Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקשקוש המתעורר מידי פעם על מצלמת רמזור המצלמת מהירות בצומת בין עירונית

שימו לב! השרשור הזה בן 3748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים לב שכתוב שם " ההשערה שלנו"

אני גם משער הרבה דברים..

בכל מקרה זה ויכוח מיותר שכל אחד יסע לפי החוק שיגיעו הביתה בריאים ולשמים .

סופש נחמד לכולם!

זה הכי חשוב :)

נ.ב

אני מעדיף לנסוע לפי תנאי הדרך ולא לפי החוק ... אבל זאת כמובן העדפה שלי ולא המלצה לכלום. 8)

האבולוציה שלי:

Polo GTI 2013 -> Peugeot 208 GTi 2016 Manual

Mazda 3 2012 -> Seat Leon FR DSG 2010 -> Chevrolet Spark 2013

Peugeot 309 Manual 1991 -> Toyota Corolla (1992) automatic -> Mazda 3 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האחרון פורסם אתמול בפורום הכללי מר גר בפורום :-D

בחיאת, קצת מחשבה לפני שמעבירים דואר זבל כזה הלאה.

נו טוב, מסתבר שבכל זאת יש לי חיים נוספים (אשתי טוענת שאני מזניח את הילד בגלל הפורום).

לא חיפשתי להעביר את זה הלאה, אני עשיתי טעות בכותרת ולא הוספתי סימן שאלה, מתוך כוונה לשאול האם קיימת חובת האטה כזו.

לכן כתבתי בפתיח, שאני מודה על כך שזה הגיע אליי (עכשיו בדיעבד זה מיותר) , אבל יחד עם זאת זה לא נראה לי הגיוני.

תקרא.

הדף הזה במקרה חולק לעובדי רשות הדואר ע"י מנהלים(לא אני לא עובד שם), לכן זה היה נראה לי אמין, אך יחד עם זאת לא הגיוני.

כנראה שהנושא נבלע איפשהו ולא שמתי לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא כועסים עליך, אלא על המפגרים שמפיצים את זה כאילו כל מה שכתוב באינטרנט זה תורה מסיני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת החדשה, מתאימה?

"קשקוש על מצלמות רמזור המצלמת גם מהירות בבין עירוני" ?

מצלמות רמזור גטסו שמצלמת גם מהירות בצומת בינעירונית . זה קשקוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הקשקוש המתעורר מידי פעם על מצלמת רמזור המצלמת מהירות בצומת בין עירונית ב-70 קמ"ש" זה קצת ארוך.:roll:

הנ"ל אכן קשקוש

הנושא חוזר שוב ושוב לכן ראוי לציין כדי שהשרשור יוקפץ ולא יפתחו חדשים

נושא ברור כדי שידעו מה מטרת השרשור הראשי לסוגייה זאת

הכותרת בובה, שבת שלום :)

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע קשקוש או לא קשקוש, לפני כשלושה שבועות, על כביש 444 מכיוון צומת קסם לג'לגוליה, בצומת חגור, בשעות הערב, מצלמת הרמזור לא הפסיקה לצלם, אחד אחרי השני, את הרכבים שעברו במהירות 90 קמ"ש. הורדתי את המהירות לשבעים ופלאש המצלמה לא הבזיק כשעברתי. למען האמת, מאחר ואני עובר שם כל יום, רק ביום ההוא זה קרה. אין לי מושג האם הייתה זו תקלה. או ניסיון משטרתי לבדוק פוטנציאל אפשרי...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע קשקוש או לא קשקוש, לפני כשלושה שבועות, על כביש 444 מכיוון צומת קסם לג'לגוליה, בצומת חגור, בשעות הערב, מצלמת הרמזור לא הפסיקה לצלם, אחד אחרי השני, את הרכבים שעברו במהירות 90 קמ"ש. הורדתי את המהירות לשבעים ופלאש המצלמה לא הבזיק כשעברתי. למען האמת, מאחר ואני עובר שם כל יום, רק ביום ההוא זה קרה. אין לי מושג האם הייתה זו תקלה. או ניסיון משטרתי לבדוק פוטנציאל אפשרי...

זה לא מצלם את הרכבים יש את זה פעם ביום לכל מצלמה שעובדת...מאפסים אותה או משו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...