקום אסור.

השוטר מקבל גיבוי מלא מראש העיר ועד נשיא ארצות הברית,שם יורים ואחר כך שואלים שאלות,אבל אף אחד לא יבוא בטענות כי שוטר שם מיצג את הממשל והחוק.

מקרה שיצא לי לראות בהיותי שם

שוטרים חשדו במשהו שהוא פרץ לחנות מסויימת ,כאשר ראו אותו השוטרים הם שלפו אקדחים ודרשו ממנו לעצור,הבחור לא ממש הבין והכניס את ידו לכיס! הדבר הזה גרם לשוטר לירות מחסנית שלמה לכיוון הבחור (לא לרגלים לכיוון מסת הגוף) והרג אותו במקום.

לאחר שנורה נבדק מה היה לו בכיס התגלה שסה״כ היה לו טלפון,מה אתה חושב שעשו לשוטר?

אני אספר לך השוטר קיבל תמיכה מראש העיר ומפכ״ל משטרת ניו יורק ,אף אחד לא העמיד אותו לדין וכו׳....

דרך אגב הבחור היה חף מפשע והשודד נלכד מאוחר יותר.

איך אתה חושב שהסיפור היה מסתיים בישראל? זאת המשטרה שהייתה רוצה לראות כאן מישראל?

דבר חשוב אפשר ללמוד מהם וזה מי שרוצה להיות שוטר חייב לעבור באקדמיה לשוטרים מה שכאן אין בכלל!

עכשיו לנושא מה מהירות המותר שצריכה להיות בישראל ? אשמח לשמוע את דעתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השוטר מקבל גיבוי מלא מראש העיר ועד נשיא ארצות הברית,שם יורים ואחר כך שואלים שאלות,אבל אף אחד לא יבוא בטענות כי שוטר שם מיצג את הממשל והחוק.

להזכירך, בארצות הברית כל אחד יכול לרכוש נשק.

יחי ההבדל הקטן

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך, בארצות הברית כל אחד יכול לרכוש נשק.

יחי ההבדל הקטן

המדינה היחידה שזכור לי שמאפשרת החזקת נשק ללא רשיון זאת טקסס

בשאר המדינות והמדינה שדיברתי במתן הדוגמא,צריך רשיון להחזקת נשק

כמו במדינת ישראל

חרגנו קצת מהנושא....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TAMIR,

די חלאס, ניפחת את השכל בדוגמאות הנבובות שלך. מה זה הססמאות האלה? אתה רץ לרשות הממשלה?

כולנו אדיוטים, כולנו לא מבינים, כולנו נהגי מוניות (בוש לך על הגזענות וההכללות, איש קטן שכמוך! יש לי חברים אישיים טובים מאד שהם נהגי מוניות, ואינך מתקרב אפילו לקצה יכולתם האינטלקטואלית והשכלית), ואנחנו שמחים לשמוע

הטפות מוסר מגדול הוגי הדור.

אל תבלבל את השכל על "מהנדסי הכבישים" המהוללים שלנו. אני תושב חולון , אתן לך דוגמאות מהאזור. יודע למה יש בצומת חולון פקקים כבר 5 שנים? כי בנו גשר שלם (מחלף), אבל "שכחו" שצריכה לעבור שם גם רכבת, אז 5 שנים חפרו שוב את הצומת והזיזו את כל הקונסטרוקציה.

כניסה מזרחית לחולון מכביש 4. בנו מחלף ענק ומודרני. רק לאחר 5 איבודי שליטה ונפילות לתעלה שם מודים במשטרה כי יש טעות הנדסית קשה בגיאומטריית הכביש. אז שמו תמרור עם מהירות 40 (כן, זאת לא טעות!). מבין? סיבוב במחלף מהיר עם מהירות 40.... מצחיק אם זה לא היה עצוב.

יש עוד אלפי דוגמאות, קצרה היריעה.

אבל לפני כל הדיון התעבורתי הזה בלי קשר אליו, לא תזיק לך קצת צניעות, דרך ארץ, והידיעה כי "מכל מלמדי השכלתי", גם אם לא תמיד הסכמתי.

