Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דוח]-חניה בכחול לבן בת"א בשעות הלילה!

Paradoxx
שימו לב! השרשור הזה בן 7217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז היום קיבלתי את הדוח הראשון שלי :(:(:cry::x

חזרתי מכדורגל בספורטק ואני וחברים שלי הלכנו לאכול במקדונלדס ליד העירייה.

חניתי ברחוב צדדי בדובנוב. היה מסומן כחול לבן. אבל לא ידעתי שאסור להחנות על זה בכלל?!

(מה זה?! ממתי קיים החוק הזה בכלל?! למה לא הודיעו בשום מקום ושינו סתם ככה!)

בקיצור אני חוזר מגלה את הקנס! מאה שקל. מסתכל מסביב ולא קולט למה. נסעתי עד הצומת הראשונה ומתחת לשלט החנייה הרגיל שקיים יש שלט קטן נוסף ובו כתוב: "הסדרי חנייה חדשים" ובהסדרים הללו מותר להחנות עם תו עד השעה 5 ולאחר מכן אסור להחנות בכלל! רק לדיירי המקום!

גרררררררררררררררררררר איזה מרגיז זה!!!!!! למה לא הודיעו על זה בשום מקום! :(

שמעתי שלפעמים העירייה מוותרת כשאומרים שאתה תלמיד דל אמצעים ומסכן ובלה בלה בלה...

מה שכן סיימתי יב ועכשיו אני בדרך לצבא...

מישהו יכול לייעץ לי מה לעשות? (מכתב, ללכת למשפט?,ועוד)

ומה עדיף להגיד, שלא ידעתי או שאני מסכן ושההורים שלי "ישחטו" אותי אם הם יגלו שאני עבריין חנייה :p

בבקשה תעזרו לי, אני מסכן! אין לי אפילו מאה שקל לזה ואני לא מוצא עבודה :cry: (אני גר בשוהם, אין עבודה אין שפה, ממש עיירת פיתוח :wink: )

אה כן, עכשיו נזכרתי בעוד פרט מאוד חשוב...

בגלל שפעם דפקו לאבא שלי את המספר רכב (אה האוטו של אבא שלי, שחכתי לציין :D ) והוא הלך למשטרה אז הם רשמו לו את המספר כמספר גנוב (ולא רוצים להחליף אותו)

ולכן פעם במקום לקבל דוח בירושלים כמעט פוצצו לו את הרכב (הוא איחר ב-10 דקות וכבר הזמינו חבלן :D:D:D )

זה משפיע איכשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל-אביב מותר לחנות בכחול-לבן לתושב בעל תו איזורי מתאים או עם כרטיס חנייה, אלא אם סומן אחרת בתמרור מתאים.

חנייה חינם רק בסימון אפור.

דו"ח חנייה אינו עושה אותך עבריין. הוא עושה אותך עני יותר ב-100 שקל. למדת משהו חדש - קרא לזה שכר לימוד.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח? כי אני ממש בטוח בזה? כי אני יודע שבכלל מקום בארץ אחרי 7 כחול לבן מותר להחנות חופשי!

וגם חברי שלי, מנייק!, רק אחרי הדוח נזכר שאבא שלו הזהיר אותו לפני חודש שבת"א יש "הסדרי חנייה חדשים"

אתה יודע לא סתם כתוב "הסדרי חנייה חדשים" זה אומר שזה חדש אז למה לא מספרים על החדש הזה?

איזה מדינה חרא! דופקים קופה על זה שמשנים חוקים ולא מודיעים על זה! :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרי תנועה חדשים:

פעם היה צד אחד של הכביש כחול לבן וצד אחד לבן.

לבן:רק לתושבי הרחוב בלילה וחופשי ביום.

כחול לבן:כרטיס חניה ביום וחופשי בלילה.

עכשיו יש:

כחול לבן רגיל:כרטיס חניה ביום וחופשי בלילה.

כחול לבן עם שלט:תושבים בלילה וכרטיס ביום.

בקיצור:

קנה קטנוע,יותר זול מלשלם דוחות כל הזמן.

