Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלי אמרן - שמאי רכב ללקוחות פרטיים - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטרף להמלצות.

לצערי שוב אני מעורב בתאונה, הפעם הלכתי עם המלצת הפורום והתקשרתי לאלי אמרן.

הוא הגיע אלי והסביר לי הכל בבירור, וייעץ כיצד לפעול בהמשך.

ואפילו ייעץ והמליץ על עו"ד לפגיעות גוף שלצערי אצטרך להשתמש בשירותיו.

אני יודע שבתאונה הבאה שלי(משהו שלצערי כבר התרגלתי אליו) יש רק שמאי אחד שאני אתקשר אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ שרשור ישן אבל מומלץ ביותר! ברצוני להמליץ על אלי שמאי רכב:

על אלי אמרן המליצו לי כאן בפורום. לא ייאמן איזו סבלנות יש לו- מסביר מעבר למה שצריך, עוזר בכל השלבים ומגלה מקצועיות. לאחר התאונה אלי הוא הסביר לי בפרוטרוט את מה שעומד לקרות. הוא הגיע למוסך נתן את חוות דעתו ובסוף התיקון קיבלתי ממנו דו"ח מפורט הכולל בתוכו תמונות לפני התיקון תוך כדי התיקון כאשר רואים את החלקים השבורים בחוץ ולאחר התיקון. הסבר מקיף לחברת הביטוח אודות הסיבה לירידת הערך - הדו"ח הכיל כמה עמודים מלאים מוסברים ומפורטים היטב.

ממליץ בחום!

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לעיתים נדירות אנו מתקלים בנותני שירות מהמעלה הראשונה, אמינים, מקצועיים בעלי יחסיי אנוש נהדרים ותודעת שירות יוצאת דופן.

כזהו אלי אמרן, שבלי להכירו התמזל מזלי לבחור בו להיות שמאי הרכב שלי.

אלי נהג בפנייתי ביעיליות ובמקצועיות, הכין את הדוח עבורי בתוך יומיים בלבד ומעבר לכך ייעץ לי וליווה אותי בנושא תלונתי מעבר לעניין הספציפי לו נדרש, כאשר הוא עושה זאת באכפתיות, ברוחב לב ובמקצועיות רבה, תוך בקיאות ניכרת במטרייה, ויתרה מכך הגיע עד לביתי למסור לי באיפן אישי העתק של הדו"ח אותו איבדתי קודם לכן וזאת ללא תשלום נוסף!!!

אדם מצויין ונדיר, עם אלי אתם בידיים טובות. ממליצה בחום.

כן ירבו אנשים כמוך אלי. ושוב תודה רבה על הכל מכל הלב!!!

מיכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

בתחילת החודש אירעה תאונה קלה לאוטו בזמן ניסיון חנייה, ובגלל שזו פעם ראשונה שאני תובע את הפוליסה או בכלל עושה תיקוני פחחות, לא ידעתי לאיזה מוסך לפנות ומה בדיוק התהליך מול חברת הביטוח!

לאלי הגעתי דרך המלצה של אחד מחברי הפורום, ואחרי שקראתי עליו את השרשור לא חשבתי פעמיים. כמו שרשמו, מדובר באחד מבעלי המקצוע הכי אדיבים שפגשתי, לוקח את העבודה שלו מאוד ברצינות ומעבר. הוא ליווה אותי לאורך התהליך מתחילתו ועד סופו, מהסברים על התביעה מול הביטוח עד לתיקונים במוסך ובדיקה סופית שעשו עבודה כמו שצריך.

בסופו של דבר אני מאוד שמח שלא פניתי לשמאי של הביטוח, ואני מאוד ממליץ על אלי למי שזקוק לשמאי רכב :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

פניתי לאתר וביקשתי עזרה בנושא פגיעה ברכבי וענייני ביטוח, ומישהוא מיכם הפנה אותי לאלי אמרן השמאי שעזר לי בצורה הכי מקצועית ואדיבה.

