Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יועץ פנסיוני שאפשר לסמוך עליו?

FunkyP
שימו לב! השרשור הזה בן 4474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום (כמה שנים טובות) לא התעסקתי בכלל בפנסיה שלי ו/או בביטוח המנהלים, וחשבתי לתומי שהיועצת ביטוח שלי אובייקטיבית לגמרי ותופרת לי את הדבר המתאים ביותר.

גם בעקבות כתבות שאני רואה לאחרונה וגם בכלל שאני כבר לא כ"כ מאמין לאותה יועצת ביטוח (או ליועצי ביטוח מרווחי עמלות בכלל),

אני מחפש יועץ פנסיוני אובייקטיבי, כזה שלא מרוויח עמלות אם תזוז מפה לשם, שמעניין אותו טובת הלקוח ולא עוד כמה שקלים כדי שידפקו לי מאות אלפי שקלים עד הפנסיה.

כמובן שאני מוכן לשלם עבור השירות,

אם מישהו מכיר/שמע או ראה אני אשמח לשמוע..

תודה,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

בלי להיכנס לויכוחים מי טוב יותר ומי פחות - בכל הבנקים הגדולים יש אפשרות לקבל ייעוץ פנסיוני.

על פי חוק, העמלות שמקבלים הבנקים משולמות על ידי היצרנים ולא על ידי הלקוח, והן זהות בין כל היצרנים ולכן הבנקים כיום הם הכי אובייקטיביים.

סוכני ביטוח ויועצים פנסיונים עצמאים - מבלי לפגוע ביושרם ובמקצועיותם, לא יספרו לך איזו חברה מציעה להם קרוז בווגאס, ואיזו חברה מציעה להם טיול לתאילנד, כתמריץ למכירה של המוצרים שלהם.

בין אלה (בבנקים) ובין אלה (סוכני ביטוח ועצמאים) יש אנשי מקצוע מצויינים ויש פחות.

עצתי:

1. תבדוק בבנק שלך.

2. אם ינפנפו אותך, שלח לי הודעה פרטית ואנסה לסייע.

גילוי נאות: הכותב מנהל סניף בנק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנקים לא לוקחים 0.15 דמי הפצה או משהו?

הבנקים מקבלים דמי הפצה מהיצרנים בגובה 0.25%, כותב שנית - מהיצרנים. כל הבנקים, כל היצרנים - דמי ההפצה זהים. אין אינטרסים נסתרים בהמלצה על יצרן זה או אחר. רק התאמה לצרכי הלקוח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...