חוסר תרבות דיון, חוסר הקשבה , והידיעה כי אתה מבין ויודע טוב מכולם, לא תוביל אותך רחוק בחיים.

שיהיה בהצלחה בנהיגה עפ"י החוק.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TAMIR,

די חלאס, ניפחת את השכל בדוגמאות הנבובות שלך. מה זה הססמאות האלה? אתה רץ לרשות הממשלה?

כולנו אדיוטים, כולנו לא מבינים, כולנו נהגי מוניות (בוש לך על הגזענות וההכללות, איש קטן שכמוך! יש לי חברים אישיים טובים מאד שהם נהגי מוניות, ואינך מתקרב אפילו לקצה יכולתם האינטלקטואלית והשכלית), ואנחנו שמחים לשמוע

הטפות מוסר מגדול הוגי הדור.

אל תבלבל את השכל על "מהנדסי הכבישים" המהוללים שלנו. אני תושב חולון , אתן לך דוגמאות מהאזור. יודע למה יש בצומת חולון פקקים כבר 5 שנים? כי בנו גשר שלם (מחלף), אבל "שכחו" שצריכה לעבור שם גם רכבת, אז 5 שנים חפרו שוב את הצומת והזיזו את כל הקונסטרוקציה.

כניסה מזרחית לחולון מכביש 4. בנו מחלף ענק ומודרני. רק לאחר 5 איבודי שליטה ונפילות לתעלה שם מודים במשטרה כי יש טעות הנדסית קשה בגיאומטריית הכביש. אז שמו תמרור עם מהירות 40 (כן, זאת לא טעות!). מבין? סיבוב במחלף מהיר עם מהירות 40.... מצחיק אם זה לא היה עצוב.

יש עוד אלפי דוגמאות, קצרה היריעה.

אבל לפני כל הדיון התעבורתי הזה בלי קשר אליו, לא תזיק לך קצת צניעות, דרך ארץ, והידיעה כי "מכל מלמדי השכלתי", גם אם לא תמיד הסכמתי.

חוסר תרבות דיון, חוסר הקשבה , והידיעה כי אתה מבין ויודע טוב מכולם, לא תוביל אותך רחוק בחיים.

שיהיה בהצלחה בנהיגה עפ"י החוק.

נשאיר למנהלים לטפל

מדבר על דרך ארץ שהוא בעצמו לא נוהג כך :/ כמו שציינתי אנחנו מאשימים את כל העולם אבל אנחנו בסדר.

עכשיו אנחנו מבינים למה אנחנו תקועים ב90 קמ״ש זה החומר שנמצא בכביש

איך אפשר להגביר את מהירות כאשר ישנם אנשים שמצפצפים על החוק ובגללם אנחנו תקועים במהירות מגוחכת,הדרך היחידה לעלות את מהירות הנסיעה בישראל זה בטיפול בבעיות:

*יש צורך בהשקעת משאבים בלימוד וחינוך מגיל קטן כיצד יש לנהוג בכביש ולמגר תופעות כמו זלזול ביריונות ואלימות.

*יש צורך בהשקעת משאבים לשיפור המודעות הנהיגה של נהג חדש/צעיר,לעניק להם כלים טכנולוגים,למשל הכנסת טכנולוגיה אשר מזהה עייפות ולא מאפשרת נהיגה במצב קיצוני,הטמעת טכנולוגיה (שכבר קיימת) למניעת נהגים שיכורים לעלות על ההגה.

*יש צורך לשנות מנטלית את צורת הנהיגה בכבישי ישראל,אכיפה מוגברת בנושאים כמו עבריינות בשימוש בכביש (קו הפרדה רציף,עקיפות מימין,תפיסת מסלול שמאלי ועוד הרבה)

*יש צורך להשקיע בתשתיות בכל כבישי הארץ כדי שתאפשר לנהוג בבטחה במהירות של 120קמ״ש

זה חלק מהדברים שיש לטפל כדי שנזכה שהמחוקק יעלה את המהירות למשהו סביר.

