Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורר או סדאן? פוקוס 2 ליטר טיטניום פלוס

benpo12
שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה,

אז זהו- הפוקוס עלתה בגורל בסופו של דבר ומכייון שאת הדגם ניתן לקבל בשלושה צורות של מרכבים ביקשתי את דעתכם המלומדת.

טורר?

סדאן?

ההאצ׳בק לא על הפרק למרות עיצובה הספורטיבי יותר, אך מגיע על חשבון נפח תא מטען מוגזם מדי.

אנא תנו תעדכן בנוגע לסחירות העתידית של הסדאן והטורר, מה נמכר יותר כיום ומה היתרונות והחסרונות של כל אחת.

תודה רבה. נועם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהסטיישן נמכרת בגרסת הטיטניום, אבל שווה לבדוק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכרת ברמת הטרנד והטיטניום. ברמת הספורט לא נמכרת.

הסדאן משעממת, אבל עם ישראל אוהב סדאן.

מבחינת שימושיות הטורר טובה יותר, לדעתי היא גם נראת יותר טוב מהסדאן.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, אתה קנית טורר, נכון? בכל מקרה, שלך מדהימה ואהבתי מאוד את העיצוב.

עריכה:

עכשיו ראיתי שזו ההאצבק.

אני הייתי הולך על הטורר בכל מקרה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן ללא כל ספק.

הרבה יותר שימושית, הרבה יותר יפה, הרבה יותר הגיונית.

יש לי הרגשה, שבעוד 3-4 שנים הסטיישנים יהיו הרבה יותר מבוקשות כיד שניה.

ובכלל, לאחר קיפאון של עשרות שנים ישראלים סוך-סוך התחילו להבין שסטיישן זה המכרכב ההגיוני והנכון לרכב המשפחתי.

לא רואה שום נקודת זכות לטובת הסדאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן ללא כל ספק.

הרבה יותר שימושית, הרבה יותר יפה, הרבה יותר הגיונית.

יש לי הרגשה, שבעוד 3-4 שנים הסטיישנים יהיו הרבה יותר מבוקשות כיד שניה.

ובכלל, לאחר קיפאון של עשרות שנים ישראלים סוך-סוך התחילו להבין שסטיישן זה המכרכב ההגיוני והנכון לרכב המשפחתי.

לא רואה שום נקודת זכות לטובת הסדאן.

צודק. השוק הישראלי עבר, עובר ועד יעבור לא מעט תמורות הן ברגולציה והן בטעם של הצרכן הפרטי. כבר בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט אנשים שבחרו סטיישן בליסינג (פורד, קיה, יונדאי) וגם בדגמים חדשים כבר ניתן לראות לא מעט בין אם אסטרה או

פוקוס החדשה במיוחד.

אם הטורר זה מה שאתה מעדיף, ממש לא הייתי חושש מסחירות עתידית. לא פעם, יותר קל למכור דגם פחות שכיח מדגם נפוץ במיוחד. אותו המקרה עם הסטיישן, אנשים קצת חוששים לרכוש כיד ראשונה, אבל כיד שנייה הם מאוד ישמחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אתה טועה.. ראשית אסטרה נמכרת אך ורק במרכב האצ׳בק, שנית אני חושב שזו טעות נפוצה להתבלבל בין הפוקוס האצ׳ לטורר.

אני מניח שהסדאן היא מקום 1 במכירות של דגם זה.

אחריה ההאצ׳בק ולבסוף הטורר..

מעניין אם ניתן לשים יד על טבלת מכירות שלהם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא טעה, הוא לא רשם שנמכרות יותר אסטרא סטיישן מהצ'בק.

הוא רשם שמתחילים לראות גם סטיישנים ממגוון דגמים שונים, מה שעד לפני שנתיים-שלוש כמעט לא היה.

וכן אתה צודק. בפוקוס הסדאן במקום הראשון. זה ברור. יקח לאנשים עוד הרבה זמן להבין.

