Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה/אזהרה על בעל מקצוע פעיל בפורום - צביקה קרבורטורים

ishc
שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר ב״צביקה קרבורטורים״ שפעיל מאוד בפורום, הוגשה תלונה לאיגוד המוסכים. להלן התלונה ובה תיאור המקרה:

אני נוהג ברכב מסוג סוזוקי סמוראי שנת 1988 שמצויד בהזנת דלק ע״י קרבורטור (מאייד).

בתאריך ה-16.11.2011 ניגשתי לבעל מקצוע בשם ״צביקה קרבורטורים״ המציג את עצמו כמומחה לטיפול בקרבורטורים. ציינתי כי הבעיה היא עליה בתצרוכת הדלק של הרכב, צביקה הניע את הרכב ביצע בדיקה של מס׳ דקות והצהיר כי יש בעיה בקרבורטור ושיפוץ דלו בעלות של -500 ש״ח תשפר את צריכת הדלק פלאים (הצריכה עומדת היום על ליטר לכל 7.5 ק״מ בצריכה משולבת שלטענת צביקה הרכב אמור לצרוך ליטר לכל 9 עד 10 ק״מ). הרכב נשאר אצל צביקה ואני התבקשתי ללכת ולא להמתין ליד הרכב ולחזור לאחר כ-4 שעות.

חזרתי לאחר כארבע שעות, הוסבר לי שבוצע השיפוץ ונשלחתי לדרכי, לא לפני ששילמתי 500 ש״ח במזומן (לטענת צביקה הוא מקבל מזומן בלבד) ולא קיבלתי חשבונית.

למחרת בבוקר הופיע בעיה חדשה, הרכב נכבה בבוקר ולא מצליח להשאר מונע אלא בעזרת לחיצה על דוושת הגז, בנוסף המנוע לא עובד חלק.

ניגשתי לצביקה מס׳ ימים לאחר מכן עם הטענות הנ״ל, בנוסף בבדיקת צריכת דלק שביצעתי בימים האלו צריכת הדלק נהייתה גרועה יותר ועלה לליטר לכל 6 ק״מ.

צביקה מס׳ כיוונים ושיחרר אותי לביתי.

למחרת תופעת כיבוי המנוע חוזרת, אני שוב מתקשר לצביקה שדורש ממני להגיע שוב (להזכירכם כל נסיעה אליו לנתניה עולה לי בשעות/ימי עבודה), אני מסביר לו כי אני כרגע הכנות לספירת מלאי במקום עבודתי ואל להגיע אליו רק לאחר הספירה. אתמול, ה-16.1.12, אחרי שתיאמתי איתו אני מגיע לצביקה בפעם השלישית, מסביר לו שוב על בעיית כיבוי המנוע ותצרוכת הדלק שחזרה למצב שאיתו הגעתי אליו, ליטר אחד לכל 7.5 ק״מ. צביקה בודק מס׳ דברים, ומכוון תוך חיבור למכשירי אינדיקציה ומודיע לי כי אנחנו ניגשים למוסך שכן לבצע בדיקת 4 גזים. בבדיקה הערכים נמצאים תקינים פרט לרמת ה-co שמכוונת על ידו באותו רגע. אנחנו חוזרים לבית המלאכה של צביקה בו הוא מבצע כיוונים נוספים בצ׳וק האוטומטי ובשעה 11:30 לערך משחרר אותי. כמובן שהבדיקה האמיתית היא למחרת בבוקר בהתנעה ראשונה שהמנוע קר ושוב התופעה חוזרת חלילה והמנוע נכבה. אני מתקשר לצביקה ודורש את כספי חזרה לאחר שבעיית צריכת הדלק לא נפתרה ונוספה בעייה חדשה של כיבוי המנוע בבוקר. צביקה מסרב להחזיר לי את כספי ודורש ממני להגיע בפעם הרביעית. למרות שאני מסביר לו שאינני מעוניין יותר שהוא יטפל לי ברכב ושהוא גרם לי נזק לרכב ונזק בהפסד זמן עבודה הוא מסרב להחזיר לי את כספי.

אשמח אם תטפלו בפנייה בהקדם. מדובר ב״צביקה קרבורטורים״ ברח׳ ישראל זנגביל 16 בנתניה, מס׳ הטלפון הוא 0544861318

בחרתי לפרסם בפורום זה שאני פחות פעיל בו אך אני פעיל מאוד בפורום ג׳יפולוג תחת אותו כינוי (למי שמעוניין לאמת את זהותי).