(אין לי שום קשר לאור ירוק או כל ארגון שקשור לבטיחות בדרכים,אני אזרח פשוט מהשורה שרוצה שינוי בכבישי ישראל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי השקעת בצמיגים שמכוניתך נועלת? סביר להניח כי אתה מחפש את הזבל הכי זול שתוכל למצוא.

מתי בדקת לחץ אויר בצמיגים? אני בודק כל שבוע.

מתי הרמת מכסה מנוע ובדקת נוזלים ברכב? אני פעם בשבוע למרות שלא חסר גרם.

מתי עברת מכיסך השתלמות במגרש החלקה אי פעם? אני מבצע פעם בשנה על חשבוני.

אתה מבין תמיר,

הדיון פה הוא לא על 160 או 120 קמ"ש.

הדיון פה הוא על שכמותך שחושב שנהיגה אחראית ושומרת חוק זה להכנס לרכב, לשים שתי ידיים על ההגה,ולהתנחל ב100 קמ"ש ב"מהירות המותרת" בצד שמאל בדרך לטיול שבת. אה ,ואולי להשתמש בזמבורה מידי פעם.....

בגלל אנשים כאלו "עברייני תנועה כבדים" כמוני ש"טסים בפראות" על 431/4/6/5/1 (בחר את הכביש האהוב עליך) ב120 קמ"ש, עם פוקוס 1.6 טורבו (לא אין באמת חיה כזאת...)

צריכים לבלום או לזגזג על הכביש ולעקוף אותך מימין, בריונים שכמונו.....

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי השקעת בצמיגים שמכוניתך נועלת? סביר להניח כי אתה מחפש את הזבל הכי זול שתוכל למצוא.

מתי בדקת לחץ אויר בצמיגים? אני בודק כל שבוע.

מתי הרמת מכסה מנוע ובדקת נוזלים ברכב? אני פעם בשבוע למרות שלא חסר גרם.

מתי עברת מכיסך השתלמות במגרש החלקה אי פעם? אני מבצע פעם בשנה על חשבוני.

אתה מבין תמיר,

הדיון פה הוא לא על 160 או 120 קמ"ש.

הדיון פה הוא על שכמותך שחושב שנהיגה אחראית ושומרת חוק זה להכנס לרכב, לשים שתי ידיים על ההגה,ולהתנחל ב100 קמ"ש ב"מהירות המותרת" בצד שמאל בדרך לטיול שבת. אה ,ואולי להשתמש בזמבורה מידי פעם.....

בגלל אנשים כאלו "עברייני תנועה כבדים" כמוני ש"טסים בפראות" על 431/4/6/5/1 (בחר את הכביש האהוב עליך) ב120 קמ"ש, עם פוקוס 1.6 טורבו (לא אין באמת חיה כזאת...)

צריכים לבלום או לזגזג על הכביש ולעקוף אותך מימין, בריונים שכמונו.....

אתה ממשיך לומר שאני נתקע בנתיב השמאלי כאשר אני אמרתי את דעתי על המתנחלים בנתיב שנוסעים 90 במקום לסיים עקיפה ולחזור לימין (90 במקרה הטוב)

וואלה אתה צודק,לא השקעתי בצמיגים חדשים ברכבי....כנראה בגלל שהרכב בן שנה (אתה יכול להריץ חיפוש ולראות באיזה רכב אני נוהג)

וואלה אתה צודק אני לא בודק שמן מים וכו בכול יום מממ... רכב חדש דנדש למה לי לבדוק כול יום.

זה לא הפוקוס ה שלך ובטח לא רכב הליסינג של אשתך שהפכת אותו למטוס...ליסינג ״מזל שאלוהים ברא את הליסינג״

אתה עבריין מקלדת ולפי דבריך גם עבריין בכביש מה יש לצפות מאחד כמוך,שחושב שהכביש של אבא שלו ומרשה לעצמו לטוס בכביש ואחר כך בא לבכות על איך שהמדינה עושקת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי מאיפה אתה מביא את החוצפה שלך, ומאיפה אתה בכלל מעיז לטפנף פה את הפורום, עם כל ההתכתשויות האישיות שלך כלפי כל אחד שלא חושב כמוך.