תחבורה ציבורית?

אחרי 6 אוטובוס פעם בשעה ,למי זה עוזר?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטנוע?! זה גם מסוכן! :? ובמיוחד עם הנהגים המתחשבים... קודם סוטים אח"כ מאותתים ורק אח"כ כשמסנוורים אותם וצופרים להם שוברים לצד השני (בטח גם מבלי להסתכל במראה...) זה פשוט התאבדות בדו גלגלי!

ווגם אני גר בשוהם! איזה קטנוע?! צריך לעבור כביש מהיר כדי להגיע לעיר הגדולה! :wink:

ואני בכלל מפחד לנהוג בכביש בדו גלגלי!

אה, ממתי הסדרי החנייה החדשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטון, תרגע.

תשלם את 100 השקל האלה, וזה יהיה לך שיעור לעתיד.

אני מזמן עברתי לקטנוע, ונהנה מכל רגע ! :D

קיצר, משתתף בצערך, אבל אין מה לעשות!

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטון, תרגע.

מה אתה משחק אותה חכמולוג?! תביא לי תמאה שקל האלה! לי אין אותם!

גם כן חבר... מספרים לו שנדפקתי והוא צוחק לך בפרצוף! (אני יודע שזה אופטופיק, אבל הייתי חייב.. :( )

"ונהנה מכל רגע ! "-כן חוץ מהרגע שהתחלקת בגלל שהיה חושך וכתם שמן ומאז אתה נוסע עם מגיני בירכיים ומרפקים ומעיל חורף... ממש "נהנה"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל-אביב מותר לחנות בכחול-לבן לתושב בעל תו איזורי מתאים או עם כרטיס חנייה, אלא אם סומן אחרת בתמרור מתאים.

דו"ח חנייה אינו עושה אותך עבריין. הוא עושה אותך עני יותר ב-100 שקל. למדת משהו חדש - קרא לזה שכר לימוד.

סימון אפור, יש דבר כזה בתל אביב? בחיים שלי לא נתקלתי, בתל אביב, במדרכה שלא צבועה בשום צבע.

אני ממש לא ציני. באמת לא נתקלתי בזה.. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטון, תרגע.

מה אתה משחק אותה חכמולוג?! תביא לי תמאה שקל האלה! לי אין אותם!

גם כן חבר... מספרים לו שנדפקתי והוא צוחק לך בפרצוף! (אני יודע שזה אופטופיק, אבל הייתי חייב.. :( )

"ונהנה מכל רגע ! "-כן חוץ מהרגע שהתחלקת בגלל שהיה חושך וכתם שמן ומאז אתה נוסע עם מגיני בירכיים ומרפקים ומעיל חורף... ממש "נהנה"... :lol:

תבקש ממאה אנשים ברחוב שקל.

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימון אפור, יש דבר כזה בתל אביב? בחיים שלי לא נתקלתי, בתל אביב, במדרכה שלא צבועה בשום צבע.

אני ממש לא ציני. באמת לא נתקלתי בזה.. :?

מי אמר שהיא לא צבועה?

היא צבועה באפור :)

באים פעם בכמה זמן וצובעים אותה מאפור לאפור.... (אני רציני לחלוטין)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל -

מדו"ח שמוצאים על השמשה מתעלמים. מתחשבים רק בדו"חות שמגיעים בדואר רשום.

דבר שני, אתה יכול להתעלם, ואבא שלך, שלא ידע מאיפה קפץ עליו הדו"ח, יוכל להוכיח שהמספר גנוב ולצאת מזה בשלום....

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדו"ח שמוצאים על השמשה מתעלמים. מתחשבים רק בדו"חות שמגיעים בדואר רשום.

ואין בכך שום הסתבכות עם המשטרה?

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כבר יצא לי לנצח פוליגרף באיזה ניסוי סטטיסטי (;

רגע, אבל מה קורה במידה ואני מעלים לי את הדו"ח שתלוי לו בחינניות על השמשה הקדמית שלי?

(סטארט אפ: אוטו בלי וישרים -> אין איפה לשים דוחות [כן, אני אדיוט])

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...