אין לי ספק שלצביקה יש ידע נרחב בקרב׳ ובמכונאות בכלל. אין לי גם ספק כי מדובר בבעל מקצוע שעובד בשיטת המצליח שבעזרת שיווק נכון דרך הפורומים כמו שלנו מצליח ליישם שיטה זו בצורה לא רעה.

ראו הוזהרתם!!!

צחי גימברג - מתקן גיטרות וכלי מיתר, חפשו בפייסבוק

"הרווקיסטים" מעודדים נישואים בבני אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבר יקר,

אנוכי מכיר ומוקיר את תרומתו ועזרתו של צביקה למען חבריי הפורום מזה מספר שנים ויש לי לומר רק דברים טובים עליו.

הניסיון והידע המקצועי שלו הינו ברמה אחת מעל כול מכוני הקרבורטורים שאנוכי היכרתי בחיי.

בעבר שלחתי מספר לקוחות לטיפול אצל צביקה ואף אחד לא התאכזב מהשירות מהמחיר והמקצועיות בטיפול התקלות ברכבו.

צריכת הדלק שאתה מדבר עלייה אינה מדד בכדי לקבוע האם הטיפול של צביקה היה תקין או כושל מכמה סיבות.

בדיקת צריכת הדלק צריכה להתבצע בצורה מקצועית ולאורך זמן וסטייה של ליטר עד ליטר וחצי היא סטייה שעשוייה לקרות ממספר רב של גורמים כגון:

סיגנון נסיעה, טמפ' סביבתית, מילוי דלק לא מדוייק ועוד...

התלונה שלך לא מוצדקת ואני מציע שתחזור לצביקה עם התנצלות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק ידידי,

צריכת הדלק שהוצגה לצביקה בתחילת הטיפול נראתה לו גבוהה והוא הצהיר כי הטיםול בקרב' ישפר אותה פלאים.

את בעיית הצ'וק לא הייתה לפני שצביקה טיפל ברכב. להזכירך הטיפול הראשון בוצע בתאריך ה-16.11, לפני כחודשיים, זהו מספיק זמן לקבל מדד אמין לצריכת דלק? ואם צריכת דלק הייתה בגדר הסביר למה הומלץ על שיפוץ לקרב'? ואם מדובר בבעל מקצוע כל כך מצויין מדוע יש בעיית צ'וק שחוזרת חלילה והוא אינו מסוגל לפתור?

תאמין לי שהייתי סבלני מספיק, אבל אחרי הפעם השלישית שאני חוזר אליו והבעיה שנוצרה לאחר הטיפול שלו לא נפתרה, ביקשתי את כספי בחזרה, משהוא סירב הגשתי תלונות בגופים הרלוונטים.

מטרת השרשור היא להזהיר חברים נוספים מבעל מקצוע שאני רואה אותו כשרלטן שעובד בשיטת המצליח.

בברכה,

צחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבחור ששלח לי הודעה פרטי (אינני יכול לענות לך בהודעה פרטית), תרגיש חופשי לשתף בפורום חיפושית או בכל פורום אחר שאתה מרגיש שיש צורך. לגבי מאהר אני אשמח למס' טלפון בפרטי, יש לי הרגשה שאני מכיר אותו הוא התקין לי את הקרב' הנוכחי וביצע את ההסבה עם כל הכיוונים (במשך שנתיים הואוט התנהג מושלם מהבחינה הזו, הוא עובד בטירה?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש לעצמך את הדרכים הקשות ביותר להתמודד עם בעיה. בדרך כלל משתתפים בפורום כותבים ביקורות חיוביות על צביקה, ולמרות שאין לי היכרות אישית איתו (את שלי אני מכוון לבד או אצל משה זר - חיים יוד ), ברור לכן שהוא יודע מה הוא עושה. במקום לחפש מריבות ומלחמות ולראות מי צודק, תשאיר לו את הרכב ליום-יומיים, שיוכל לפגוש את התקלה בעצמו ולפתור אותה. סה"כ זה עדיין רכב בן 23 שנה, ויכול להיות שיש בעיות נוספות מלבד הקרבורטור, שצצו במקרה בזמן הטיפול (מכסה מפלג, כויל, רוטור, חוטים, פלגים, מינוסים רופפים וכו').

ואל תשכח דבר חשוב: אין תקלות רק למי שלא עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספי, ההתנגחות שלי לגבי צביקה הגיעה אחרי שביליתי אצלו מס' לא מבוטל של שעות על מנת לפתור את הבעיה שהוא יצר.

