Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] - Hyundai i40 2012

Alex_b
שימו לב! השרשור הזה בן 4472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב מרשים ביותר, אין ספק שזו קפיצת מדרגה עבור יונדאי.

רק מה קרה למעצבים שלהם עם הפרונט?

באמת נראה כאילו שמו את אותו הפרונט על ה-I30, I40 והוולוסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים מרשימים יותר, צבע לבן וג'אנטים מבריקים בעיצוב נועז יותר היו עושים לה רק טוב.

בנוגע לעיצוב פנים, פולקסווגן התקשרו וביקשו מיונדאי להחזיר את תא האכסון מתחת למשענת היד בחזרה לפאסאט. :roll:

לחיוב נראה כי היצרן עושה מאמצים רבים להוציא לאור יצירות בעלות פוטנציאל תחרות לא מבוטל.

כל הכבוד ליונדאי, נראה כי הם בדרך הנכונה.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לעיצוב פנים, פולקסווגן התקשרו וביקשו מיונדאי להחזיר את תא האכסון מתחת למשענת היד בחזרה לפאסאט. :roll:

ממרצדס התקשרו לפולקסווגן וביקשו שלא יבקשו מיונדאי להחזיר מה שלא היה שלהם מתלכתחילה.

נ.ב, אתה זה יצא לך לקרוא?

2001_.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

אני מניח שבקשת סליחה היא במקום.

אין לי כוח כבר למחזור פטנטים הזה, עם מי אני צריך XXX כדי לקבל רכב מקורי גרידא בשוק של היום.

נ.ב. GOLF למה של לך שם משתמש VW וסמלון של מרצדס ?

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ניראית טוב,עיצוב כבד,כמו שאני אוהב.

מחיר טוב ויש לנו MAZDA 6 KILLER.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסובארו לגאסי 91 היה לי תא אכסון מתחת למשענת יד, ברנגלר 86 הייתה לי אותה המשענת, גם בסברבן יש את אותה המשענת...

בכל מקרה זאת אמורה להיות הסונטה האירופאית, הגרסא האמריקאית מרשימה יותר, נראית יותר אגרסיבית וגדולה, את הפרונט הזה אני לא ממש אוהב הוא נראה מחייך מדי.

היא באמת נראית טוב יותר בלבן

Hyundai-Sonata_2.0T_Coupe.jpg

All-New-2011-Hyundai-Sonata-Turbo-Car-Specs-2.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסובארו לגאסי 91 היה לי תא אכסון מתחת למשענת יד, ברנגלר 86 הייתה לי אותה המשענת, גם בסברבן יש את אותה המשענת...

בכל מקרה זאת אמורה להיות הסונטה האירופאית, הגרסא האמריקאית מרשימה יותר, נראית יותר אגרסיבית וגדולה, את הפרונט הזה אני לא ממש אוהב הוא נראה מחייך מדי.

היא באמת נראית טוב יותר בלבן

Hyundai-Sonata_2.0T_Coupe.jpg

מישהו אמר E קופה?

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...