Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט תאונה, ולא באשמתי (הפעם)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נסעתי ברחוב ארלוזרוב בתל אביב (לכוון תל אביב על הגשר שמעל איילון)

נסעתי בנתיב הימני וכשנכנסתי לצומת שממנה פונים ימינה לירידה לאיילון דרום ולרכבת נכנסה לי מימין מכונית שבמקום להכנס לנתיב השתלבות שלה פשוט חתכה לתוך הנתיב שלי,

בחיים (הקצרים) שלי עוד לא יצא לי ללחוץ ככה על הברקס, היה ביננו אולי מ"מ.

עד כאן - סטנדרטי, אני בטוח שקרה כבר לרובכם, אבל -

הנהגת החצופה פשוט המשיכה לנסוע כאילו כלום לא קרה, כאילו רק לפני שניה זאת לא היתה היא שכמעט החזירה את האוטו שלי למוסך למחלקת פחחות של צ'מפיון...

איזו חוצפה, השגתי אותה תוך בערך שניה ועצרתי אותה (פשוט חתכתי אותה לפני הירידה לאיילון דרום) ושאלתי אותה אם גם שהיא דורסת הולכי רגל היא ממשיכה לנסוע כאילו כלום לא קרה...

ראיתי שהבחורה נלחצת ועוד שניה פורצת בבכי ואמרתי לה שלא נורא זה קורה , פשוט בפעם הבאה כדאי לסמן לפחות "סליחה" עם היד, נתתי לה טפיחה עדינה על השכם תוך כדי סינון של "סעי בזהירות החיים קצרים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי .. אם כל אחד יספר פה על כל מקרה של "כמעט תאונה" ... אז אני מבטיח לך שאלה שונסעים בעיקר בבוקר ... ובעיקר ת"א .... יקבלו המון הודעות חדשות לסטאטוס שלהם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי .. אם כל אחד יספר פה על כל מקרה של "כמעט תאונה" ... אז אני מבטיח לך שאלה שונסעים בעיקר בבוקר ... ובעיקר ת"א .... יקבלו המון הודעות חדשות לסטאטוס שלהם :)

צודק - הסיבה היחידה שפרסמתי את זה - זה שהיא נסעה כאילו כלום לא קרה... אני מקווה שזה לא קורה פה לכל אחד כל יום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל יום, אבל קורה, לצערי.

לפני שבועיים, באזור גשר ההלכה, חתכה אותי בחורה עם פז'ו מימין, ומיד בלמה ללא סיבה הגיונית.

וגם היא, המשיכה לנהוג כאילו לא קרה כלום. שיצאתי לכיוון הרכב שלה ברמזור שאחרי הגשר, היא לא פתחה את החלון, ורק סימנה "סליחה" מבוהל כזה עם הידיים.

ברקס כמו שנתתי אז לא נותנים כל יום, אבל לפחות עכשיו אני יודע שהבלמים בסיאט החבוטה תקינים. מי עוזר לי לבדוק את ההיגוי? :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח נשים...

ד"א ההיתה בזמן האחורון בירושלים? כי ראיתי רכב בדיוק כמו שלך במרכז העיר בירושלים..

A3 TDI 2L???

ואללה?

לא, לא הייתי בירושלים מאז שקניתי את הרכב... (לא היו עדיין הופעות של רוקפור בצוללת :)

מעניין מי זה, אני יודע שיש עוד שניים עם כזה רכב ואת אחד מהם (ארנון, זה שבכתבה של אוטו) אני מכיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח נשים...

ד"א ההיתה בזמן האחורון בירושלים? כי ראיתי רכב בדיוק כמו שלך במרכז העיר בירושלים..

A3 TDI 2L???

ואללה?

לא, לא הייתי בירושלים מאז שקניתי את הרכב... (לא היו עדיין הופעות של רוקפור בצוללת :)

מעניין מי זה, אני יודע שיש עוד שניים עם כזה רכב ואת אחד מהם (ארנון, זה שבכתבה של אוטו) אני מכיר...

לא חסר מקרים כאלה תמיד יש את הערסים המטומטמים שחותכים אותך ואז נוסעים רגיל...

נ.ב

אחלה אוטו יש לך...אהבתי את המראה שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר מקרים כאלה תמיד יש את הערסים המטומטמים שחותכים אותך ואז נוסעים רגיל...

נ.ב

אחלה אוטו יש לך...אהבתי את המראה שלו...

הערסים עושים את זה כי הם חוצפנים, הבחורה היתה פשוט שוקיסטית...

ותודה על המחמאה למרות שהעולם כולו (פחות או יותר...) פותח לי עין...

