Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת שמן מהגה אמר המוסכניק....אז הוא אמר

barzelay
שימו לב! השרשור הזה בן 4467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב אני כותב "מהחוות" אני שחווה בעבודה , אני תקווה שזה יעניין גם אותכם :

בדקנו מכונית סטרואן C3 והרכב היה במצב תקין למעט נזילת שמן מהמנוע , המלצנו ללקוח לבצע טיפול כללי ברכב כי המוכר לא ידע מתי רכב זה עבר טיפול. כעבור שלושה ימים הלקוח חזר אלינו ואמר "יש נזילה בהגה הכוח ואתם לא אמרתם לי על כך וגם לא רשום בטופס הבדיקה.

ברכב זה סוג ההגה הוא חשמלי.

אמרתי ללקוח כי השמן של המנוע הוא זה שהרטיב את ההגה , כלומר יש לתקן רק את נזילת השמן מהמנוע.

הצעתי ללקוח לשוב למוסך ושיתן לי לדבר עם המכונאי.

לאחר כחצי שעה מצלצל הטלפון ובצידו השני של הקו מדבר המכונאי , "כן" אמר האיש "מה הבעייה " , הסברתי לו שההגה הוא חשמלי ואין בו שמן וכי השמן שהרטיב את ההגה הוא שמן מנוע שעף עם הרוח בזמן נסיעה. המכונאי השיב בחוצפה "מה אתה לא יודע שיש שמן בבית ההגה שמשמן את המסרק ואת הסבבת !.

ההמשך לא לפרסום !

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, הסיפורים שלך הם בדיוק הסיבה שענף הרכב מבריח הרבה מוחות ואנשים טובים. גם אם אתה הכי בסדר בעולם תמיד מישהו אחר (AKA "קולגה") יביא לך אותה בהפוכה. זו בדיוק הסיבה שעם כל אהבתי לתחום אני לא אעסוק בו. ענף שחור ומגעיל.

כל שנותר לי הוא להמשיך ולברך אותך על הדרך והגישה אותה בחרת, אני בטוח שיש כאלה שמעריכים יושר ואמינות וימשיכו להיות לקוחות נאמנים שלך בעתיד.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במרכז יש בעיה של מכונאים ברמה, תחשבו כמה זה בעייתי למצוא מכונאים ברמה בבאר שבע.

אני לא אומר שאין כאלו פה בבאר שבע, אני אומר פשוט שמאוד קשה למצוא אותם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? תגיד לו שהוא מוזמן לבטל את הנזילה בהגה הכוח ואפילו להחליף את השמן של המערכת ההידראולית של ההגה החשמלי :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסכניק התחנן שאתן לו "סולם" לרדת מהעץ הגבוהה שטיפס עליו ........בקיצור אליך אל סוף הסיפור....הרגעתי את הלקוח.....וכי זו טעות שהמוסכניק עשה ללא שום כוונה לרמות אותו....וכך זה נגמר .

הלקוח לחש לי באוזן שלא יתקרב יותר למוסך הזה שמטפל בכל כלי הרכב של המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא קבע מה שקבע מטעות , הוא לא טרח לראות שאין צינורות שמן המתחברים להגה ולא טרח לראות שאין משאבת שמן וכו'.......טעה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכונאי וגם מכונאי טועה וגם פותח השרשור,מן הסתם,טועה לפעמים.

כולנו טועים השאלה אם מודים או מטייחים.

והבעיה האמיתית-שגם רופאים טועים ויותר ממכונאים .אז הלואי ומכוניתנו תתקלקלנה

ואנחנו נהיה בריאים ולא חשופים לטעויות רופאים רק של מכונאים ומוסכניקים.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...