אתה פשוט אדם קטן וחוצפן, שמרשה לעצמו להניח הנחות על כל אחד, מיהו הוא, מה הוא, מה השכלתו, מה הוא עוסק לפרנסתו ומה הוא עושה עם הרכב של אשתו\השכן שלו\אמא שלו\דודה שלו.

חצוף, לא רק שאתה לא תורם לדיון הנ"ל כלום, כי אינך יודע להתנהג בתרבות של דיון, אתה גם מזהם כאן את הפורום עם דבריי שנאה כלפי כולם.

מנהלים- לטיפולכם.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי מאיפה אתה מביא את החוצפה שלך, ומאיפה אתה בכלל מעיז לטפנף פה את הפורום, עם כל ההתכתשויות האישיות שלך כלפי כל אחד שלא חושב כמוך.

אתה פשוט אדם קטן וחוצפן, שמרשה לעצמו להניח הנחות על כל אחד, מיהו הוא, מה הוא, מה השכלתו, מה הוא עוסק לפרנסתו ומה הוא עושה עם הרכב של אשתו\השכן שלו\אמא שלו\דודה שלו.

חצוף, לא רק שאתה לא תורם לדיון הנ"ל כלום, כי אינך יודע להתנהג בתרבות של דיון, אתה גם מזהם כאן את הפורום עם דבריי שנאה כלפי כולם.

מנהלים- לטיפולכם.

אמרתי לך שכול מילה שלך לא שווה התייחסות וגם לא מוסיף לך נקודות אבל בכל זאת אתה מנסה

עברין מקלדת...

באמת הגיע הזמן לנועל את הדיון כי אנשים שמגיבים הינם עבריני תנועה באופן יום יומי (אתם אמרתם בעצמכם שאתם מזלזלים בחוק ועושים מה שבא להם בכביש,לא אני אמרתי)

אנשים כאן לא מבינים שאין להם זכות לעבור על החוק,לא משנה עם החוק נראה לנו או לא!

אנשים כאן לא מוכנים לקבל את מהות החוק החוק זה ליופי ואם אני רוצה אני הקיים אותו,בגלל זה אנחנו נראים כך בכבישים.

בבקשה לנעול את הדיון

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים- לטיפולכם.

+1.

ולגבי הרכב החדש תמיר, רק שתדע, מוכן? יושב? - שגם ברכב חדש בן שבוע, אוויר יכול לברוח מהצמיג ולא רק יכול הוא גם בורח (הצמיג יכול להיות גם פגוע, שחוק וגם אם לאו...) - מפתיע, אני יודע אבל זה טבעו של אוויר, וזה טבעו של גומי.

מה שאומר שהבטיחות לא רלוונטית לגביך, ולמה? אה כן, כי אתה נהג בטוח, נוסע כחוק על 90. אני רק מקווה שלא תהיה ליידי כשיתפוצץ לך הצמיג בכביש (בתקווה שאף פעם). אתה בדיוק דוגמה לאנשים שאני מפחד מהם בכביש. הידע שלך לא מתחבר למציאות ועם זאת אתה יודע יותר טוב מכולם.

ורק תשים לב לטיעון הקטנוני שלך. הבחור מדבר איתך על פעילות תקינה ברכב, ואתה מגיב לו על לבדוק יום יום (לדעתי זה לא מה שהוא שאל, אבל תשובתך ברורה מאליו). אם זאת הרמה של הדיון שאתה מנהל ואין לך משהו חכם להגיד, אני מעדיף להשחית זמני לריק במקום אחר. יום טוב., באותה מידה אני יכול לדפוק את הראש בקיר והקיר יבין יותר.