ברוב מדינות אירופה בכלל לא מכרים גירסאות סדאן לדגמים האלו.

דוגמאות:

ברנו מגאן החדשה אין בכלל גירסת סדאן.

סקודה פאביה לא קיימת בגירסת סדאן בדור שני (בראשון היה).

פיזו 307,306 לא המשיכו עם גירסת סדאן שהייתה ב306.

סיורואן C4 סדאן יש רק בסין.

סיאט ויתרו על כל גרסאות הסדאן, באיביזה ובטולדו.

אסטרא סדאן קיימת, לדעתי לא נמכרת באירופה.

יש עוד דוגמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי היה נכון לדגם הקודם של הפוקוס, לפי איך שזה נראה כרגע הטורר מובילה בהזמנות על פני כל הדגמים אחרים

בכל מקרה אם אתה מחפש רכב שימושי הטורר עדיף, אני גם התלבטתי כי סדאן יש ליבואן במלאי רק תבוא ותיקח וטורר צריך לחכות לא מעט זמן, בדקתי את נושא הפתח תא המטען(לצורך הכנסת עגלת תינוק) ואם זאת עגלה גדולה היא פשוט תיקח לך את כל התא מטען בסדאן, יותר מזה צריך לפרק גלגלים כל פעם ולעשות פירואטים באוויר, בטורר התא מטען ענקי ונוח לטעינה, המלצה חמה ממני לך על הטורר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך,

הטורר נמכרת במספרים גדולים הרבה יותר מהסדאן בפוקוס החדשה.

הרכב נראה הרבה יותר טוב, הרבה יותר דינמי, וכמובן שהוא הרבה יותר שימושי.

לצערי , אבי לקח לפני כחודש פוקוס סדאן , עקב כך שכקצין רכב בחברה הוא "ויתר" לטובת אנשים אחרים שביקשו טורר.

נכון לרגע זה מתוך 60 פוקוסים שהתקבלו (והיד עוד נטויה), רק 7 הם סדאנים והשאר טורר!

כבר כרגע הוא מתחיל "להצטער" שלא לקח טורר, היא פשוט טובה מהסדאן בהכל.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתח תא המטען בסדאן לא נוח בעליל! פתח מלבני צר מאוד לתא מטען עמוק ולא נגיש.אם תרצא להוציא משהו מהקצה העמוק של תא המטען ישבר לך הגב. תא המטען בהצ'בק אכן קטן אך יש אפשרות לקפל את הכסאות האחוריים וכך נוצר תא מטען ענק עם פתח הטענה נוח.

כמובן שבטורר תא מטען גדול ונוח להטענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני מרגיש שיש פה בלבול רציני.. יש מצב שאתם מדברים בכלל על ההאצ׳בק? ולא על הסטיישן שמכונה טורר!

אל תדאג , אין בלבול. מדברים על הטורר שיש לה ביקוש ער מאד, לא על ההאצבק.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקחתי את הטורר גם מהחברה בה אני עובד לפני כחודשיים ואני יכול להגיד כמעט רק דברים טובים על הרכב (גיר בפו ושם מציק אבל ניתן להתעלם מזה בקלות)

בנוסף לזה אני יכול מאוד לחזק את האנשים כאן בנוגע לכמות ההזמנות, האנשים אצלנו מאוד הבינו את היתרונות של הטורר (וגם זה שהרכב נראה מעולה לא הזיק לנושא)

דרך אגב אצלנו בליסינג אהתחיל טרנד חדש, הציעו גם את הגירסא הידנית של הפוקוס במחיר מופחת ואפילו רק מהמחלקה שלי שני אנשים הזמינו אותה..אנשים ממש מוכנים לנהוג בידני בליסניג כדי לחסוך בכסף

אם יש לך איזה שאלה על האוטו שאני יכול לעזור בה רק תגיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...