Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש דגם של CHANGER

שימו לב! השרשור הזה בן 7759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בעל סיאט טולדו חדשה. קיבלתי את הרכב עם רדיו טייפ מקורי של AURA. (מישהו מכיר??).

אני מעוניין או להחליף את הרדיו טייפ ברדיו דיסק, או להוסיף צ'נג'ר. אני מעוניין לקבל המלצה באיזו דרך לפעול.

יש לציין כי אני מעוניין להשקיע עד 1000 ש"ח.

האם מישהו יודע איזה דגם ואיזו חברה של צ'נג'ר צריך להוסיף לרדיו טייפ הזה? שמועות אמרו לי שמדובר בפנסוניק CX-DP88. האם למישהו יש מושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי עזוב אותך מצ'יינג'ר קנה לך רדיודיסק פשוט של קנווד סוני פיוניר קלריון וכו... ישמע לך הרבה יותר טוב מרדיוטייפ עם צ'יינג'ר

Kenwood HU

Kenwood Rear 7*10 80W RMS Speakers

Morel Hybrid 6 Component System

Lightning Audio S2.300 1*340W RMS

Lightning Audio S2.250 2*75W RMS

Lanzar VIBE420 2*150W RMS

Rockford Fosgate 12" Subwoofer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך פנסוניק 9060 או 9061, החדש יותר. הבעיה - רדיו מילנו קונה את כל היבוא! לכן לא תוכל להשיג אותו אצל אף אחד אחר. רדיו מילנו מוכר אותם במחיר גזל! בערך 2700 ש"ח! הפיתרון - להביא מספרד/אנגליה/צרפת/גרמניה בעלות של כ 250 $ או - לפנות למנהל המכירות של סיאט ולבקש הפניה לרדיו מילנו עם הנחה, בדר"כ 30%.

אם מביאים לך מח"ל, ללכת לסוכן סיאט ולקנות את כבל המחבר בין המכשיר לכניסה המקורית באוטו וגם את ערכת ההתקנה המקורית - בסיס מתכת שמתחבר לנקודות מקוריות באוטו.

אם תקנה אצל רדיו מילנו הוא יתן לך את הכבל המחבר אבל לא את ערכת החיבור! הם מתקינים בשיטה הישראלית - 4 ברגי פח היישר לתוך הפח ללא הגנה נגד חלודה וקוראים לזה "התקנה מקורית"! לפחות יש לך על זה אחריות יבואן! :D

הדגם שצינת הוא עם 8 דיסקים וללא זיכרון 10 שניות נגד קפיצות. ה9060 מכיל אמנם 6 דסקים אבל יש לו זיכרון 10 שניות. אם תתקין על הרדיוטייפ שלך את הדגם 8 דסקים, בכפתור מס' 6 יהיו לך 3 דסקים ברצף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אם מביאים לך מח"ל, ללכת לסוכן סיאט ולקנות את כבל המחבר בין המכשיר לכניסה המקורית באוטו וגם את ערכת ההתקנה המקורית - בסיס מתכת שמתחבר לנקודות מקוריות באוטו. "

אם לא הייתי מובן - צריך להביא מחו"ל גם את הכבל וגם את ערכת החיבור. היבואן בישראל לא מייבא אותם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...