Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Kia Rio 2012

michlind
שימו לב! השרשור הזה בן 4447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתעניין בקיה ריו 2012 עם 7 שנות אחריות.

הייתי בכמה סוכניות בכמה ערים שונות לקבל הצעות, בכל מקום קיבלתי הצעות שונות, פריסות תשלומים שונות ואפילו בסוכנות מסויים נותנים טיפול ראשון חינם. הייתי מוכן לכך שבכל סוכנות אקבל תנאים והטבות שונות אבל העניין שבכל סוכנות שאלתי מה כוללת האחריות אחרי 3 שנים (שנה שלישית עד שביעית), נאמר לי שזה כולל מנוע וגיר.

בכל מקום שאלתי בדיוק מה זה אומר אחריות על מנוע וקיבלתי תשובות שונות לחלוטין, בסוכנות מסוימות נאמר לי שיש אחריות על משאבת דלק, משאבת מים, מחשב. בסוכנויות מסוימות נאמר לי שאין אחריות על החלקים הללו אבל יש על אחרים, בכל אופן לא הצלחתי להוציא תשובה ברורה מאף סוכנות.

רציתי לשאול אם מישהו מכיר את הפירוט של החלקים אחרי 3 שנים אחריות, ובכללי אם מישהו רכש את הרכב אשמח לקבל חוות דעת.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של קיה יש לינק לחוברת האחריות שמפרטת את העניין

בהצלחה :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

"הצלחה פירושה לעבוד בחריצות שמונה שעות ביום, עד שתקבל קידום ותוכל לעבוד שתיים-עשרה שעות ביום." (רוברט פרוסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רכשתי את הרכב אבל נהגתי בו מספיק כדי לכתוב לך שהריו החדשה היא אופציה מצויינת. לא כתבתי את זה, אבל בקרוב יעלה לאתר מבחן דרכים שיאשר את זה סופית :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמבחני דרכים שקראתי הקיה ריו עברה שינוי משמעותי ובכלל קיה בשנתיים האחרונות עוברת מהפכה בעיקר בזכות המעצב המוכשר שלהם. הריו מאובזרת מאוד ונותנת מענה ראוי למתחרות שלה. מומלצת.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רכשתי את הרכב אבל נהגתי בו מספיק כדי לכתוב לך שהריו החדשה היא אופציה מצויינת. לא כתבתי את זה, אבל בקרוב יעלה לאתר מבחן דרכים שיאשר את זה סופית :wink:

האם המבחן נערך על ריו 5 דלתות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של קיה יש לינק לחוברת האחריות שמפרטת את העניין

בהצלחה :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

באתר קיה ישראל או באתר הבן לאומי?

לא ממש הצלחתי למצוא את החוברת אחריות, אפשר לקבל קישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המבחן נערך על ריו 5 דלתות??

4 דלתות.

באתר קיה ישראל או באתר הבן לאומי?

לא ממש הצלחתי למצוא את החוברת אחריות, אפשר לקבל קישור

גם אני לא הצלחתי למצוא, אבל אני יודע שהיה שם בעבר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...