Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחרות "ניק נולד" - עזרה במציאת ניק חדש במקום "נהג מתחיל"!

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

לפני כשנתיים, עת הצטרפתי לפורום, הרגשתי צורך להביע את הידע המועט שלי ואת הרצון שלי ללמוד על הנעשה בתחום הרכב באמצעות ניק צנוע ולא מתלהם.

ככל שעברו החודשים והכרתי חברי פורום גם בעולם האמיתי - במפגשי רכב, טיולים וליד הליפט של "שאפט", שמעתי הרבה פעמים תמיהות באשר לניק.

היום, במהלך שיחה עם חבר פורום טרי שמתעניין ברכב שאני מוכר, עלה הרעיון של תחרות "ניק נולד".

הרעיון נובע מזה שפשוט אין לי מושג מה לבחור. את שמי האמיתי, חבצל פומפרשנידט, אין לי כוונה לחשוף באינטרנט, כוכבי עולם המירוצים מעולם לא משכו אותי ושמות מתוך שר הטבעות זה גיי לגמרי.

לכן אני פותח את הדיון לרעיונות שלכם. בין חברי הפורום שיסייעו לי יוגרל חבר פורום שלא סייע לי.

תודה רבה לכולם וקדימה, אני מחכה לכם!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

"ניק נולד". אחלה ניקניים!

או! יש גם MITCH בפורום?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"C5למכירה" :lol:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור, אתה רומז שהניק הזה יהיה רלוונטי לעוד הרבה זמן? :mm_mad:

תשאיר ככה, אחרת נתבלבל מי היית.

easily remedied - אני אכניס תזכורת בחתימה למשך כמה שבועות, ואשאיר את תמונת הפרופיל המעממת שלי.

"ניק נולד". אחלה ניקניים!

או! יש גם MITCH בפורום?

אולי Bitch? :wink:

מה לגבי ניק שמזכיר רק את השם הפרטי, אפילו במרומז?
אודי תפוס לדעתי, ופירוט יותר מזה כבר מדליק את נורות הפרנויה אצלי.

מה, כמו מיכאל או ראלף?
אהה, או גנדלף... :sissies:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אה, "נהג נואש", "נהג גומר"...

למה לא נהג חר"ע - חרמן, רעב ועייף, כמו במילואים.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לערוך תחרות, אבל לא נראה לי שזה יתקדם לאנשהו.

גם אני לקחתי ניקניים דבילי כי לא חשבתי שאשאר כאן יותר מיומיים בפורום היעוץ.

לכן ביקשתי יפה בשרשור יעודי להחליף את הניקניים. לא הלך כל כך ואני יכול להבין את זה בתור בעלים של אתר עם פורום בעצמי.

מה לעשות? כולנו משלמים בחיים על שטויות שעושים בלי לחשוב לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, למה אתה לא מחליף בסוף? ראיתי שהגשת בקשה..:?

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע אגב שזו הנקודה הכי יפה בירושלים? הסיבה היא שמשם לא רואים את הפרוייקט המכוער וההזוי הזה.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, למה אתה לא מחליף בסוף? ראיתי שהגשת בקשה..:?

את הבקשה הגשתי, אבל היא לא נענתה בחיוב כנראה.

חיי הוירטואליים במשך 8 שנים אחרונות לימדו אותי שבסופו של דבר אתה במילא נחשף.

לכן אני לא מסתיר ולא מוסיף כלום לדמות. די "משחק" את עצמי. חוץ מלהודות שבעצם במקום הג'אז ההיברידית אני נוסע בMUSCLE CAR עם מנוע SMALL BLOCK וקוראים לי גנאדי. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...