אז תודה רבה לאלי אמרן וגם לאתר קארספורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

רציתי להגיד תודה לחברי הפורום על ההמלצה שלהם לשמאי

הרכב שלי היה צריך לכנס למוסך על 2 תאונות שונות . וביקשתי המצלמה על שמאי.

המליצו לי על אלי. אני שמח שהקשבתי ובחרתי בו.

הרכב שלי היה צריך לעבור ריקול צביעה מלאה { היבואן ספג את הצביעה של הרכב}

ועוד מכה בפגוש האחורי

האיש מקסים בצורה בלתי רגילה. הוא היה זמין עבורי בכל שאלה ושאלה. גם אם שאלתי אותה שאלה 200 פעם והסביר לי עד שהבנתי.

הוא היה בקשר רציף עם המוסך ודאג שאקבל את כל מה שמגיע לי, הגיע כמה וכמה פעמיים למוסך ליראות איך התקדם הרכב.

דאג להכין דוחות מסודרים וגם אחרי הדוחות מה שלא הבנתי הוא הסביר לי בטלפון שוב...

אני שמח שהכרתי בעל מקבוע כזה. הטלפון שלו שמור אצלי טוב טוב והציע אותו לכל מכרי שהתקלו בבעיה בנזק לרכב.

שירות מצויין לאיש מצויין

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת השנה (האזרחית) החדשה זכיתי לעשות את התאונה הראשונה שלי.

למזלי אני משתדל לקרוא בפורום ולהתעדכן- לכל מקרה שלא יהיה...

וכך הגעתי אלי- דבר ראשון הבחור עסוק! (שזה כבר סימן טוב)

למרות זאת הוא הצליח להגיע למוסך שהרכב הגיע אליו- עוד באותו יום שדיברנו.

הגיע צילם דיבר בירר- הסביר את כל ההליך והתחלנו את התיקון.

גם המהלך התיקון אלי דאג להיות נוכח ווידא שהתיקון יעשה על הצד הטוב ביותר.

ביום המסירה של הרכב- אלי דאג להגיע ולוודא כי הכל תקין לפני המסירה- דאג לדרוש שיתוקנו מספר ליקויים.

והשיא היה שבשונה מהצפוי הוא חישב את ירידת הערך תוך התחשבות נרחבת בפוטנציאל המסחרי ולא המכני.

על החלפת דלת, ישור סף וצביעת 4 חלקי מרכב (כנף קדמית, דלת נהג, דלת נוסע, וכנף אחורית) התקבלה ירידת ערך של 15.9%.

אשר שולמה במלואה על ידי חברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאחרונה אירעה תאונה באחד מרכבים שלי. בעקבות התאונה נגרם נזק רב לרכב. הרכב מבוטח בביטוח צד ג', והפוגע מודה ולוקח אחריות. קיבלתי כל מיני עצות מה לעשות מהסוכנים שלי וגם מהשמאי שהם שלחו אותו.

נוצרה אצלי מכל התקשורת אתם תחושה של אי ביטחון, במיוחד מההערכה וההצעות שהשמאי נתן.

בהמלצה של חבר שלי מהפורום פניתי למר אלי אמרן בשביל לקבל דעה שנייה ועצה ואפילו עוד להזמין אותו להערכה נוספת.

שמחתי לגלות בן אדם מקצוען, אדיב, ישר והוגן. הוא ייעץ לי והאיר את עיני בלי שום תמורה. הוא נתן לי הסבר מקיף ומפורט שעזר לי לקחת החלטה נבונה. הוא אפילו אפשר לי לפנות אליו בעתיד אם יש לי עוד שאלות או בקשות.

