Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מתכתי (צלצולים?) וחוסר סחיבה, פיג'ו 106.

gabi911
שימו לב! השרשור הזה בן 4458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

ברשותי פיג'ו 106 דור שני מנוע 1600 שנת 98, רכב מתוחזק ושמור.

עבר טיפול לא מזמן הכולל פלגים, שמן, פילטרים, עבר ניקוי הזרקה, ניקוי בית מצערת, ניקוי מנוע צעדים, חוטי הצתה במצב טוב של BERU, הכל מתוקתק ושמור, חום מנוע תקין, צריכת דלק תקינה 1:12.

הבעיה היא שכבר תקופה שהרכב (בעיקר במאמץ) משמיע "צקצוקים" מתכתיים והסחיבה שלו לא להיט בכלל.

האם אתם יכולים לעזור לי ולמצוא כיוון איך לפתור את הבעיה?

(החשודה העיקרית שלי היא משאבת הדלק שלא עובדת 100%)

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

למה החשודה העיקרית היא משאבת הדלק? מישהו בדק לחץ דלק? מה התוצאות?

למה אתה מתכוון ציקצוקים? זה יכול להיות מה שנקרא מנוע מצלצל, או רעש מכני . תנסה להיות יותר ספציפי ואז נוכל לעזור

בברכת הנותן מקבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להסביר את הרעש, זה נשמע כמו צלצולים מתכתיים, זה קורה רק במאמץ (טורים נמוכים, הילוך גבוה, עליות)

אני חושד במשאבה מאחר וכל דבר הגיוני אחר בדקתי (לא בדקו לי את המשאבה, אני רק מנסה לחשוב אם יש לה קשר ישיר לסחיבה וצלצולים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר המנוע מצלצל, יכול להיגרם מהמון דברים מדלק מהול עד פלאג מזייף וכו' וכו'.

חיפוש בפורום אחר " מנוע מצלצל" יעלה תוצאות ופתרונות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להסביר את הרעש, זה נשמע כמו צלצולים מתכתיים, זה קורה רק במאמץ (טורים נמוכים, הילוך גבוה, עליות)

אני חושד במשאבה מאחר וכל דבר הגיוני אחר בדקתי (לא בדקו לי את המשאבה, אני רק מנסה לחשוב אם יש לה קשר ישיר לסחיבה וצלצולים)

בקש במוסך שיבדקו לחץ דלק וספיקה של המשאבה, אם התוצאות יהיו טובות חפש סיבה אחרת לבעית הסחיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...