Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo 850 GLE 1994

Slow Sprinter
שימו לב! השרשור הזה בן 7184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא של חברה שלי החליט לשדרג את הרכב... עד היום, במשך כמעט 12 שנים הוא נוסע על לאדה חבוטה...

030601_005.jpg

הוא הקצה לפרוייקט 25,000 ש"ח. רצה רכב משנת 98 וחדיש יותר ושיהיה פיקס כמובן... צחקתי כל הדרך! ניסיתי להסביר לו שב-10 שקל לא בונים חללית למאדים והוא השתכנע גם שנת 93 טוב, רק מה דרש? קילומטראז' נמוך...

בתחילה רצה סטיישן כפי שהיה לו עד עכשיו, להעביר סולם, כלים ומשפוחה!

אח"כ אמר - מצידי שתיהיה סקסו או 205 אפילו (98-99), וואטאוור! ממש לא משנה... אבל החלום גולף... לא חשוב מאיזה שנה, לא חשוב מה... העיקר גולף! כי פולקסוואגן זה רכב שלא מתקלקל! לא מתקלקל וזהו!

מה שלא ניסיתי, כמה שלא שיכנעתי - פולקסוואגן זה קדוש!

בסופו של דבר הודיע כי סטיישן כלשהו או גולף - אחד מן השניים וזה סופי... עלה לפתע על פאסאט (מודל 93 כמדומני) ולאחר מכן התקשר ושאל עם וולוו 850 GLE סדאן אוטו' נודל 94 היא רכב טוב.. בתחילה לא ידעתי כיצד להגיב אך הקול בטלפון ביסר - כבר קניתי... חבר שלה שהייתה באותו רגע אצלי (מתארחת כמה ימים) נכנסה להלם וכעבור שלושה ימים עוד לא חזרה לעצה...

עלתה לו 37K ש"ח, נשמעת במצב מצויין... את רוב הסכום הלווה ועל מה ייתחזק אותה אין לי מושג... אז כמה דלק היא תזלול? וכמה יעלה לתחזק אותה? והביטוח? והנתונים? היתרונות והחסרונות? אני רוצה לדעת על הרכב הכל, רק ליידע כללי, הרי הוא כבר נקנה ומידע טוב בחיפוש לא מצאתי...

אשמח גם לספר על סיבוב ההתרשמות שאערוך בהקדם האפשרי...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית לא רעה עם נקודות תורפה במערכת החשמל והגיר.

המנוע הוא 2000 סמ"ק 5 צילינדרים 143 כ"ס 20 שסתומים

הרכב עם המנוע הזה אינו נפוץ כ"כ ולכן מחירי החלפים לא זולים.

חובה לטפל ברכב במוסך שמכיר את הדגם הספציפי, המכונית מראה אמינות מצויינת אם היא מטופלת נכון.

אם לא נוסעים הרבה יש להקפיד על טיפול במוסך מורשה יבואן כל חצי שנה 7500 ק"מ מה שבא קודם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות? לא סתם המודול של תיבת ההילוכים הוחלף.... הממממ... ממש סופר לאנסר זה הולך להיות!

לפי דעתי צריכת הדלק תיהיה רצחנית אבל נאמר לי שהיא "רק" 11ליטר ל-100 ק"מ.. מעניין עד כמה הנתון אמיתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות? לא סתם המודול של תיבת ההילוכים הוחלף.... הממממ... ממש סופר לאנסר זה הולך להיות!

לפי דעתי צריכת הדלק תיהיה רצחנית אבל נאמר לי שהיא "רק" 11ליטר ל-100 ק"מ.. מעניין עד כמה הנתון אמיתי...

תלוי מה זה בשבילך "רצחני"...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11 ליטר ל-100 ק"מ = 9 ק"מ/ליטר נתון הגיוני וסביר לנסיעות מחוץ לעיר, בתוך צפה לצריכה הקרובה יותר ל-14 ליטר ל-100 ק"מ.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נשמע טוב שבשביל 37K הוא היה צריך את רוב הסכום בהלואה.

באוטו הזה הכל יקר(יחסית למחירו)חוץ מהביטוח.

סה"כ הוא יהנה מהרכב יחסית ללאדה, כמה זה יעלה? צריך מזל..

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להסביר את זה לבן אדם.. הוא נדלק על הרכב כמו ילד וכל מה שהוא רוצה זה לקבל אותו (ההעברה ביום חמישי).

כמה שלא ניסיתי להסביר הוא אמר - לא לא, ראיתי כמה עולה התיקון וזה בסדר... הביטוח בסדר... הוא זולל דלק כמו הלאדה שלי (טוב, במצב שלה...)...

