Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לנקות את הבית - למי יש שואב אבק רובוטי?

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 4342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אני מתאר לעצמי שאני לא הראשון פה שחושב בכיוון אז חשבתי להתייעץ..

מכיוון שסחבק עובד חמישי ימים בשבוע, לומד עוד שניים, ובאחרון שנשאר אין לו כוח לנקות אז חשבתי לקנות רובוט שינקה במקומי, ואז ראיתי שיש מספר סוגים ודגמים ומחירים מ1500 וצפונה.

אז ראיתי שיש irobot ו ecovacs שהבנתי שאלו שתיי החברות המובילות, הדגמים הפשוטים עולים 1500, והיקרים מגיעים גם ל3000, יש לי דירה בינונית (4 חדרים, 100 מ') ואני מעוניין במקסימום value for money, יש למישהו המלצות/ניסיון עם מכשיר שכזה?

נ.ב אולי שווה לייבא מארה"ב?

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרובוטים השואבים לא חוסכים לך לנקות את הבית.

הם בסך הכל מטאטאים את הרצפה.

אצלי עובד רומבה של IROBOT כבר כמעט שנה. הוא מחליף את הצורך לטאטא/לשאוב את הרצפה כל יום בגלל ריבוי חיות מחמד וחיבה להליכה יחפה בבית בלי להרגיש חול ושערות.

יש מספר דגמים עם רמות שכלול שונות ומחיר בהתאם.

זה אחד מהמוצרים היותר רציניים. לאחרונה צצו כל מיני מוצרים סיניים שאין לי מושג מה טיבם.

ל-Irobot יש גם מכשיר ששוטף רצפה שעד לאחרונה לא יובא לארץ, אבל עכשיו היבואן הרשמי התחיל להביא את אחד הדגמים (בארה"ביש יותר), אבל אין לי מושג לגבי איכות השטיפה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

לדעתי האישית, שואב רובוט לדעתי זה שיא העצלנות :-D

גם שלט לטלוויזיה:-)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

קודם כל מה רע בלהיות קצת עצלן? בלי העצלנים לא היו את כל אביזרי הנוחות.

השאלה היא כמה זמן הוא צריך לעבוד כדי באמת לטאטא בית ממוצע ואיך השוטף יודע לא לשטוף את השטיח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שלט לטלוויזיה:-)

ת'יודע מה אומרים, אם אתה רוצה באמת להתנקם במישהו, גנוב לו ת'שלט של הטלוויזיה... :D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אגב,

מישהו אמר שאני לא עצלן? :wink:

מספיק לי לנקות אבק מכל השאר המקומות, לפחות נסגור את הפינה של הרצפה..

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי IROBOT השואב בגדול מאוד מומלץ.

בעיקרון הוא עושה עבודה מאוד טובה, כל פעם מפתיע לגלות את כמות האבק שהוא מצא.

החסרונות :

1. הוא לא ניגש למקומות צרים.

2. צריך להכין את הרצפה לעבודה איתו - ז"א בלי חוטים מפוזרים, צריך להחביא ממנו נעליים, כי הוא אוהב לשחק איתם,

להחביא את הקערה של החתולה - כי הוא הופך אותה וכל דבר אחר שנמצא על הרצפה שהוא לא מספיק כבד.

3. הרעש הוא כמו של שואב אבק רגיל - ז"א אי אפשר לצפות בטלוויזיה/לישון כשהוא עובד.

4. לפעמים הוא נתקע במכשולים ומפסיק לזוז, אז צריך להזיז אותו משם ידנית, בגלל זה האופציה של לתכנת אותו ולצאת, לא תמיד יעילה.

יש לנו דירה בגודל 3 חדרים ובממוצע הוא עובד 45 דקות בכל הפעלה (כי אז הסוללה נגמרת).

בינינו, ניתן לטאטא הרבה יותר טוב תוך 20 דקות.

לגבי רובוט ששוטף - מהביקורת שיש באינטרנט + ניסיון של חברים = ממש לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שמע המלצות על השואב של MULLER, דגם XR-210 ?

נראה כמו חברת מדבקה (לא מצאתי אזכורים באינטרנט), אבל נמכר דרך לאומיכארד במחיר נמוך יחסית של 900 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי IROBOT השואב בגדול מאוד מומלץ.

