Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום כמעט הרגתי ילדה

Red Speed
שימו לב! השרשור הזה בן 7208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה קרה לי היום בסביבות השעה 15.00 נסעתי לי בשקט לבית בכביש יצחק רבין באשקלון

זהו כביש 3 נתיבים אם הפרדה והמהירות המותרת בו 70, אני נסעתי בו בסביבות 80 (+-3 קמ"ש) כשלפתע (מרחוק) אני קולט ילדה שבאה לחצות את הכביש, היא הסתקלה עליי ונעצרה ליד המדרכה, הבנתי שהיא תחקה עד שאני יעבור

ועז כשאני כבר מטרים ספורים ממנה היא תחילה לרוץ לצד השני בלמתי בחוזקה והגלגלים ננעלו (באותו רגע הי קפאה במקום ולא זזה) וכשקלטתי שאני לא אספיק ליבלום שברתי את ההגה ימינה (לא חכם!) איבדתי שליטה והרכב זרק תחת לכיוון שמאל

לבסוף לחצתי חזק על הגז וכשראיתי שאני לא פגע בה לחצתי שוב על הבלמים (עד שלא נתקעתי במדרכה

הרכב היה באותו הקו עם הילדה (ז"א שהייתי פוגעה בה אם לא הגז) במרחק של מטר מהילדה (ומתא המטען של הרכב)

זה הביא אותי למסקנה - אנשים אם אתם מכירים אזור בסביבות אשקלון שמלמדים שם נהיגה מתקדמת אני יודא לכם מאוד אם תביאו קצת פרטים

נסיעה מהירה זה חוקי - כל עוד אין משטרה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לחבר שלי.... המונג הזה רץ שהיה אור ירוק בתנועה כבדה..... פתאום 306 חריקת צמיגים..... עצר 2 מטר ממנו.

יש קורס לנהיגה מתקדמת של ראם סמואל, אני לא יודע אבל איפה זהממקום נראה לי יש לזה דביק פה בפורום.

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הביא אותי למסקנה - אנשים אם אתם מכירים אזור בסביבות אשקלון שמלמדים שם נהיגה מתקדמת אני יודא לכם מאוד אם תביאו קצת פרטים

טוב שזאת המסקנה שלך ! :!: טוב שיש אנשים כמוך שכולים להודות שיש להם עוד מה ללמוד והולכם לקורס הזה אחרי מצב כזה...

לא חסר אנשים שהיו " מחזיקים " מעצם בגלל שהם לא פגעו בילדה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה לי היום בסביבות השעה 15.00 נסעתי לי בשקט לבית בכביש יצחק רבין באשקלון

זהו כביש 3 נתיבים אם הפרדה והמהירות המותרת בו 70, אני נסעתי בו בסביבות 80 (+-3 קמ"ש) כשלפתע (מרחוק) אני קולט ילדה שבאה לחצות את הכביש, היא הסתקלה עליי ונעצרה ליד המדרכה, הבנתי שהיא תחקה עד שאני יעבור

ועז כשאני כבר מטרים ספורים ממנה היא תחילה לרוץ לצד השני בלמתי בחוזקה והגלגלים ננעלו (באותו רגע הי קפאה במקום ולא זזה) וכשקלטתי שאני לא אספיק ליבלום שברתי את ההגה ימינה (לא חכם!) איבדתי שליטה והרכב זרק תחת לכיוון שמאל

לבסוף לחצתי חזק על הגז וכשראיתי שאני לא פגע בה לחצתי שוב על הבלמים (עד שלא נתקעתי במדרכה

הרכב היה באותו הקו עם הילדה (ז"א שהייתי פוגעה בה אם לא הגז) במרחק של מטר מהילדה (ומתא המטען של הרכב)

*תעשה קודם קורס נגד שגיאות כתיב

וברצינות מה זה נותן כל הסיפורים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לחבר שלי.... המונג הזה רץ שהיה אור ירוק בתנועה כבדה..... פתאום 306 חריקת צמיגים..... עצר 2 מטר ממנו.

יש קורס לנהיגה מתקדמת של ראם סמואל, אני לא יודע אבל איפה זהממקום נראה לי יש לזה דביק פה בפורום.

מה, לאלף אלפי עזאזלים, ניסית להגיד?? :shock:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, לאלף אלפי עזאזלים, ניסית להגיד?? :shock:

אני אחזיר לך על זה יום אחד..... :twisted:

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים קטנים זו מכה !

המודעות העצמית שלהם פשוט לא קיימת...

שאני הייתי ילד קטן בחיים לא הייתי רץ לכביש

אז מה גורם לאלו של היום לרוץ לכביש שיש מכוניות?

פשוט ילדים מטומטמים ! כל פעם שמישהו עושה לי כזה טריק יש אני מתחיל לצרוח עליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, האם זהו איום מעל גבי הפורום? :p

ולטריפל - אתה מוזמן להרגע. לילדים קטנים עד בערך גיל 8 אין יכולת הבחנה בין משאית זבל ענקית ששועטת לכיוונם על 80 קמ"ש ובין מישהו שרוכב לכיוונם על סקייטבורד. הם לא מסוגלים לכמת את הזמן שלוקח לרכב הנוסע במהירות מסוימת לעבור מרחק מסוים, לא יודעים להזהר ממכוניות על הכביש ורוב הסיכויים שגם לא מודעים לעובדה שפגיעה ממכונית שנוסעת ולו 30 קמ"ש יכולה למעוך את הלבלב שלהם לתוך הריאה השמאלית ולמקם את הטחול שלהם לפחות 30 סנטימטר למעלה.