בקיצור הוא חושב שהוא בעיסקה נפלאה ושהרכב פשוט מושלם! שיהיה לו לבריאות, אני בהחלט מקווה בשבילו שזה יהיה המצב...

חשבתי גם שהרכב נוסע על אוקטן 98 והוא אומר ש-95... נשמע שהכל מתאים לו והוא חישב הכל...

אגב את הלאדה הוא הציע לי במתנה... כמובן שלרדת מ-205 ללאדה שכזו זה מגוחך בטירוף ולכן הייתי יכול לקחת אותה כרכב שני אצלי... היא גם לא תעבור טסט בקרוב... וחבל... כי חשבתי שאפשר לפרק ממנה הכל הכל הכל שתיהיה כמה שיותר קלת משקל (מדובר פה בפלדה נדמה לי כי זה סוג של טנק אז היא ממש כבדה) ולנצל את ההנעה האחורית והמתלים הקשים אבל נדמה לי שזה לא יילך... או שכדאי לנסות לעשות ממנה באגי? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק את הגיר ב 7 עיניים !!

יש בעיה גדולה מאוד בגיר של הוולבו בשנים אלה והחלפתו יקרה מאוד ( בכלל אם תצליח ) .. !

בעית הגיר נמצאת גם בדגמי 960 850 ובגדול בשנתונים אלה בעיה העיקרית היא הגיר .

אז מומלץ מאוד לבדוק את הגיר טוב טוב לפני שקונים .

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה גדולה מאוד בגיר של הוולבו בשנים אלה והחלפתו יקרה מאוד ( בכלל אם תצליח ) .. !

פאדי

מאוחר מדי - הוא כבר קנה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאדי

מאוחר מדי - הוא כבר קנה.

כן מקריאה שנייה ראיתי שהוא ציין שהבשורה הגיעה בלטפון ( לא יודע איך בכלל פיספסתי שורה שלמה בקריאה ) .. טוב אז גם כך זה החסירון העיקרי שאני מכיר מקרובי משפחה שמחזיקים וולבו משנתונים קרובים .

האחזקה אגב גבוהה יחסית ...

בעיות נפוצות גם במזגן ( 2 רכבים מתוך 3 שאני מכיר ) ..

בגיר זה קרה אצל כולם ושיפוץ והחלפה מפירוק לא החזיקו מעמד ובסוף יצא להם שהם סתם זרקו את הכספים ...

האוטו הזה כבד במשקל !! אבל מה ההגה שלו רך .. אפילו רך מאוד ובצורה מוגזמת ולא נוחה לדעתי ( לא מדבר על ה T5 ששונה במקצת מהאחרות ) כך שלפי דעתי האוטו לא נוח לשיוטים במהירות גבוהה ( מעל החוק ) כי ההגה לא מתקשר טוב - בהשווה עם הסאאב שאני רגיל לה ההבדל הוא גדול מאוד למשל ..

בכל מקרה אני מקווה שהאוטו במצב טוב ושיהנה מהאוטו .

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאדי

מאוחר מדי - הוא כבר קנה.

כן מקריאה שנייה ראיתי שהוא ציין שהבשורה הגיעה בלטפון ( לא יודע איך בכלל פיספסתי שורה שלמה בקריאה ) .. טוב אז גם כך זה החסירון העיקרי שאני מכיר מקרובי משפחה שמחזיקים וולבו משנתונים קרובים .

האחזקה אגב גבוהה יחסית ...

בעיות נפוצות גם במזגן ( 2 רכבים מתוך 3 שאני מכיר ) ..

בגיר זה קרה אצל כולם ושיפוץ והחלפה מפירוק לא החזיקו מעמד ובסוף יצא להם שהם סתם זרקו את הכספים ...

האוטו הזה כבד במשקל !! אבל מה ההגה שלו רך .. אפילו רך מאוד ובצורה מוגזמת ולא נוחה לדעתי ( לא מדבר על ה T5 ששונה במקצת מהאחרות ) כך שלפי דעתי האוטו לא נוח לשיוטים במהירות גבוהה ( מעל החוק ) כי ההגה לא מתקשר טוב - בהשווה עם הסאאב שאני רגיל לה ההבדל הוא גדול מאוד למשל ..

בכל מקרה אני מקווה שהאוטו במצב טוב ושיהנה מהאוטו .

פאדי

תאמין לי שאחרי הלאדה שלו - כל הגה רך מידיי :lol: ניסיתי לנהוג בדבר הזה - זה חוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת בלאדה אף פעם לא ניסיתי את הלאדה :)

אבל אם אתה אומר .. אבל בעיקרון זה לא נוח מעל 150 ( כביש מס' 6 ) .. זו המהירות המקסימלית הבטוחה באוטו לדעתי ( משום מה אני הרגשתי שההגה רך בטירוף ) ..

פאדי

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...