Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצת טרקטורון למתחיל

עוזי תפוזי
שימו לב! השרשור הזה בן 3295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי שאני רוצה לקנות טרקטורון לשטח.כמובן אם וו גרירה והעגלה.אני לא מבין גדול בטרקטורונים אבל הבנתי שזה הולך לפי שעות במקום קילומטרים. אשמח לקבל פרטים והמלצות לטרקטורון פשוט למתחילים

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שיהיה אפשר להמליץ לך על טרקוטורון מסוים יש כמה שאלות שאתה צריך לענות עליהן, מה התקציב? באיזה סוג שטח תסע? מה סוג הרכיבה(טיולים\השתוללות)? מה אתה מעדיף, ספורט או עבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

טרקטורון ספורט או פנאי (עבודה)?

מה התקציב לדבר (טרקטורון נטו)?

אגב, כדאי לך גם למצוא איזה חבר שמבין בתחום שיעזור לך כשתיסע לראות כלים

עריכה: רק עכשיו ראיתי שענו לך

"גם בעיטה בתחת נגמרת בצעד קדימה"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב לא גדול עד 12-15 אלף, יותר לשטח של חולות ודיונות ,לא להתפרעויות ולעלות הרים וסלעים.

נסיעה רגועה של פעם בשבוע פעמים גג לא מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי ממליץ לך על פולריס סקרמבלר:

הוא גם אוטומט, גם 4X4 , ובעיקרון הוא גם טרקטורון ספורט

גם כזה היה לי,יותר מהנה אבל חשוב שתדע שהוא פחות אמין, והחלקים יותר יקרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה פחות חשוב היופי יותר האמינות אני מאמין גם שזה שנתונים נמוכים. אני בתור התחלה יסע רק בחולות אין לי שום ניסיון קודם אז יש עדיפות לאוטומט. אשמח לפרטים של איך עובד המנוע וכו׳, האם דרגת הרישיון משפיעה? יש לי לפריבט.תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך רק להבין שבדיונות אתה צריך טרקטורון חזק (עם קימקו מקסר וחברהם לא תהנה) אז אתה יורד בשנתון ובאמינות

תנסה לעלות קצת בתקציב,טקטורון מומלץ בשבילך לפי דעתי סקרמבלר 500 משנתון לא נמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה פחות חשוב היופי יותר האמינות אני מאמין גם שזה שנתונים נמוכים. אני בתור התחלה יסע רק בחולות אין לי שום ניסיון קודם אז יש עדיפות לאוטומט. אשמח לפרטים של איך עובד המנוע(1) וכו׳, האם דרגת הרישיון משפיעה? יש לי לפריבט(2).תודה

1)תקרא קצת פה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A8_%D7%90%D7%A8%D7%91%D7%A2_%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA

2)על טרקטורון אפשר לנהוג עם רשיון טרקטור, רישיון רכב פרטי ועם רשיון אופנוע (תקנו אותי אם אני טועה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אפשר לרכוב על טרקטורון עם רשיון אופנוע אבל רשיון B בהחלט מספיק.

שלא תבין לא נכון, הסקרמבלר אמין ומהנה אבל לדעתי גיר אוטומטי בטרקטורון זה חסרון גם בביצועים וגם פוגם בהנאה מהנסיעה בשטח הארקטיקט חצי אוטומט שזה הילוכים בלי קלאצ', זה היה הטרקטורון הראשון שלי והסתדרתי בקלות והאמינות, נסעתי בראש שקט לגמרי בניגוד לסקרמבלר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט בטרקטורון באמת מסרס את המנוע, אבל מר בחור אמר שהוא מעדיף אוטומט, אז נזרום איתו

אגב כלים אמינים, לחבר היה פולריס מגנום 2X4, והכלי באמת אחד האמינים שיש!

בשמונה שנים שהוא היה אצלו לא קרה שהוא לא הניע, ואולי רק פעם או פעמיים נכנס למוסך.

שלא תחשוב שהוא סתם עמד בחניה,

הטרקטורון שימש באופן יומי להעברת משקלים כבדים,כולל גרירת עגלה מועמסת

משקילה אחת שעשינו יצא שהיו עליו כמעט 3 טון(!) של שקי נשורת - והוא עדיין נסע בלי בעיה.

לצערו, בני דודינו ה-:bad-word:החליטו שהם גם רוצים כזה טרקטורון, וממש לא רוצים לקנות אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חצי אוטומט בלי קלאץ?נשמע למעשה כמו טריפטרוניק.?תראו אני לא מבין גדול ולא הולך לעלות סלעים והרים מחפש משהו נחמד להנאה של פעם בשבוע אני לא הולך להשתתף בראלי.לגבי הטרקטורון עצמו עם זה כמו טיפטרוניק רק שלוחצים על הרגל או שזה ליד הברקס בלי קלאץ. מאמין שאני יסתדר עם זה.דרך אגב ראיתי טרקטורנים בחברות שהם בטח "זבל סיני" אבל שנתונים גבוהים במחירים נמוכים מאוד :ארקטיק-06 ב14 וחצי אלף אדלי EX 300 שאני מאמין שזה 300 סמק המנוע (לא מבין גדול) שנתון 07 08 בסביבות ה15 K. אשמח לפירוט והמלצות.שאלה נוספת ראיתי הרבה שרשמו שאין להם רישיון על הטרקטורון אלה זיכרון דברים מזה בעצם אומר שאין רישיון "רכב"שהוא הורד מהכביש?ראיתי בעיקר על השנתונים הנמוכים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חצי אוטומט בלי קלאץ?נשמע למעשה כמו טריפטרוניק.?תראו אני לא מבין גדול ולא הולך לעלות סלעים והרים מחפש משהו נחמד להנאה של פעם בשבוע אני לא הולך להשתתף בראלי.לגבי הטרקטורון עצמו עם זה כמו טיפטרוניק רק שלוחצים על הרגל או שזה ליד הברקס בלי קלאץ. מאמין שאני יסתדר עם זה.דרך אגב ראיתי טרקטורנים בחברות שהם בטח "זבל סיני" אבל שנתונים גבוהים במחירים נמוכים מאוד :ארקטיק-06 ב14 וחצי אלף אדלי EX 300 שאני מאמין שזה 300 סמק המנוע (לא מבין גדול) שנתון 07 08 בסביבות ה15 K. אשמח לפירוט והמלצות.שאלה נוספת ראיתי הרבה שרשמו שאין להם רישיון על הטרקטורון אלה זיכרון דברים מזה בעצם אומר שאין רישיון "רכב"שהוא הורד מהכביש?ראיתי בעיקר על השנתונים הנמוכים.

תודה

לדעתי גם עם הילוכים רגילים אתה תסתדר, זה לא ממש מסובך

ארקטיק הם ממש לא זבל סיני! אחת החברות הותיקות והמובילות בתחום!

לגבי אדלי- חיקוי די מוצלח של הונדה EX 300 -כלי יחסית טוב למתחילים

זיכרון דברים זה אומר שאין לטרקטורון ביטוח וטסט- זאת אומרת שלא ניתן לעשות העברת בעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...