Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לרכוש מדיח כלים חדש [מחפש המלצה]

318i
שימו לב! השרשור הזה בן 4458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך מדיח כלים לא אינטגרלי ברוחב 60 (גודל סטנדרטי)

רצוי מאוד מאוד של בוש

הטכנאי שניסה לתקן את המכונה הענתיקה שלי המליץ על הדגם הכי פשוט של בוש

אבל אשמח לשמוע המלצות שלכם על מדיח הכי פשוט של בוש ואם הוא גם חסכוני במים וחשמל (דירוג אנרגטי כמה שיותר קרוב לטריפל A) מה טוב

התקציב הוא עד 3000 ש"ח הם העדפה לסגור את הפינה בכמה שפחות כסף.

בנוסף,

אשמח לקבל המלצה על איפה כדאי לקנות את המדיח (המלצה על אתרים \ חנויות - באיזור המרכז)

על איזה דגמים להסתכל?

תודה רבה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעונין בפשוטים של Bosch, כדאי לך לקרוא את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=409990&highlight=%D7%99%D7%A8%D7%97%D7%9E%D7%99%D7%90%D7%9C+%D7%9C%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, עברתי על הקישור.

אשמח לדגמים שיש לכם ניסיון טוב איתם והם זולים.

איך זה למשל:

http://www.olsale.co.il/olsale/heb/itemdetails.aspx?auction_id=22963594

האם זה טוב שפנים המדיח עשוי נירוסטה בשילוב Polinox? (עדיף על נירוסטה בלבד?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאימי יש אחד של בלומברג והיא מאוד מרוצה. וקח טיפ קטן, כל מכשיר חשמלי שאתה קונה אם זה תנור או מכונת כביסה או מדיח תמיד תעדיף את הדגם המכני בלי כל הבלבולי מוח. פחות תקלות. מנסיון!

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מדיח Bosch SGS555A02 כבר למעלה מ-7 שנים, מתנהג יפה מאוד פרט לתקלה אחת שנבעה מסתימה בצינור הניקוז.

לגבי בקרים מיכאניים - שכח מהם, אף אחד לא מיצר שום מכשיר עם בקר מיכאני, לכולם בקרים אלקטרוניים.

מבחינת חנות - את רוב מכשירי החשמל אני רוכש ב"מחסני חשמל", בד"כ הם הזולים ביותר והאספקה מידית או למחרת. הבעיה היא מבחר שלא תמיד כולל את המוצר שאתה מחפש.

לאחרונה רכשתי מכונת כביסה בחנות אינטרנטית הקרויה Last Price - הרכישה התבצעה בערב שבת בשעות הערב, התשלום ב-PayPal - המכונה סופקה ביום ב' (כלומר, למעשה ביום העבודה השני). פיזית יש להם חנות בחיפה ("אריה מוצרי חשמל") וגם בעבר קניתי אצלם פעם-פעמיים באינטרנט וגם פיזית בחנות והיו בסדר גמור. העניין הוא שכנראה שבתחום המדיחים הם אינם הזולים ביותר.

ממליץ לך לקחת שעתיים לסיבוב באיזור שבו יש ריכוז של חנויות למוצרי חשמל ולהתרשם מההצעות. כמוכן - בדוק אם יש לך הסדר הנחות דרך מועדון צרכנות\מקום עבודה\ארגון עובדים או בכל דרך אחרת. זה בהחלט יכול לחסוך משהו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לפני שנתיים מדיח של אלקטרה, והמדיח התקלקל כמה פעמים כבר, הכלים לא משהו נקיים, בקיצור תתרחק ממדיח של אלקטרה,

המדיח הקודם שלי היה של קונסטרוקטה (או איך שלא כותבים), ועבד 10 שנים והכלים היו יוצאים מבריקים, מתגעגע אליו..

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 4 שנים עם מדיח בוש, מרוצה מאוד.

'אבי סופר' באלנבי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונסטרוקטה, בוש וסימנס יורדים מאותו קו ייצור (שת"פ של בוש וסימנס). מבחינתך ההבדל הוא היבואן, בחר בזה שנותן את השירות\אחריות הטובים ביותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייד כשקראתי את כותרת השרשור רציתי להמליץ על "בוש" אבל אז ראיתי שאתה מבקש להמנע מתוצרת זו. אשמח לשמוע למה.

אני עם מדיח של בוש כבר למעלה מ-15 (!) שנה, עובד כ-5 פעמים בשבוע. למעט תקלה אחת באחד מכפתורי הפיקוד, טפו, טפו, טפו. לדעתי, להשקיע במותג מוכר, גם אם עולה קצת יותר, יוכיח את עצמו לאורך שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי מאוד מאוד של בוש

מייד כשקראתי את כותרת השרשור רציתי להמליץ על "בוש" אבל אז ראיתי שאתה מבקש להמנע מתוצרת זו. אשמח לשמוע למה.

?___________

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונסטרוקטה, בוש וסימנס יורדים מאותו קו ייצור (שת"פ של בוש וסימנס). מבחינתך ההבדל הוא היבואן, בחר בזה שנותן את השירות\אחריות הטובים ביותר.

היבואן הוא אותו יבואן עבור שלושת היצרנים - BSH.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש כבר שנתיים וחצי מדיח של סימנס (אינטגרלי מלא) ואנחנו מרוצים מאוד!

חשוב לציין שאנחנו לא מעבידים אותו קשה ועושים משהו כמו 3 הדחות בשבוע.

עלה משהו כמו 3.5K ואני מניח שאפשר למצוא מדיחים לא אינטגרלים בהרבה פחות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על "בוש" ברשותנו כבר 4 שנים מדיח חצי אינטגרלי שלהם שנבחר בקפידה מליין הדגמים שהיו אז, עובד קשה קשה כ5 פעמים בשבוע, חסכוני במים ובחשמל עם כל מיני אפשרויות לקיצור משך ההדחה וכ"ו. מרוצים מאוד ואין תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההמלצות

אבל אשמח לשמוע איזה דגם בדיוק יש לכם (לא רק חברה) ואם אתם זוכרים כמה שלמתם עליו?

אני חושב על המדיח הנ"ל:

http://www.olsale.co.il/olsale/heb/i...on_id=22963594

ראיתי שאפשר לרכוש אותו בכ-2100 ש"ח והוא בוש (לא מצאתי אף דגם זול יותר :) )

מישהו מכיר את הדגם הנ"ל?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...