Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 207 במבצע למנויי "ידיעות אחרונת" ב 85,990. האם משתלם?

ליצן צהוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החל ממחר ולמשך שבועיים,במסגרת מבצע למנויי "ידיעות אחרונת",

תימכר פיגו 207(1.6 אוט') במחיר של 85,990 במקום במחיר של 103,99.

האם משתלם?? מה דעתכם??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משתלם.

אמור להילחם בסופר מיני אוטומטיות אחרות הנמכרות ב-90K (קליאו, C3).

כדאי?

תעשה נסיעת מבחן גם על המתחרות ותחליט. 4K זה נחמד, אבל לא מכריע.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסים להיפטר מהחתיכות האחרונות של דגם יוצא. האם זה שווה? אם התקציב הוא 85 ואוטומט הוא בגדר חובה, אין לה מתחרות. אחרת ובהנחה שניתן לגרד עוד 15 אלפיות, הייתי ממתין לחדשה.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו מחיר אטרקטיבי לרכב אוט' עם מנוע 1600

שים לב שמחיר המבצע לא כולל רישוי כלומר על הכביש המחיר יהיה עוד כ 1500 עד 2000 שח נוספים

נראה לי שבקרוב מאוד הרבה יבואנים יצאו במבצעים, עקב המלאי העצום שהצטבר בנמלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fkl0ster, הפער דיי גדול ו-15 אלף שקלים הם המון כסף.

ב-85 אלף שקלים מקבלים סופר מיני מרווחת יחסית, נאה, בעלת תא נוסעים נעים ונוח ועם יחידת כוח גדולה יחסית שתורמת לביצועים טובים. לדעתי למי שמחפש סופר מיני חדשה לכמה שנים טובות זאת אחלה עיסקה.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסים לאתר של פיג'ו, לוחצים על "מפרט" ורואים קובץ משנת 2007 (!), כלומר לפני מתיחת הפנים, עם רמות גימור שבכלל לא רלוונטיות להיום. אפילו התמונה היא של הדגם לפני מתיחת הפנים. ואני מדבר על רכב שנמכר בארץ כבר שנתיים (מינואר 2010). נראה שלובינסקי לא ממש התאמצו לשווק בארץ את ה207.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שאם הוא ירצה להיכנס ולבדוק את המפרט מה הרכב כולל,הוא יקבל נתונים שגויים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגלה לכם סוד קטן: גם אם תהיו קוראי מעריב/ ישראל היום ותבקשו לרכוש את ה- 207, תקבלו את אותו המחיר.

לשאלה האם שווה: לא בטוח- הרכב ממש לפני החלפה וכשהיה חדש, לא הבריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המחליפה ה208 תגיע לארץ עוד כשנה.

המחיר תחרותי מאוד לרכב מיני אוטומטי.

מעניין אם עדיין אפשר להוציא את הC3 האוטומטית ב90K אם אני לא טועה הקליאו האוטומטית מוצעת באותו המחיר.

מדובר על 4K יותר מה207.

אגב, הוא לא הבריק באיזה מובן? נהגת ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היא לא הצליחה בעיקר בגלל המחיר שהוא תוצאה של יבוא דגם ה-1.6 שהוא האוטומט היחיד בהיצע.

דגם ה-1.4 הרובוטי שהגיע אחר כך גם כן לא עשה לה טוב ונמכר בעיקר במבצעים ודרך חברות ליסינג ומגרשי משומשות.

כמו שכבר כתבתי במחיר הזה לדעתי היא אחלה עיסקה, בגודל היא כמעט משפחתית קומפקטית, בעלת מנוע חזק יחסית והיא נראית מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העצות והעזרה.

shlomub,

האמת שטוב שהערת את עיניי לגבי זה שהמפרט נכון לשנת 2007,

כי האמת שממש התאכזבתי ממנו(איבזור ממש "עני")כשקראתי אותו ,והייתי על סף פסילה של הרכב.

אני אקפוץ לפיגו בהמשך השבוע ע"מ לעשות נסיעת מבחן(יש לי פיגו 206,אז אני כמובן אבוא עם ציפיה לרכב טוב יותר) לרכב וכמובן לקרוא את המפרט העדכני שלו.

אעדכן אתכם באם יהיו התפתחויות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ליצן צהוב, אשמח אם תוכל לעדכן אותנו במפרט, ידוע לי למשל שבכל דגמי 207 אחרי מתיחת הפנים יש כניסת USB מה שלא היה בדגם הקודם, כמו כן עדיין לא הבנתי אם יש 2 חלונות חשמל או 4.

שים לב שרמת האבזור שלובינסקי מוכרת כעת Active לא קיימת במפרט בכלל, וחשוב לבדוק בדיוק מה היא כוללת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...