Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טשטוש פני הורי התאומים ה"מטולטלים"

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפרשה הזו לא יורדת מהכותרות כבר זמן מה, אבל תמונות ההורים מטושטשות באופן עקבי, גם לאחר מות אחד התינוקות (לפחות מוות מוחי). אני מבין טשטוש פני ילדים, טשטוש בתחילת הדרך, אבל מדוע מטושטשות פניהם בעקביות? האם בשל קשרים (כפי שנרמז באחד העיתונים) לתקשורת?

יובהר: אין לי עניין מיוחד לדעת מי הם, והרי עוד לא נקבע סופית שהם באמת טלטלו את תינוקיהם, אך מדוע הם זוכים לפריבילגיה שאף אחד אחר לא זוכה לה, אביון כעשיר?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע להרחיב לגבי המקרה אני רק אציין שהם שכרו את שירותיו של עורך הדין ציון אמיר שלא ידוע בשכר טרחה הנמוך שהוא גובה..

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב מסובכות הפרשה אני רק אומר שאנחנו מכירים אותם.

הוא איש תקשורת מוכר מאד והיא פרסומאית בחברה גדולה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אדם זכאי עד שהוכחה אשמתו. אם יפרסמו את הפרטים של ההורים עכשיו, הציבור "עלול" לבצע בהם "לינץ" תקשורתי, מעמדם ושמם הטוב יפגע, ולכן פרטיהם חסויים עד להודעה אחרת.

אדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ומי אלו?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר על חשדות פליליות "רגילות" ולכן לדעתי עד שלא יהיה חשד מבוסס (כזה שמספיק לכתב אישום) אין מקום לפרסם את זהותם. נסו לשים את עצמכם במקום שאתם מאבדים ילד אחד והשני במצב קשה, אתם מואשמים בגרימת מצבם, נמצאים במעצר וכל חייכם מתהפכים וכל זה כשאתם יודעים שאתם לא אשמים. הייתם מסוגלים להתמודד גם עם התקשורת והלינץ' הציבורי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוגלים או לא זה לא העניין, כמו שפרסמו את החולה נפש שרצח את 3 ילדיו, או האמא ההיא שהטביעה את בנה. אני לא מוצא שום סיבה לערפול הפרטים של ההורים.

ולצורך העניין, אותי אישית ממש לא מעניין מי הם, אם יימצאו אשמים אני מקווה שימצו עימם את הדין ושהם יזכו לטלטולים ולכאב כמו שהתינוק המסכן הזה עבר.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם לא היה ספק שהם ביצעו את הפשע. כשיהיה בסיס סביר לאישום צריך לפרסם אבל לא לפני.

שמע, בית החולים חושב כך, פרופ' היס חושב כך, ובעצם הם בכל זאת נהנים מהגנה שאיש אחר לא היה נהנה ממנה. אני חושב שזה מעיד על אופיה הנכלולי והדו-פרצופי (והצפוי, כמובן) של התקשורת בישראל. מזכיר את מקרה תלונת האונס שהושתקה (כך לפי חלק מאתרי האינטרנט) כלפי דמות חדשותית ידועה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממהר לשפוט. גם בגלל עדינות העניין וגם בגלל שיש סיבה מאד טובה בגינה שיחררו את האמא למעצר בית היום.

וכל מי שהיה יכול להרשות לעצמו היה שוכר את ציון אמיר.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב מסובכות הפרשה אני רק אומר שאנחנו מכירים אותם.

הוא איש תקשורת מוכר מאד והיא פרסומאית בחברה גדולה.

תמיד שאומרים את זה ובסוף מתגלה מי הם אז אני אף פעם לא מכיר אותם... אז כנראה שמדובר שוב בשמות שמוכרת רק לברנז'ה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמא שוחררה היום למעצר בית כי כנראה שהגירסה שלה תפליל את האבא.

כך שהכוון הולך כנראה לפלילי.

אם מה שאני יודע נכון, שם המשפחה שלהם מתחיל ב ט'. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...