אז אנא ממך, פשוט תזהר מהם מאוד ואל תתעצבן, אין על מה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, האם זהו איום מעל גבי הפורום? :p

ולטריפל - אתה מוזמן להרגע. לילדים קטנים עד בערך גיל 8 אין יכולת הבחנה בין משאית זבל ענקית ששועטת לכיוונם על 80 קמ"ש ובין מישהו שרוכב לכיוונם על סקייטבורד. הם לא מסוגלים לכמת את הזמן שלוקח לרכב הנוסע במהירות מסוימת לעבור מרחק מסוים, לא יודעים להזהר ממכוניות על הכביש ורוב הסיכויים שגם לא מודעים לעובדה שפגיעה ממכונית שנוסעת ולו 30 קמ"ש יכולה למעוך את הלבלב שלהם לתוך הריאה השמאלית ולמקם את הטחול שלהם לפחות 30 סנטימטר למעלה.

אז אנא ממך, פשוט תזהר מהם מאוד ואל תתעצבן, אין על מה.

רוני

צודק זה נקרא עומדן מרחק ואין את זה לילדים וגם למבוגרים אז היזהרו.... :wink:

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש על מה להתעצבן...

אני נוסע להסתובב ברחוב שלי, אני יודע שזה רחוב שיש שם המון ילדים אז אני נוסע שם 5 קמ"ש בקושי, פתאום קופץ חלי ילד שנראה בן 10 מול האוטו, אני שם ברקס פתאומי ורואה איך הילד האדיוט כבר תופס לי אצת המכסה מנוע

ופתאום יוצאת אמא שלו ואומרת שלנהגים כמוני אסור לנהוג..

איפה היא היתה בשביל לראות את הילד המטומטם שלה קופץלכביש בלי לשים לב לאן הוא רץ...

אני בגיל 6 הייתי אוהב לשחק המון, אבל בחיים לא שיחקתי בלרוץ לכביש...

מה קשה להורים להשגיח על הילדים שלהם או לפחות להסביר להם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שזה מפחיד צריך לנסוע בלוד... זה נראה כאילו לאף אחד לא אכפת שם מהילדים - הם פשוט רצים לתוך הכביש כאילו זה המגרש משחקים שלהם...

לפי מה שהבנתי - בלוד יש הכי הרבה מקרים של דריסת ילדים בארץ.

ואגב - לא צריך להיות ילדה בשביל אומדן מרחק מוטעה -

בבסיס הצבאי בו אני עובד יצא לי לקחת רוורס בתוך החניה של הבניין, גם ככה קשה לראות משהו בחריכי הירי של הA3 החדשה - פתאום אני קולט בשמשה האחורית חיילת צצה לה משום מקום (כנראה אחת הקנגו הצבאיות שעמדו בחניון הסתירה אותה)

הקטע הוא שכמעט דרסתי אותה והיא המשיכה, היא בכלל לא שמה לב שאם לא הייתי לוחץ ברקס היא היתה הופכת לחלק אינטגרלי מהאגזוז הכפול של הTDI...

היא היתה צריכה לפחות לצעוק "תראה איך אתה נוהג אדיוט..." ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומדן מרחק - מהפועל "לאמוד"

אני אומד, אתה אמדת, היא אומדת, אמדי! אמוד! שרלוליתי, שרלוליתו, שרלוליתכם, שרלוליתכן. איזה דור משורלל! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומדן מרחק - מהפועל "לאמוד"

אני אומד, אתה אמדת, היא אומדת, אמדי! אמוד! שרלוליתי, שרלוליתו, שרלוליתכם, שרלוליתכן. איזה דור משורלל! :lol:

גייבר - לא צריך להתעצבן, לא חבל על הלב? אתה עוד צעיר מדי בשביל לחטוף התקף... ;)

אם אתה רוצה באמת מקום טוב לתקן אנשים - לך לmax tuning... האתר הכי מצחיק בארץ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו עוד אחד מאותם מקרים שאף אחד לא באמת היה אשם. את מי תאשים, את הילדה?

טוב שזה נגמר ככה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו עוד אחד מאותם מקרים שאף אחד לא באמת היה אשם. את מי תאשים, את הילדה?

טוב שזה נגמר ככה.

אל תאשימו אף אחד

טריפל אני יכול להבטיח שגם לך,גם לי וגם לכולם פה עד גיל 8 הייתה את אותה בעיה, אאז זה לא נכון ממש להתעצבן עליהם בגלל הגיל שלהם (מה לעשות ככה הם נולדו, אני לא חושב שהיית מעדיף שהם לא היו נולדים בכלל וכמו שאי אפשר להוליד ילד עם אומדן ראיה אז הדבר היחדי שאתה יכול לעשות זה להיזהר)

זה ניגמר בלי ניפגעים

הבן-אדם הסיק את המסקנות הנכונות וכל הכבוד לו על זה

בואו נגיד שטוב שזה ניגמר כי זה יכל להיגמר יותר גרוע

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...