Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך זיסו - מוסך כללי בתל אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך זיסו - מוסך המתמחה בוולוו, הונדה, פולקסווגן ורכבים יפאניים בתל-אביב.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מוסך זיסו - מוסך בתל אביב

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שראיתי שנפתח אשכול המלצות על מוסך זיסו,הייתי בטוח שהוא יוצף בתגובות חיוביות על אחד המוסכים היותר טובים בארצינו בה המקצוע "מוסכניק" הפך למילה נרדפת לקומבינה, שיטת מצליח או גנב(במיוחד מאנשים תמימים).

לשמחתי הרבה יש גם צדיקים בסדום, ובהם נכלל גם יוסי זיסו, בן למכונאי רכב שניהל בעבר את אחד המוסכים המורשים(VOLVO) המצליחים בארץ.

הגעתי ליוסי בהמלצת רפי לין, בעקבות החיפוש שלי אחרי מוסך אמין שיידע לטפל בהונדה סיוויק שלי( 1.6 שנת 2000).

יוסי קיבל אותי בהבנה ובסבלנות, תוך כדי שהוא מסביר לי כל שלב ושלב בעבודה שלו, ונתן לי הרגשה של שקיפות מלאה וכמובן אמינות.

הרכב טופל אצל יוסי מספר פעמים, ובכל פעם הוא דאג להסביר ולפרט מה כל חלק עושה ומדוע הוא מחליף אותו.

לסיכום, מוסך זיסו הוא ללא ספק מוסך מקצועי ואמין, שדואג לתת מענה לכל בעיה ותקלה תוך שימוש בחלקים מקוריים ובשמנים האיכותיים ביותר בשוק כיום.

לרעתו, אציין שחלקים מסויימים לרכב עולים אצל זיסו טיפה מעל המחיר במוסכים אחרים לאותו חלק בדיוק...מה שלפעמים מפתיע לרעה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

חברים,

רוצה אני לשבח בחום את מר יוסי זיסו על מקצוענות "פר אקסלנס" ועל היושר והשקיפות כלפיי הלקוח בצורה שלא ראיתי מימיי.

יוסי טורח משתף ומסביר כל צעד וצעד בתהליך העבודה ונותן הרגשה נהדרת שהכל פתוח ומונח לפניך.

היום הוחלפה יחידת ABS ומגבר בלמים תוך 3 שעות למרות לחץ העבודה של יום שישי ובחיוך...

שאפו ליוסי זיסו כן ירבו כמותך !!!:-P

רח' הראש 2 פינת דרך שלמה ת"א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

טיפלתי היום פעם ראשונה באוטו שקניתי מהשכרה אצל יוסי זיסו.

גם אני ממליץ בחום. יוסי איש נהדר, מסביר פנים, ומבין לעומק את ההנדסה.

אני מרוצה מאד ומעכשיו מטפל רק שם.

ראוי לציין שיוסי משתמש במוצרים טובים, וידע להתאים את המוצרים לבעיות. למשל באוטו שלי השתמשו בבלם לא מתאים, מה שפגם בדיסקית, ולכן יוסי השתמש ברפידה איטלקית (Ferodo Premier) שתדע להתממשק גם לדיסקית הפגומה, ובכך לחסוך את החלפת הדיסקיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום חברים.

הגיע הזמן להחלפת שמן הגיר באלנטרה.... לאחר חיפושים אחרי מוסכים שיודעים להחליף את כל כמות השמן בגיר

ובהמלצתו של חבר הופניתי למוסך זיסו.

לאחר שיחה עם יוסי קבענו שאני יגיע היום בשעה 10:00.

הגעתי למוסך כבר מוכן לעוד קרב מוחות שקורה תמיד בין אם נרצה ובין עם לא למכונאי שנכנס

עם הרכב שלו למכונאי אחר (מוסך) שיטפל לו ברכב.

במקום זה ברגע שיצאתי מהרכב שמעתי, ״בוקר טוב במה אפשר לעזור לך״?

לאחר היכרות קצרה, אזכור השיחה אתמול והמטרה שלשמה הגעתי יוסי התחיל להכין את הרכב והציוד תוך כדי

הסבר ארוך ומפורט על כל חלק וחלק בתהליך מלווה בלמה, כמה, איך וכ׳ו.

כל זה ללא ידיעה שאני מכונאי בעצמי.