בעיקרון הוא עושה עבודה מאוד טובה, כל פעם מפתיע לגלות את כמות האבק שהוא מצא.

החסרונות :

1. הוא לא ניגש למקומות צרים.

2. צריך להכין את הרצפה לעבודה איתו - ז"א בלי חוטים מפוזרים, צריך להחביא ממנו נעליים, כי הוא אוהב לשחק איתם,

להחביא את הקערה של החתולה - כי הוא הופך אותה וכל דבר אחר שנמצא על הרצפה שהוא לא מספיק כבד.

3. הרעש הוא כמו של שואב אבק רגיל - ז"א אי אפשר לצפות בטלוויזיה/לישון כשהוא עובד.

4. לפעמים הוא נתקע במכשולים ומפסיק לזוז, אז צריך להזיז אותו משם ידנית, בגלל זה האופציה של לתכנת אותו ולצאת, לא תמיד יעילה.

יש לנו דירה בגודל 3 חדרים ובממוצע הוא עובד 45 דקות בכל הפעלה (כי אז הסוללה נגמרת).

בינינו, ניתן לטאטא הרבה יותר טוב תוך 20 דקות.

לגבי רובוט ששוטף - מהביקורת שיש באינטרנט + ניסיון של חברים = ממש לא מומלץ.

1. לכל שואב/מטאטא יש רוחב מינימלי שבו הוא יכול לעבור. נכון שבמקרה של רומבה הוא רחב יותר ממטאטא או משואב שאינו חובט.

2. אותי דווקא משעשע להגיע הביתה ולראות מה הוא לקח היום לטיול והוא מתמודד יפה עם הצעצועים של החיות.

3. הרעש אומנם מורגש, אבל הרבה פחות משואב רגיל.

4. בעזרת שני קירות וירטואלים הצלחנו לחסום את המקומות הבעייתיים והוא לא נתקע לעיתים קרובות

אולי הסוללה שלכם חלשה, אצלנו הוא עובד כשעה וחצי בדירה של 4 חדרים.

ואולי מטאטא יעיל יותר באיסוף אבק אבל פחות בניצול זמן. הרבה יותר נעים לחזור לבית שאפשר ללכת בו יחפים מאשר להתחיל לאסוף את גושי הפרווה אחרי יום עבודה.

ולעניין העצלנות, אותו דבר אפשר לומר על:

לנסוע ברכב במקום ללכת ברגל (מה רע בללכת שעה וחצי לעבודה?)

להשתמש במדיח במקום לרחוץ כלים בכיור

שימוש במכונת כביסה, אנשים חרוצים מכבסים עם קרש כביסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה IROBOT 560 שרכשתי לאמא שלי עושה את דרכו ממש ברגעים אלה מארה"ב לכאן.

אין לי ציפיות גבוהות מדי מהמכשיר הזה, אבל בהתחשב בעובדה שאמא שלי מבוגרת וקשה לה לנקות את הבית לבד - זה נראה כמו פתרון שמאוד יקל לה את החיים.

לחבר שלי יש את ה 555 והוא מרוצה ממנו. כל זמן שזוכרים שלמעשה מדובר במטאטא רובוטי ולא בקירבי ושלא מדובר במכשיר שיכול להיכנס לכל הפינות אז אני חושב שמדובר במוצר טוב למדי.

מכשירי IROBOT מסדרה 7 צריכים להיות קצת יותר איכותיים מסדרה 5 מאחר והם כנראה מעט חזקים יותר, בעלי נפח מיכל מיכל שאיבה גדול יותר ובעיקר מכילים עוד חיישנים שעוזרים באיתור הלכלוך. מצד שני ההפרש במחיר לדעתי גדול מדי ולא מצדיק את הרכישה.

אגב, לעניין ה 120 וולט במכשירים מארה"ב, ניתן להמיר כל מטען 120 ל 220 דרך החלפת מספר רכיבים בודדים במטען, יש לכך מדריכים ברשת.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה IROBOT 560 שרכשתי לאמא שלי עושה את דרכו ממש ברגעים אלה מארה"ב לכאן.

אשמח אם תוכל לספר לכשיגיע כמה עלה לך סה"כ, כולל משלוח ומיסים (מניח שקנית אותו ב-400$) והתרשמות מהמוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...