מדבר ברכב בן 23 שמתוחזק ברמה גבוהה ובדקדקניות, חוטי הצתה חדשים, מפלג בן שלוש כולל מכסה ורוטור, פלגים ופילטרים מוחלפים כל טיפול, אחת לחצי שנה (בערך 8000 ק"מ), מדובר ברכב שנוסע יום יום ולא רכב סופי שבוע (לוקח אותי לעבודה וחזרה) שעבד ללא דופי לפני המפגש המצער עם צביקה. בעיית הצ'וק לא הייתה קיימת מעולם, וצריכת הדלק המעט גבוהה לא השתנתה במאומה בחודשיים האחרונים מאז התחילה הסאגה.

הייתי סבלני, נתתי זמן לפיתרון של הבעיה אבל ישנו גבול לכל תעלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא טיפלתי אצל צביקה, וביקורות בע"פ שמעתי לכאן ולכאן.

צביקה יודע טוב מאוד לבקש מלקוחות שיכתבו ביקורת חיובית.

אז גם לשלילית יש מקום.

צביקה, תגובתך מתבקשת.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

במקרים כאלה אין מנוס מלהשאיר את הרכב לבעל המקצוע כדי שיוכל לראות

את התקלה בזמן אמת ,קרי בבוקר .

מעבר לזה ההתנפלות שלך על בעל מקצוע עם מוניטין וללא רבב היא קצת מוגזמת ,

ברור לי שאין לך מושג מהו הנזק שאתה גורם לאותו אדם בגלל עיניין שניתן לפתור .

תחשוב לרגע שמישהו יעשה לך דבר כזה עם איזה כלי מיתר שבו אתה מטפל

ובכל זאת כפי שקורה לעיתים התקלה מתעקשת לחזור דווקא בזמן שהכלי לא אצלך

על השולחן ואותו אדם יציג אותך כנוכל שפועל בשיטת מצליח .

אני מכיר את צביקה הרבה שנים ואני יודע בכל ליבי שהוא אדם מקצועי וישר

ולגבי מיקצועיותו נוכחתי לדעת עיי לקוחות רבים ששלחתי אליו ויצאו מרוצים ואף הודו לי על כך .

ולכן ההודעה שלך כאן לא מתקבלת על הדעת מבחינתי ואני מקווה ששאר הקוראים

שקוראים אותה יקחו אותה בערבון מוגבל מאד .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא טיפלתי אצל צביקה...צביקה יודע טוב מאוד לבקש מלקוחות שיכתבו ביקורת חיובית.

איך אתה יודע את זה? הרי לא טיפלת אצלו מעולם?

בכ"א מקריאת התלונה לא ממש ניתן לדעת מה קרה וכ"ש אם להחליט שצביקה פעל לא כשורה. אנחנו לא קיבלנו עוד את תגובתו ואת שלך הבנו די והותר.

אולי כדאי שתתקן את התקלה ואז תדווח אם אכן היא היתה בשיפוץ לא נכון. לפחות אל תשאיר אותנו במתח.

שיהיה בהצלחה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

95% מהתקלות נפתרות ב 5% מהזמן

יתר 5% דורשים את 95% הזמן.

אתה, כנראה בסטטיסטיקה השניה.

אין מנוס מלתת לבעל המקצוע לסיים את עבודתו, גם אם זה דורש עוד ביקורים.

מנסיון עם סמוראי 1.3 קרבורטור שנת יצור 88, צריכת הדלק 1:8, גם במצב תחזוקתי אידאלי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע את זה? הרי לא טיפלת אצלו מעולם?

בתוך עמי אני חי.

אם תשאל את צביקה כמה חברים שלי תיקנו אצלו, הוא יהמר על עשרות.

ושוב, אני בטוח שהוא יודע לעשות את העבודה, וברור שכל אחד יכול לטעות לפעמים, אבל כשטועים צריך לעמוד מאחורי זה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום.

חבר יקר,הודועת מסוג זה מקוממות אותי,מטרת הפוסט הזה היא אחת,גרימת נזק לשמו הטוב של בעל מקצוע!

כבר בכותרת התחתלת במילה "אזהרה",מזהירים מפני נוכל,רמאי או מפגע כלשהו,האם אתה חושב שצביקה הוא כזה??

שנית,הגשת תלונה לאיגוד המוסכים,מדוע לא תחכה לבירור העיניין ע"י מוסד הבוררות של איגוד המוסכים? מדוע בחרת לשחרר קיטור מעל דפי הפורום?

בבל פסקה כתבת משפט השמצה כלשהו,כגון "צביקה טוען שהוא עובד רק עם מזומן,ולא קיבלתי חשבונית".

אז צביקה לא מכבד צ'קים,לדעתי הוא חכם בשל כך,ואני בטוח שהחשבונית שלך מונחת אצל צביקה על השולחן,הניסיון הזה לסבכו מול רשויות המסים ולהציגו כמשמיט הכנסות רק מעיד יותר על כוונותיך.

