Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיג קדמי ימני קיבל מכה מהמדרכה בזמן חניה, איך אפשר לדעת מה מצבו ?

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 4456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן חניה במקביל למדרכה לא ראיתי שחלק ממנה שתוקן בבטון בולט לכיוון הכביש, הרגשתי מכה חזק בגלגל וכשיצאתי לבחון את הצמיג ראיתי שנגרם נזק בדופן שלו

איך אפשר לדעת אם זה מצדיק החלפה שלו ? הצמיג KLEBER בן שנה הרכב סוזוקי בלנו 98.

צירפתי תמונה, מה דעתכם ?

IMG_20120203_131054.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצדיק או לא?

תמשיך לנסוע עד שהצמיג יישחק - אם הוא יתפוצץ לפני זה, היתה הצדקה, אם לא - לא היה כדאי להחליף .

:shock:

אחרי מנת סרקסטיות , אני הייתי מחליף - מהמכה נוצר בצמיג בור לא קטן, והדופן החיצונית של הצמיג יחסית דקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף.

ממה שאני רואה הצמיג לא בטוח ויכול להתפוצץ בנסיעה, אולי לא באחוזים גבוהים מאוד אבל מספיק בשביל לדעת שאם הוא מתפוצץ אתה הולך קפוט! לא כדאי לקחת סיכון כשמדובר בצמיג וכפרה על ה-300 שקל לעומת החיים שלך.

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אתם צודקים, החלטתי שאני לא לוקח סיכונים עם זה. החלפתי היום את הצמיג ושמתי KLEBER HP3 חדש.

מעניין אותי אם המחיר שקיבלתי לצמיג

185 / 60/ R14

325 ש"ח סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...