אני ממליץ עליו בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחוות הדעת הטובה על אלי. אחרי תאונה קלה חיפשתי שמאי פרטי ולא של חברת הביטוח. נזכרתי בחוות הדעת על אלי בפורום ופניתי אליו. לא התאכזבתי, בחור נעים, מקצועי, סבלני, הדו"ח מפורט מאוד. מומלץ ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

באיחור של יותר מחצי שנה רוצה להצטרף להמלצות על אלי והבן שלו!

בנאדם ישר שבא לעבוד בשבילך וגם שהוא בחול כל העסק מתקתק אודות לבן שלו. המליץ לי על מוסך מקצועי שהוא עובד איתו וסידר לי את כל הניירת שצריך ועזר לי לחסוך לא מעט כסף!

אין ספק שאמשיך לעבוד איתו בעתיד.(מקווה שלא)

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות - אלי אמרן ייעץ לי במסירות, במקצועיות, אבל המדהים מכל - לגמרי בהתנדבות!!!

הגעתי לאלי דרך המלצות חמות בפורום, אפילו לא מהשרשור הזה - מרבית התוצאות עולות בהקשר "אגבי" לגמרי לתיאור של תאונה, תו"כ ציון כמה נעים לעבוד איתו ואני יכול לאשר - שיחה קצרה ובקשה שלו שאשלח תמונות של הרכב הפגוע - אלי ניסה מיוזמתו כמה פעמים לחזור אלי בטלפון כשהייתי בממתינה לאחר שגם הציע לחכות בסבנות על הקו עד שאשלח (לא היה לי נעים) וכשהסביר עשה זאת באריכות למרות שניכר שהוא עסוק, נתן דגשים, המלצות וממש היה מרגיע לקבל ממנו עזרה.

לצערי לא שכרתי את שירותיו בתשלום כיוון שחברת הביטוח שלי קצת הפחידה אותי לגבי החזר לשמאי שאינו בהסדר ("עד סכום סביר" בלי שהיו מוכנים לפרט...חששתי קצת, אבל כנראה שלא בצדק). אפילו כשהבהרתי זאת לאלי בשיחת טלפון מיוזמתי להמשך ייעוץ, הוא הפגין אנושיות רבה והתעקש שאמשיך לעדכן אותו גם לגבי ירידת הערך, תוך כדי שהוא גם ידע לאשר ולהרגיע לגבי השתלשלות העיניינים עם שמאי ההסדר שבחרתי ואף פרגן למוסך.

מקווה כמובן מאוד שלא אזדקק לעזרה בעתיד, אבל אם כן, אין לי ספק שאבחר בו - אלי אמרן ללא ספק הרוויח את המוניטין המצויין שלו ביושר, כל הכבוד לו וכיף שיש אנשים נפלאים כמוהו. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף לרשימת הממליצים, במקרה של תאונה קלה התקשרתי אליו ביום שישי וייעץ לי לאחר שראה תמונות ששלחתי לו בטלפון ולמרות שלא נזקקתי בסוף לשירותיו כי לא היה משהו רציני. בכל זאת הדריך אותי איך להמשיך וגם ביקש לעדכן אותו לאחר מכן. מומלץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני פעם שניה משתמש בשירותו של אלי אמרן ואני ממש ממש מרוצה!

עובד במקצועיות בלתי ניתנת לערעור.

זריז, מסודר ויסודי.

אלי הגיע אליי לבדוק את הרכב, לאחר יום וחצי קיבלתי במייל דו"ח שמאות מפורט.

את המקורי הוא נסע לת"א למסור לסוכנות הבטוח שלי.

תודה רבה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רוצה להודות לאלי אמרן על המהירות, אדיבות ומקצועיות שחוויתי מולו לאחר שרכבי ניזוק ונקבע על ידיו "טוטאלוס".

אלי היה זמין לכל שאלה ובכל זמן נתון נתן לי את המענה המקצועי ביותר שהייתי צריך למרות שאיני מבין כלל וכלל בתחום. אלי היה סבלני מאוד וליווה אותי בכל התהליך מול חברת הביטוח.

אלי, תודה רבה על הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...