אני מכיר את צביקה שנים רבות,ואין אדם ישר כמוהו!!!

האיש הגון ומקצוען מהשורה הראשונה,ואני יכול להגיד לך שיש מקום להגשת תביעה על לשון הרע בגין הפוסט הזה,שכן יש פה פגיעה בשמו הטוב של אדם.

ולגופו של עיניין,מדוע לקחו לך חודשיים שלמים להגיע אל צביקה לתיקון?ספירת מלאי לא לוקחת יותר ממספר ימים,אם התקלה מופיעה לטענתך כל בוקר.

דווקא מקריאת דבריך מובן שצביקה נתן לך שרות מעולה,עזב את עבודתו והתפנה אלייך,לטפל ברכביך מספר שעות כשאתה "עומד לו על הראש",ואף נסע איתך למוסך שכן,כל זאת בניסיון לפתור את התקלה,אך מה לעשות,לעיתים ישנן תקלות קשות לפתרון,ודורשות בדיקה מעמיקה יותר,צביקה לא התנער ממך או מהתקלה,וביקש ממך להגיע שוב לצורך תיקון התקלה, היית משאיר לו את הרכב לבוקר כדי שיוכל לטפל בבעיה כשהיא מופיעה,אני בטוח שזה היה מסתיים שם.

ולגבי בקשתך להחזרת התשלום אני חושב שאין לה מקום,במידה והיית משאיר לו את הרכב,והוא היה מודיע לך שאינו יכול לתקן את התקלה שנוצרה(לדברייך..) היה מקום לבקש החזר,

בוא לא נשכח שהאיש השקיע ברכבך כסף על חלפים וזמן עבודה גדול(לפי מה שאני מבין מדבריך כ-12 שעות עבודה.

ולסיכום,לדעתי,התנצלותך מתבקשת.

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נלקח היום בבוקר לבעל מקצוע אחר (שביקש, בגלל שהאו מכיר את הסיפור, לא להזכיר את שמו בפומבי כדי לא להתעמת עם קולגה למקצוע). נבדק במכשיר 4 גזים, שם נמצא בין השאר CO גבוה בסל"ד גבוה (בסרק נמצא תקין). בוצע פירוק של הקרב', החלפת אטמים, החלפת שתי דיזות ראשיות (שתיהן היו גדולות מדי ואחת מהן הייתה כבר מזמן לא במידה המקורית), טיפול בונטורי, כיוון מצוף, ניקוי וכיוון צ'וק, בהרכבה בוצע כיוון הצתה וכיוון של הקרב'. המחיר הוגן וצנוע בהתחשב בזמן שעבדו על האוטו, ניתנה אחריות מלאה מגובה בחשבונית.

תוצאות אני עוד לא יודע, צריך זמן והתנעה ראשונה בבוקר כדי לבחון במאה אחוז. מבטיח לעדכן עוד כמה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום דבר ועניין עם צביקה, מעולם לא פגשתי אותו ועל פניו מקריאת תגובות בפורום עושה רושם שהוא יודע את העבודה שלו.

יחד עם זאת, על מה כולם פה מתלהמים על פותח השרשור ?

המלצות מותר לכתוב אבל אכזבות אסור ?

כמו שאתם מצפים\מקווים לקבל פידבק חיובי מלקוח מרוצה כך צריך לקבל את הפידבק כאשר הלקוח לא היה מרוצה.

כשהלקוח מאדיר את שמכם זה בסדר כי קיבלתם פרסום בחינם אבל כשלקוח מציג את מורת רוחו אז הוא צריך להתנצל ?

על מה ולמה ?

מי שצריך להכנס כאן לפרופורציות זה אתם, לא פותח השרשור שלדעתו קיבל טיפול שלא שיפר את מצב הרכב.

יכול להיות שבעוד כמה ימים הוא יגיד שגם לאחר הביקור אצל המוסכניק השני הרכב ממשיך עם אותם תסמינים ויאכל את הכובע ואפילו יתנצל ויכול להיות שבעיה כן תיפטר.

רוב משתתפי הפורום פה שהיו מכניסים רכב לתיקון במוסך ולאחר מכן היו צריכים להחזיר אותו עוד 3 פעמים למוסך להמשך תיקון כנראה שבפעם הרביעית היו מתניידים למוסך אחר.

נכון לעכשיו פותח השרשור לא חייב התנצלות לאף אחד, זה מה שהוא מרגיש וקצת פתאטי שכולכם ישר שולחים אותו להתנצל כי "זה מה שהוא צריך לעשות".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...