בהצלחה לשאר "המשחיתים"

אגב, בכל יום בשנה אני אבחר לנהוג ליד מפלצת "העבריין" בידיעה שהבטיחות הינה דאגה ראשונה אצלו, מאשר לנהוג לידך "כי אתה שומר חוק".

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1.

ולגבי הרכב החדש תמיר, רק שתדע, מוכן? יושב? - שגם ברכב חדש בן שבוע, אוויר יכול לברוח מהצמיג ולא רק יכול הוא גם בורח (הצמיג יכול להיות גם פגוע, שחוק וגם אם לאו...) - מפתיע, אני יודע אבל זה טבעו של אוויר, וזה טבעו של גומי.

מה שאומר שהבטיחות לא רלוונטית לגביך, ולמה? אה כן, כי אתה נהג בטוח, נוסע כחוק על 90. אני רק מקווה שלא תהיה ליידי כשיתפוצץ לך הצמיג בכביש (בתקווה שאף פעם). אתה בדיוק דוגמה לאנשים שאני מפחד מהם בכביש. הידע שלך לא מתחבר למציאות ועם זאת אתה יודע יותר טוב מכולם.

ורק תשים לב לטיעון הקטנוני שלך. הבחור מדבר איתך על פעילות תקינה ברכב, ואתה מגיב לו על לבדוק יום יום (לדעתי זה לא מה שהוא שאל, אבל תשובתך ברורה מאליו). אם זאת הרמה של הדיון שאתה מנהל ואין לך משהו חכם להגיד, אני מעדיף להשחית זמני לריק במקום אחר. יום טוב., באותה מידה אני יכול לדפוק את הראש בקיר והקיר יבין יותר.

בהצלחה לשאר "המשחיתים"

אגב, בכל יום בשנה אני אבחר לנהוג ליד מפלצת "העבריין" בידיעה שהבטיחות הינה דאגה ראשונה אצלו, מאשר לנהוג לידך "כי אתה שומר חוק".

הבחור דיבר על תיקינות ורשם מה התדירות שהוא בודק,אז עניתי לו בצורה שלו!

אני מקווה שביום שתעשה תאונה בגלל עודף הביטחון שלך לא אני ולא משהו תמים ישלם את המחיר!

אין טעם לנהל דיון שאתה קובע שאני נוסע בימין שאני מסכן משהו בכביש וכו....מי שמסכן זה אותם נהגים ״ילדים״ שמסכנים בפזיזות שלם בכביש,אותם ילדים שחושבים שהם מעל החוק.

אתה יודע מה תקינות של רכב שלי או מה הידע שלי בבטיחות? כנראה שאתה עושה בדיוק אותם דברים שטענת שאני עושה....״גמל לא רואה את דבשתו״

אתה בעצמך טוען שאתה עובר על החוק ביום יום,כנראה קשה לך לקבל שאתה מוגדר לפי החוק כמשהו שמזלזל בחוק (עברין במושג משפטי)

תאמין לי שאני מעדיף לנהוג לצד משהו זהיר שמכיר את הרכב ,מאשר משהו שיש לו עודף ביטחון שמסוגל בגלל שטות להרוג אנשים!

אתה ממשיך להתעקש אני מדבר מבחינה חוקית,מי שעובר על החוק (במקרה שלנו מהירות) מוגדר ע״פ המדינה עברין תנועה מה לעשות זאת הגדרה!

תעשה הבדל בין החוק לבין הצורך לשנות את החוק,כול עוד אין שינוי בתפיסה החוקית (שזה אומר עלאת מהירות הנסיעה) אנחנו מוגדרים על פי החוק כמשהו שעבר על החוק.

תחשוב קצת לפני שאתה קופץ וצועק,יש חוק במדינת ישראל שאסור לגנוב נכון? אז מי שגונב נקרא פושע נכון? כי החוק הגדיר אותו כך לא אני.