בקיצור אני חייב לומר שמההיכרות הקצרה באמת עם יוסי זיסו תוך כדי עבודה על הרכב שלי

הוא אדם ענק, אמין, מקצוען אמיתי ויחסית לחבריו בתחום עם מחירים הגיוניים וגם עם לא זול יותר מהם בהחלט עם יותר ידע ומקצועיות.

קובי - :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

ביצעתי דיאגנוסטיקה ברכב וולוו s70 במוסך זיסו

אני רוצה לפרגן

מוסך מקצועי אמין והמחיר ממש הוגן

הבחור ישר לא מנסה לסובב כדי להרוויח אלא אומר בדיוק מה יש לרכב ואם ואפשרי למחוק תקלות ולסדר בלי לחייב עושה מכל הלב

אני חוזר אליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

סוזוקי בלנו 1997 אוטמטית, הלכתי עליו עקב ההמלצות החמות עליו,קיבלו אותי בסבר פנים יפות.

הכנסתי את הרכב עליו עקב סל"ד סרק שלוקח את הזמן שלו בשביל לרדת לסל"ד של עבודה.

בלי הרבה לחפש הוא מצא צינור אוויר בין הבוסטר למצערת שהיה במצב רע כבר הרבה זמן שגרם גם כן לירידה בכוח הבלימה. ומן הסתם הוחלף.

זיהה בעיה ששכחתי ממנה של רעש מאזור המנוע התברר כתושבת גמורה ,החליף את הגשר.

יש לציין שהאוטו ביקר בכמה מוסכים ואף אחד מהם לא גילה את בעיית הצינור למרות שעבדו קרוב לאזור ומוסך אחד עשה ניקוי אינפוזיה והחלפת רפידות ודיסקים ולא עלה בדעתו לבדוק את האזור.

לגבי מחירים אין מושג כי לא נעשה בדיקה במקום אחר.

במהלך הטיפול הוסבר על כל חלק ותפקידו, הרגיע אותי לגבי הזעות שמן שנראו כמו נזילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

טיפלתי בוולוו שלי אצל זיסו

מקצוען באמת

חלפים מקוריים במחירים מאד מוזלים לעומת מוסך מורשה \ מרכזי .

יודע להגיד (באסרטיביות) על שיגעונות שלי שהוא לא מסכים (כמו למשל להחליף ברקסים לפני הזמן).

בניגוד להרבה מוסכים אחרים הוא עובד על הרכב ולא איזה ילד .

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הייתי אצל זיסו בטיפול לניקוי בוצה (קורולה 07)

אחרי שהוא ניקה עדיין פחדתי שיש בוצה ופתחתי את המכסה שסתומים

היה נקי כמעט לחלוטין

והכל בנינוחות והסברה יפה ומחיר מאד זול

ירבו כמותו בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר המלצות רבות כאן בפורום הכנסתי את הרכב של אבי (ניסן טידה 2009) שנקנתה מיד ראשונה עם 100000 ק"מ לטיפול.

איר שנכנסתי קידם אותי יוסי בחיוך והתעניין על הרכב ממי נקנה ומה ההיסטוריה ולפי זה הכין את הטיפול, כשבכל שלב במהלך העבודה הסביר בדיוק מה הוא הולך לעשות ולמה זה מועיל. וכן הסביר את החשיבות של החלפים המקוריים. במשך כל הטיפול התרשמתי שיש פה מקצוען שמטפל ברכב באהבה והערכה ע"מ שיאריך ימים לשביעות רצון הלקוח.

ממליץ בחום. עמיחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

לפני כחודשיים לקחתי את הטויוטה הרובוטית של אבי לטיפול אצל יוסי עקב ההמלצות בפורום, קבעתי עם יוסי שבועיים מראש לכן ניתנה לי מלוא תשומת הלב.

יוסי הסתכל על האוטו ובדק את כל המכלולים והסביר לי את כל הנעשה תוך כדי הסברת פנים מאין כמותה.

נהניתי מכל רגע, וגם המחיר הוגן מאוד, ללא ספק אחזור לטפל אצלו!

בנאדם מאוד מקצועי, רואים שהוא מכיר את הרכב מכף רגל ועד ראש ויודע לתת מענה לכל הבעיות.

בוצע טיפול הכולל החלפת שמן מנוע פילטרים ומסננים, בדיקה מלאה + דיאגנוסטיקה ואיפוס תקלות מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...