Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפתעה חיובית במוסך קרסו "חיים לוי" בירושלים

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברנו מגאן II קופה 2004 של זוגתי עשיתי באופן טיפשי ובאשמתי טעות של טירון שגרמה לקצר בתאורת אורות חנייה.

הפיוז התקול לא נמצא בתיבת הנתיכים בתא הנוסעים ונמצא בתיבה בתא המנוע . לפי ספר הנהג אין גישה לשם ויש לגשת למרכז שירות.

בלי קשר גיליתי באותו יום בורג נעוץ בצמיג קדמי ובריחת אויר כמעט מלאה. הבאתי מחבר קומפרסור פשוט סיני וחיברתי למצת כדי

לנפח הגלגל. המכשיר לא עבד , לחצתי וסובבתי המחבר בבית המצת והופ - קצר נוסף בקו של מצית-תאורות פנים-תצוגות לוח.

החלטתי שאין ברירה - ישר למוסך ראשי קרסו בירושלים - חיים לוי בתלפיות.

הסברתי ליועץ השירות המעונב על התקלות - שני פיוזים תקולים ופנצ'ר. שאלתי אם יש טעם להשאר במידה ויקח עד כשעה לתקן.

הוסבר לי כי כדי לגשת לתיבת הנתיכים בתא המנוע הדבר כרוך בעבודה ארוכה של הרבה פירוקים ולכן כל העבודה תארך זמן רב ואין טעם שאמתין.

התקשרו אחרי 4 שעות לבוא לקחת. שלחו לי את יועץ השירות שהסביר בפרוטרוט מה נעשה - תיקון והחלפת שני נתיכים כולל בתיבה

הקשה לגישה , בדיקת חשמל ואורות כללית ותיקון צמיג מפונצ'ר.

שאלתי כמה הנזק. התשובה - אין צורך לשלם כלל , הכל בחינם. בנוסף , בספרון השירות שניתן לי היה קופון לתיקון חינם של תקרים לשנה .

יש לציין שאין לי כל קשר למוסך מורשה רנו-ניסאן חיים לוי בירושלים , אינני מכיר אף אחד במרכז השירות, לא בקשתי הנחה, ואני לקוח שם רק כשנה לטיפול קודם אחד.

כל הכבוד - כך נותנים שירות ו"קונים" לקוח לעתיד.

חיים_לוי_טיפול.pdf

DSC01894x.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...