Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגנבו לחבר מקניון רמת אביב אופני Merida 29er

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 4456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חדשים דנדשים. עוד לא היו אצלו אפילו חודש:-(

אז למקרה, המאוד לא סביר, שמישהו ראה משהו (כי מדובר בדגם לא שכיח, אולי יש סיכוי)...

http://www.merida-bikes.com/en_int/bike/2012/31/MTB+Hardtails/Big.Nine+TFS+900-D

וזה מה שקורה שחוסכים במנעול U ושמים איזה צ'יקמוק, שנראה כאילו הוא מורכב מחוליות ובעצם מדובר בחוליות אלומיניום חלול...:roll:

זה לא שמנעולי U אי אפשר לפרק, אבל זה כבר יותר קשה לעשות באמצע רחוב מול שומרי הקניון.

כמובן שפרס כספי מוצע למוצא, כמו גם גישה לפורום הסודי.

2012_Merida_Big_Nine_TFS_900-D_29er_Bike.jpg

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהסיכוי קלוש, אבל רק למען אלפית האחוז שזה יעזור, כדאי שתציין את מספר השילדה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאילנדים לא למדו שאי אפשר להעמיס על זה ארגז מלא כלים?

נפקח עין בחולון

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי,שיחפש בחנויות אופניים בתל אביב.

שנגנבו לי אופניים בכפר סבא מצאתי אותם בחנות אופניים בטירה,תלויות לא פחות ולא יותר בחלון ראווה,נקיות כמו חדשות.

בהצלחה בחיפושים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי,שיחפש בחנויות אופניים בתל אביב.

שנגנבו לי אופניים בכפר סבא מצאתי אותם בחנות אופניים בטירה,תלויות לא פחות ולא יותר בחלון ראווה,נקיות כמו חדשות.

בהצלחה בחיפושים.

זה רעיון.

מה עשית כשגילית את האופניים?

אני אבדוק לגבי מצלמות האבטחה - רעיון טוב.

מס' שלדה עוד צריך לבדוק.

תודה לכולכם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי היה לי את התעודה של האופניים,כמובן באתי לבחור שהיה בחנות והראתי לו אותה,אמרתי לו להוריד את האופניים,וודאתי שהמספר תואם.

במצב כזה אין לו יותר מידי מה לעשות,הבחור רצה להזמין משטרה מסיבה לא ברורה אז רק אחרי חודש קיבלתי באמת את האופניים,אבל לפחות מצאתי אותם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...