לא מאמין בזה יותר מדי אבל עם עובדות לא מתווכחים... אני נוסע כ60 אלף קילומטר בשנה ולא הייתה לי תאונה אחת - נסעתי 4000 ק"מ באודי וכבר עברתי את התאונה הראשונה (אי פעם) שלי (ועוד ליד הבית, איזה מרגיז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב...אנשים פשוט מרחפים בזמן הנהיגה..

וסיפר קטן משלי.... לפני זמן מה.... ברכב של אבי נסעתי בכיף.

הגעתי לרמזור בלמתי הכול טוב ויפה.

הגעה רכב מאחורי סבבה.. רגיל לחלוטין......

האור התחלף לירוק התחלתי לנסוע סבבה ..

פשוט אני מרגיש דפיקה קטנה מאחורה ואני מבין שהרכב מאחורה נגע בי אז מבקום לעצור באמצע הכביש ופשוט לחסום את כולם סמנתי לרכב לבוא הצידה... (עד לפה נישמע נורמלי מה...)

בקיצור.... אני מדליק את האיתות חרום ויורד לשולים .. הרכב (שהיה מאחורי) נוסע לידי אני מסתכל רואה נהגת והיה רואה אותי (עד לפה רגיל לא משהו מיוחד) ואני חושב לעצמי סבבה היה תירד לשולים ונחליף פרטים... 8)

ואז פתאום היה דופקת חרקה של החיים ובורחת לי ואני בשוק אפילו לא ניסתי לתפוס אותה.... :mad:

למזלי רשמתי את המספר של הרכב שלה :twisted: אבל לא היה דפקה רציתי אז עזבתי את זה... אבל.... עד כמה עצוב הנהגים\ות של ישראל... :mad:

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לעצור.

אז קרה שהיא לא שמה לב(למרות שזה לא היה צריך לקרות). אתה צריך לצעוק עליה?!

גם לי קרה מקרה דומה שרכב בלם סנטימטר ממני, במקרה הוא היה קרוב אליי אז הגבתי,

אבל אם מישהו היה חותך אותי באיילון, הייתי מתרחק ממנו. וזהו..

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לעצור.

אז קרה שהיא לא שמה לב(למרות שזה לא היה צריך לקרות). אתה צריך לצעוק עליה?!

גם לי קרה מקרה דומה שרכב בלם סנטימטר ממני, במקרה הוא היה קרוב אליי אז הגבתי,

אבל אם מישהו היה חותך אותי באיילון, הייתי מתרחק ממנו. וזהו..

לא התעצבנתי על זה שהיא כמעט דרסה אותי, התעצבנתי על זה שהיא המשיכה כאילו כלום לא קרה (היא חתכה לתוך הנתיב שלי, בלמתי תוך כדי צפצוף, היא גם בלמה, חיכתה חצי שניה והמשיכה לנסוע...)

זה לא היה באיילון זה היה ליד הרכבת בארלוזרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כרגע ראיתי את הA3 שדיברתי עליה היא צבע חום כזה (קשה לזהות בגלל החושך)..

היא 2.0PSI ליטר אממ נהגה אישה (כוסית חבל"ז :wink: )

זהו שאהיה לילה טוב לכולם וסעו בזהירות!!

אן לי אוטו :( HELLP!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כרגע ראיתי את הA3 שדיברתי עליה היא צבע חום כזה (קשה לזהות בגלל החושך)..

היא 2.0PSI ליטר אממ נהגה אישה (כוסית חבל"ז :wink: )

זהו שאהיה לילה טוב לכולם וסעו בזהירות!!

פעם שלישית גלידה.

מדובר על FSI שזה Fuel Stratified Injection (ולא PSI שזו בכלל מידת לחץ אם אני זוכר נכון)

בכל מקרה - TDI יותר כיף ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי מהדבר הזה רק במזל.

אישה (נו איך לא.) נוהגת לה ברכב הטיוטה המהודר שלה (NOT) יוצאת מחניה בלי להסתכל בלי לאותת ובמהירות אדירה לתוך כביש סואן (מי שמכיר את הכניסה לנתניה איפו שהרמזורים) כמובן שבנתניה אוהבים לחתוך - היא מימיני וגיפ פגארו משמאלי נכנס לי לתוך הנתיב הימני. ומאחורה? הנהג הישראלי - נצמד. אין כזה דבר שמירת מרחק.אחרי צפירה ארוכה שכמעט נשברה הידית של פיגו סיטרואן .(למה הם לא שמו את זה בהגה. למה?) היא בלמה בפראות סנטימטרים מאוד מאוד מאוד קטנים ממני והראתה לי :fist:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...