Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלי אמרן - שמאי רכב ללקוחות פרטיים - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממליץ מאוד על אלי. פניתי לאלי כאשר הרכב שלי חזר מתיקון לאחר תאונה. התיקון לא היה לשביעות רצוני והייתי צריך לקבל חוות דעת נוספת מקצועית אשר תעזור לי להתמודד מול דעות מקצועיות אחרות כמו שמאי ואנשי המוסך שטענו שהכל בסדר ואני לא מבין על מה אני מדבר. לאור ההמלצות הרבות כאן בפורום יצרתי קשר עם אלי ובאותו יום הוא הגיע אלי כדי לראות את הרכב. אני חייב לציין שמרגישים עליו שהוא חי את התחום הזה ומבין אותו ועובד בצורה מקצועית. אלי הגיע אלי גם בפעם השנייה לאחר התיקון הנוסף החוזר ותיעד בדיוק את מה שעשו. בסוף קיבלתי חוות דעת מאוד מקצועית אשר מאוששת את החששות שלי לגבי התיקון הלקוי. אלי בחור סופר נחמד וכיף לעבוד איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

לאחרונה לצערי נקלעתי לסיטואציה בה לא היה נכון מבחינתי לתקן את הרכב אחרי תאונה בה הנזק גדול מדי כדי, ובגלל שכל התחום הזה פרוץ ומקומבן כל שמאי כמעט רוחץ יד למוסכים וכולם ניסו למכור לי תיקון שאין סיכוי שאהיה מרוצה אחריו על הצד הטוב ביותר.

פניתי מהמלצות כאן לאלי והוא לא איכזב. כמו כן למרות המרחק בינינו של כשעה וחצי לכל כיוון הוא דאג למצוא פתרון גם לכך, בכל אופן זה לא היה דיל ברייקר.

שימו לב כי מהשיחה איתו הצגתי את עצמי כחבר פורום - משתמע מדבריו שרבים מתייעצים איתו בעקבות כל ההמלצות והוא מקדיש מאמצים רבים להסביר ולעזור לכל אחד אישית ובסופו של דבר רבים לא משתמשים בשירות דרכו, קצת לא נעים באמת.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בעקבות ההמלצות כאן ומקרה של תאונה ברכב בן 20 ימים על הכביש , פניתי לאלי לקבלת חו"ד מקצועית ושמאות.

קיבלתי יחס חם, אישי , דו"ח מקצועי והכי מקיף שיכול להיות. 

ממליץ בחום על אלי אמרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

גם אנחנו נעזרנו בשירותיו של אלי,

עזר מאוד בהתנהלות מול חברת הביטוח (והיה מקובל עליהם בתור שמאי, על אף שלא היה שמאי שלהם, קיבלנו את הכסף בחזרה) בתקרית שהייתה לנו.

עקב בווטסאפ גם אחרי ההתנהלות של התהליך והיה זמין ואדיב לאורך כל הדרך.

בהחלט מומלץ.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...