Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20 1.4 מול יונדאי i20 1.6 דגם הסאנרוף!

ויקטורין
שימו לב! השרשור הזה בן 3759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

טוב לאחר הסקירה הארוכה שערכתי אודות מאזדה 3..

הייתי רוצה לדעת מאלו שיש להם או היה להם יונדאי i20 עם 1400 סמ"ק וגם מאלו שיש להם או היה להם i20 עם 1600 סמ"ק (אני מדברת על הדגם המפואר ביותר עם הסאנרוף

אני רוצה לדעת 2 דברים!

1. מה ההבדל בין צריכת הדלק בין שתיהן (ואל תפנו אותי למקורות כמו kml וכ'ו אני רוצה לשמוע מכם , מאלו שנסעו בדגמים הללו ולא דגמים אחרים בבקשה!)

2. נוחות הנסיעה + זמן תגובה על הכביש (האצות, פתיחות ברמזור - האם הרכב מתפקד כמו עגלה או שלא?)

תודה רבה! :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני יודע על ה1.4 מהi20 של קרובי משפחה,

בסך הכול הרכב סוחב יפה מאוד, מגיב טוב,

לא שותה דלק, הם לא נוסעים הרבה ויש להם את הרכב שנה וחצי, הרכב נכנס רק לטיפול וזהו...

הרכב די נוח ויחסית מרווח לסופר מיני ולדור הקודם (גטס).

ההגה קצת יותר מתקשר מאשר בi30CW שבה ההגה מעורפל לגמריי.

בסך הכול רכב טוב.

את ה1.6 יש להוריי בi30CW אבל זה לא רלוונטי!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע על ה1.4 מהi20 של קרובי משפחה,

בסך הכול הרכב סוחב יפה מאוד, מגיב טוב,

לא שותה דלק, הם לא נוסעים הרבה ויש להם את הרכב שנה וחצי, הרכב נכנס רק לטיפול וזהו...

הרכב די נוח ויחסית מרווח לסופר מיני ולדור הקודם (גטס).

ההגה קצת יותר מתקשר מאשר בi30CW שבה ההגה מעורפל לגמריי.

בסך הכול רכב טוב.

את ה1.6 יש להוריי בi30CW אבל זה לא רלוונטי!

תודה רבה לך - עוד מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי,יש לך את הI20 1.4 בדגם המפואר יותר,כולל גג נפתח פנסי ערפל ובקרת אקלים ומפתח מתקפל,הרכב עושה בממוצא 15ק"מ לליטר בנסיעה נורמלית מעורבת מחוץ לעיר ,הנסיעה היא על 100קמ"ש,כל הדברי נאמרו מנסיון אם הרכב במשך שנתיים,הרכב נוח מרווח וכל הדברים מסביב ,בנוסף יש לו גם מערכת סטריאו נחמדה כולל AUXניתן לשפר אותה אם הוספת מגבר קטן,אני אישית ממליץ על דגם זה מאשר על ה1.6 מכיוון שאין שינוי משמעותי בינהם.בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים המדוברים הם משנת 2009 עד סוף 2011

מנוע ה-1600, זה המנוע של ה-I30 דור קודם, הדגם המפואר נקרא סופרים ויש לו חישוקי מגנזיום, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית,פנסי ערפל

סאנרוף וריפוד בשני צבעים (אדום שחור), בינו לבין הדגם השני (אינספייר1.4) ההבדלים הם בעיקר באבזור,

אין הבדל כמעט בצריכת הדלק למרות שמנוע ה1.6 יותר גדול צריכת הדלק שלו קרובה מאוד למנוע 1.4 כי המנוע פחות מתאמץ לשנע את משקל הרכב.

שני הדגמים מוצליחם ואמינים מאוד (כמובן אם טופלו כראוי),

ממליץ לך בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו כמעט שנתיים, מה נזכרתם בזה? :shock:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...