Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלכת הכביש חוזרת עם נסיעת מבחן משובחת - פיאט 500C

שימו לב! השרשור הזה בן 3173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שביליתי כשנה במחיצת פיאט 500 (אומנם 1.2 ולא 1.4), אני מתקשה מאוד להאמין שהצלחת להגיע לצריכת דלק של 7.4 ק"מ/ל'. גם בהתעללות הכי גרועה שעשיתי לרכב הזה לא הצלחתי להגיע למספר שאפילו מזכיר נתון כזה.

שימי לב שלמחשב הדרך יש שני מצבים: km/l ולעומתו l/100km. השיטה הראשונה נהוגה בעיקר בארץ ובארה"ב, השניה נהוגה בעיקר באירופה. הרכב מגיע כברירת מחדל עם השיטה השניה, וניתן להגדיר במחשב הדרך שהמדידה תוצג כפי שנהוג בארץ.

אני די בטוח שפשוט לא נתת דעתך לכך, מכיון שאם ממירים את הנתון שכתבת לנתון שאותו אנחנו רגילים לקרוא, מתקבלת צריכה של 13.5 ק"מ, שהיא צריכה הגיונית מאוד לרכב הזה.

יש הערות נוספות, אבל אני אעצור פה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כש"שיחקתי" עם האופציות במחשב הדרך לא הבחנתי בשתי אופציות מדידה.

ואכן, הופתעתי מאד מצריכת הדלק.

נ.ב

למה לעצור, אילו הערות נוספות?

ענת

אוויס

לאחר שביליתי כשנה במחיצת פיאט 500 (אומנם 1.2 ולא 1.4), אני מתקשה מאוד להאמין שהצלחת להגיע לצריכת דלק של 7.4 ק"מ/ל'. גם בהתעללות הכי גרועה שעשיתי לרכב הזה לא הצלחתי להגיע למספר שאפילו מזכיר נתון כזה.

שימי לב שלמחשב הדרך יש שני מצבים: km/l ולעומתו l/100km. השיטה הראשונה נהוגה בעיקר בארץ ובארה"ב, השניה נהוגה בעיקר באירופה. הרכב מגיע כברירת מחדל עם השיטה השניה, וניתן להגדיר במחשב הדרך שהמדידה תוצג כפי שנהוג בארץ.

אני די בטוח שפשוט לא נתת דעתך לכך, מכיון שאם ממירים את הנתון שכתבת לנתון שאותו אנחנו רגילים לקרוא, מתקבלת צריכה של 13.5 ק"מ, שהיא צריכה הגיונית מאוד לרכב הזה.

יש הערות נוספות, אבל אני אעצור פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שיחקת עם מחשב הדרך אבל לא עם תכנות מחשב הדרך שבכלל נמצא על לוח השעונים (על מסגרת לוח השעונים) ולא על ידית הוישרים...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אלעד, @עומר

הספקתי לשכוח שעשיתי את החישוב גם בעצמי, וזה יצא 7.4 קילומטר לליטר -

זה מנוע 1.4, כפתור הטורבו היה דלוק לאורך כל הנסיעה, והרגל לא הרפתה מהגז.

נראה לי הגיוני :rolleyes:

ענת

אוויס

את שיחקת עם מחשב הדרך אבל לא עם תכנות מחשב הדרך שבכלל נמצא על לוח השעונים (על מסגרת לוח השעונים) ולא על ידית הוישרים...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@זה מנוע 1.4, כפתור הטורבו היה דלוק לאורך כל הנסיעה

איזה כפתור? :shock:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כפתור מעולה. שנים אני מחפש כזה.

תגידי, אולי את יודעת, יש מצב להזמין כזה בנפרד, או שאני חייב לפרוץ לפיאט 500 קבריו ולגנוב משם אחד?

אני מת שיהיה לי כזה על גלגל ההגה במיני...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תראי את זה: Fiat 500 1.4 16v Dualogic specifications - Carfolio.com

והציטוט הרלבנטי מתוך העמוד:

AspirationNormal

ועוד אחד, מתוך האתר של סמל"ת: http://www.fiat.co.il/uploaded/files/fiat_specification_14.pdf

עכשיו אשאל פעם נוספת: על איזה כפתור בדיוק לחצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה כפתור כזה באיביי ומדביק בסיליקון לדשבורד. זה אוטומטי מוסיף 50 כ"ס, אלא אם אתה מוסיף לזה גם תאורת לד זוהרת בחושך ואז זה 70 כ"ס.

אבל ברצינות- או שהיא צחקה, או שהיא התכוונה לכפתור "ספורט" של תיבת ההילוכים.

"ספורט", "טורבו", בשניהם יש ט' ו' ו-ר', זה practically the same... :)

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטערת, לא שמתי לב שהעלתם תגובות..

אכן, התבלבלתי. האחיין שלי בן 6 אומר "טורבו" :oops:

כפתור SPORT לחלוטין.

ענת

אבל ברצינות- או שהיא צחקה, או שהיא התכוונה לכפתור "ספורט" של תיבת ההילוכים.

"ספורט", "טורבו", בשניהם יש ט' ו' ו-ר', זה practically the same... :)

DSCF1938.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תראי את זה: Fiat 500 1.4 16v Dualogic specifications - Carfolio.com

והציטוט הרלבנטי מתוך העמוד:

ועוד אחד, מתוך האתר של סמל"ת: http://www.fiat.co.il/uploaded/files/fiat_specification_14.pdf

עכשיו אשאל פעם נוספת: על איזה כפתור בדיוק לחצת?

:headscratch:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
זה כפתור מעולה. שנים אני מחפש כזה.

תגידי, אולי את יודעת, יש מצב להזמין כזה בנפרד, או שאני חייב לפרוץ לפיאט 500 קבריו ולגנוב משם אחד?

אני מת שיהיה לי כזה על גלגל ההגה במיני...

מצאתי! :-D

IMG_20150710_143921.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לינק - זה נמצא באגף הפעוטות שנמצא בג'ימבורי של האייסמול באילת.

IMG_20150710_143900.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...