Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני ספורטיבית, סביב 35K

The Coolest
שימו לב! השרשור הזה בן 4481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי שירשור אחר שבו עוד לא ידעתי בדיוק מה אני רוצה, ישבתי, קראתי וחשבתי.

אז ככה, אני מחפש רכב סופר מיני סביב ה35 אלף, אשמח לפחות מזה אבל אם יש משהו שממש כדאי אין בעיה למתוח את התקציב בכמה אלפים כלפי מעלה.

דבר ראשון שאני רוצה להגיד עוד בהתחלה זה שרכבים יפניים וקוריאנים פשוט לא עושים לי את זה, גם לא דגמי הפיאט למיניהם.

אז הנה מה שאני רוצה מהרכב

- אני מחפש רכב שיהיה אמין, דבר ראשון. אני לא מעוניין לראות הרבה מוסך (כמו כולנו, לא?). מבחינת עלות אחזקה, שיהיה סביר. אני לא בהכרח מחפש את הרכב הכי זול, אבל שגם לא יעלה הון תועפות בכל טיפול או תקלה. בתקווה, אם הרכב יהיה אמין, יכול להיות שההוצאות יתאזנו ביחס לרכב עם עלות חלקים\עבודה זולים יותר אבל יותר בעיות.

- שיהיה רכב חזק, עם כיוון ספורטיבי או ספורטיבי, כמובן ת"ה ידנית. שיהיה כיף לנהוג בו, אבל רצוי מאד שיהיה גם נוח.

- צרכית דלק סבירה+, אני לא מחפש את הרכב הכי חסכוני. אני מבין שרכב ספורטיבי לא יגיע ל1:15 או יותר בעיר, אבל אני גם לא רוצה משהו ששותה המון דלק.

- גילוי נאות: כרגע יש לי את פיג'ו 206XS חזק על הכוונת, אני אוהב את המראה, ומבחינת הנתונים שלה היא אמורה להתאים לי. אני גם מבין שזה רכב עם יחידת הנעה אמינה יחסית והוא בנוסף להכל אמור להיות דיי נוח. האם זה רכב ללא בעיות מיוחדות בגרסא הידנית?

- אני מוכן לפזול לכיוון הונדה סיוויק, השאלה אם היא משתלמת ובאיזה שנתונים וגרסאות היא מתאימה לדרישות למעלה?

לרוב אני אנהג לבד או איהיה עם נוסע אחד, לעיתים גם יהיו זוג נוסעים מאחור, כך שהרבה מקום מאחורה לא הכרחי, אבל כמובן גם לא יפריע.

רוב הנסיעות יהיו בעיר, ת"א והאיזור. פעמיים בחודש בסופ"שים כנראה שנסע לאשדוד, כרמיאל או הצפון (קצרין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שה206 XS היא הבחירה המתאימה עבורך,מתנהגת היטב,מהנה לנהיגה,חסכונית ואחזקתה איננה יקרה במיוחד,כמובן שהביצועים אינם חורכי אספלט אך היא זריזה.

כדאי להתאמץ ולרכוש אחת ממודל 2002 ומעלה בשל העלייה בהספק מ90 כ''ס ל110 כ''ס ושיפור מערכות החשמל.

בשביל ההונדה תצטרך לרדת בשנתון וחוץ מכוח סביר בקו ישר היא לא תיתן לך את החבילה של ה206,במקומה אם כבר הייתי שוקל פונטו HGT שנותנת מראה,ביצועים בקו ישר ואבזור נאה במחיר נמוך(אך נופלת מה206 בסעיף ההתנהגות,הגה שאיננו מתקשר וכד')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פיג'ו 206XS במשך תקופה ארוכה. מדובר במכונית אמינה יחסית ובעיקר מאוד מהנה לנהיגה. החיסרון העיקרי שלה מבחינתך הוא כנראה עניין ה"חזק" כיוון שהרכב לא חזק. הוא די זריז ובנהיגה נכונה תוכל לתת בראש אבל הרכב לא מרגיש חזק. אם אתה מחפש יותר כוח, יש את הפונטו HGT והסיאט איביזה שיתנו לך יותר מיץ.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון מה שמעניין אותי זה שהרכב יסחוב טוב. איך הוא סוחב בעליות\הרים? (צפון)

לגבי האיביזה, יש דגם ספציפי שכדאי להסתכל עליו (גודל\סוג מנוע)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב סוחב טוב, אין בעיה מהבחינה הזאת. גם בעליות של הצפון וגם בעליות של הדרום. רק צריך לנהוג אותו נכון, להשאיר את המנוע בטווח הסל"ד היעיל ואתה מסודר.

לגבי האיביזה - נראה לי שדגמי הטורבו למינהם הם הכיוון הנכון אם אתה מחפש מקסימום כוח במינימום כסף.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך ניסיון של שנתיים עם XS נראה שהיא בהחלט עונה לדרישות שלך, רק קח בחשבון ש"הספורטיביות" שלה באה במחיר של מתלים טיפה נוקשים והמושבים הכאילו ספורטיביים לא כאלה להיט, כך שבנסיעות ארוכות היא לא כזאת מפנקת, אבל סבירה.

צריכת דלק יפה (1:15-16 מחוץ לעיר עם רגל קלה על הגז), אמינות לא רעה (לרכב שלי יש כבר כמעט 150 א' ק"מ והוא עדיין מרגיש מחובר היטב, מודל 04') יש פעם בשנה בערך שהוא דורש תשומת לב מעבר לבלאי טריוויאלי (אני החלפתי רדיאטור מזגן, את היחידה של ידית האיתות ונזילה מצינור מים, סה"כ 4000 ש"ח, ידית האיתות היא מחלה ידועה ויקרה).

שים לב שהרכב עבר מתיחת פנים ב03, ונמכר בארץ כך כמודל 04' (הכי קל להבדיל לפי הפנסים האחוריים), כדאי לך להתאמץ למצוא אחת אחרי מתיחת הפנים, האיבזור שופר (4 כריות אויר, מערכת מקורית מפתיעה לטובה עם 6 רמקולים ושליטה מההגה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שאף אחד לא מציע ...

אבל באותו סכום של 206XS ,

אישית יש לי XS ונסעתי בHGT שהיא הרבה יותר חזקה ...

כך שאם אתה מחפש כח אל תקנה XS

אתה יכול להביא 206GTI אם קצת סבלנות...

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ציין שפיאט לא עושה לו את זה.

אכן לאור רשימת הדרישות והעניין הרב שמגלה פותח השרשור ב 206XS נשמע כי היא הבחירה האידאלית. מצטרף להמלצות ושיהיה בהצלחה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתגובה מוסמכת המתן לצביקה פיק, אבל ככל הידוע לי XS היא רמת אבזור, ואם אתה רואה 206 ידנית שברשיון שלה מופיע מנוע 1,600 ורמת אבזור XS אז כנראה שמדובר ב 206XS :wink:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צביקה, אתה שד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...