במדינת ישראל יש חוק למהירות מותרת נכון? אז על פי החוק מי שעובר את המהירות מוגדר כ...???? (תשלים את החסר)

לכן אנחנו מקבלים דו״ח תנועה ואיתו עונש (כספי+נקודות)

יש אנשים שלא רוצים לקבל קנס ונקודות ולכן נוסעים כחוק (כפי שהגדיר המחוקק) אבל מצד שני יש משהו שרוצה לנהוג במהירות קצת יותר גבוהה ממה שהחוק הגדיר,אין לי בעיה שיסע! אבל שידע שברגע שהוא נתפס אז ישלם את הקנס כפי שהגדיר המחוקק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור דיבר על תיקינות ורשם מה התדירות שהוא בודק,אז עניתי לו בצורה שלו! כתב ברצינות על תקינות, אתה עונה לו בצורה ילדותית

אני מקווה שביום שתעשה תאונה בגלל עודף הביטחון שלך לא אני ולא משהו תמים ישלם את המחיר! תודה

אין טעם לנהל דיון שאתה קובע שאני נוסע בימין שאני מסכן משהו בכביש וכו....מי שמסכן זה אותם נהגים ״ילדים״ שמסכנים בפזיזות שלם בכביש,אותם ילדים שחושבים שהם מעל החוק.

אתה יודע מה תקינות של רכב שלי או מה הידע שלי בבטיחות? כנראה שאתה עושה בדיוק אותם דברים שטענת שאני עושה....״גמל לא רואה את דבשתו״ "וואלה אתה צודק אני לא בודק שמן מים וכו בכול יום מממ... רכב חדש דנדש למה לי לבדוק כול יום.".... ״גמל לא רואה את דבשתו״. אמת.

אתה בעצמך טוען שאתה עובר על החוק ביום יום,כנראה קשה לך לקבל שאתה מוגדר לפי החוק כמשהו שמזלזל בחוק (עברין במושג משפטי) איפה קראת בדיוק שיום יום אני עובר את החוק? אחכ אל תתפלא על התגובות של מפלצת

תאמין לי שאני מעדיף לנהוג לצד משהו זהיר שמכיר את הרכב ,מאשר משהו שיש לו עודף ביטחון שמסוגל בגלל שטות להרוג אנשים! "וואלה אתה צודק אני לא בודק שמן מים וכו בכול יום מממ... רכב חדש דנדש למה לי לבדוק כול יום."

אתה ממשיך להתעקש אני מדבר מבחינה חוקית,מי שעובר על החוק (במקרה שלנו מהירות) מוגדר ע״פ המדינה עברין תנועה מה לעשות זאת הגדרה!

תעשה הבדל בין החוק לבין הצורך לשנות את החוק,כול עוד אין שינוי בתפיסה החוקית (שזה אומר עלאת מהירות הנסיעה) אנחנו מוגדרים על פי החוק כמשהו שעבר על החוק.

תחשוב קצת לפני שאתה קופץ וצועק,יש חוק במדינת ישראל שאסור לגנוב נכון? אז מי שגונב נקרא פושע נכון? כי החוק הגדיר אותו כך לא אני.

במדינת ישראל יש חוק למהירות מותרת נכון? אז על פי החוק מי שעובר את המהירות מוגדר כ...???? (תשלים את החסר)

לכן אנחנו מקבלים דו״ח תנועה ואיתו עונש (כספי+נקודות)

יש אנשים שלא רוצים לקבל קנס ונקודות ולכן נוסעים כחוק (כפי שהגדיר המחוקק) אבל מצד שני יש משהו שרוצה לנהוג במהירות קצת יותר גבוהה ממה שהחוק הגדיר,אין לי בעיה שיסע! אבל שידע שברגע שהוא נתפס אז ישלם את הקנס כפי שהגדיר המחוקק

ורק לסיום, בין העבירה שעשה, לבין זה שנתפס, תצעק עד השמיים - זכות יסוד חוקתית לאדם היא לטעון את טענתו ולקבל את יומו בבימש, גם אם יסע על 300 קמש באיילון. אני חולק עליך שהפורום פה מגדל עבריינים. אם הוא אשם, כנראה שיענש. ומצד שני אם השוטר טעה בדוח, אז שייענש גם הוא (בשחרור העבריין)

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...