Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם - נועם שליט רץ לכנסת

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נועם שליט, אביו של החייל שזה עתה שוחרר מהשבי רץ לכנסת בחסות מפלגת העבודת, קישור לכתב בווינט.

אז מה דעתכם, ניצול העובדה שדעת הקהל הישראלית הייתה בעדו לכל אורך המאמצים לשחרור גלעד ע"מ לקבל מנדט בכנסת? או קבלת לגיטימציה מהעם ל"סוג אחר של שלטון במדינה"?

במחשבה שניה לאחר קריאה מעמיקה של חוקי הפורום, זה האמ-אמא של הפוליטיקה, מנהלים למחוק :lol:

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נועם שליט עדיין לא רץ לכנסת. הוא מתחרה על מקום ברשימת "העבודה", וככל הנראה הוא מאמין בדרכה של מפלגה זו כבר זמן רב - שלי יחימוביץ אמרה כי הוא חבר המפלגה כבר שנים רבות, ואין סיבה לפקפק בדבריה.

לאור התנהגותם של רבים מחברי הכנסת נראה לי שנמועם שליט בהחלט יוכל לשפר את איכותה. לא שמעתי את דעותיו בענייני מדיניות חוץ\פנים,כלכלה\חברה\דת או כל עניין אחר ואיני יודע אם אני תומך בדעותיו, אבל התנהלותו בכל תקופת שביו של בנו היתה מכובדת וכנראה גם חכמה, ואני מניח שהסיכוי שהוא יהיה הבא שישפוך כוס מים על קולגה נמוך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבה הראשונה שעלתה בראשי הייתה שהוא התחכך הרבה עם פוליטיקאים בתקופת השבי של גלעד ונחרד מאיכותם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה לאחר קריאה מעמיקה של חוקי הפורום, זה האמ-אמא של הפוליטיקה, מנהלים למחוק :lol:

כל זמן שהדיון ייתמקד בשאלת שליט ולא בריבים אידיאולוגים, שיישאר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, גם אם מדובר באדם הכי מתאים בעולם להיות בפוליטיקה, אני חושש שזה מהר מידי ומוקדם מידי.

לטעמי יש בזה טעם רע.(מאוד)

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו של כל אדם שחושב שהוא יכול לתרום משהו שינסה את מזלו .

כמובן שיש יתרון למי שהיה חשוף במשך מספר שנים לכל העם .

ואין ספק שהוא ניהל מערכה מוצלחת מבחינתו ומבחינת בנו לשחרור בנו והצליח בכך.

האם זה מספיק כדי להיבחר ??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רץ נגד הראש ממשלה ששחרר את הבן שלו, זה כפיות טובה ויריקה בפנים,

כנראה חסר לו הרעש וההמולה התקשורתית שהיו סביבו.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נראה לי אדם שמתאים לתככים של הפוליטה המדינית והפנימית של מדינת ישראל.

אלא אם גם הוא יתמכר לטעם הכסף והבצע שפוליטיקאי יכול לקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רץ נגד הראש ממשלה ששחרר את הבן שלו, זה כפיות טובה ויריקה בפנים

קודם כל, לא ראש הממשלה, האדם, שיחרר את הבן של נועם. מדינת ישראל שיחררה את החייל גלעד שליט. אין פה עניין של טובות אישיות.

אם ראש הממשלה היה מתקשר אליו ומבקש ממנו לא לרוץ, כי הוא חייב לו טובה, זה היה מעשה פלילי.

מה ייקרה מחר, מי שהעירייה שיפצה לו את הרחוב לא יוכל לרוץ לראשות העיר, כי הוא חייב לראש העיר "טובה"?

זה נראה לי מוזר שאתה לא יכול להפריד בין האישי לציבורי.

מה גם ששליט רץ לפריימריז של "העבודה", בה הוא חבר מ-96', לא לאלו של הליכוד...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האיש ראה שהוא יכול "להזיז עניינים", והחליט לנסות את מזלו עם זה.

ובמצב הפוליטי של היום, כל אחד חדש יכול לשפר משהו. אז אני לחלוטין לא נגד. אפילו אני שקלתי בזמנו להקים מפלגה.

איך זה נראה, התזמון, "טעם רע" וכל זה, אני לא חושב שזה אמור לעניין אותי בכלל.

מה שכן אמור לעניין אותי (ואתכם, אגב) זה איך הוא יכול לעזור, לתרום ולשנות. ובמקום לפרגן, משום מה כולם באים בהפוכה של " זה בגלל זה וזה, ולא בגלל זה וזה". חבל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במישור הלאומי יש פה טעם לפגם, משום שהוא רוכב על גלי האהדה לבנו. כלומר, אם בנו לא היה בשבי, אף אחד לא היה יודע מיהו.

במישור הבינלאומי - יש בזה דווקא יתרון מסוים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקראתי על כך אתמול זה מיד הרגיש לי לא במקום.

זה אחלה שהוא פעיל במפלגת העבודה משנת 96, זה עדיין לא סותר את העובדה שהטיימינג בו בחר לעשות את המהלך הזה משאיר טעם רע.

יכול להיות שהוא בנאדם מאוד מוכשר, על דרך טיפולו בעניין גלעד שליט אפשר לדון עוד הרבה, לי יש בעיה עם אופטרוניסטים, אני נוטה לא לסמפט כאלה אנשים וזה מה שהוא- זיהה את תמיכת הציבור במאבקו אז עכשיו הוא רוצה לנתב את זה כדי לקדם את עצמו.

לא היה קורה שום דבר אם היה ממתין עוד שנה-שנתיים כדי להכנס לפוליטיקה, הוא עדיין היה בתודעת הציבור והוא לא היה משאיר רושם רע.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לגמרי לא חושב שהוא אופרטוניסט. אני מסתכל על מרבית חברי הכנסת וכל מי שאני רואה הוא אופרטוניסט בצורה כזו או אחרת. רובם הגיע לפוליטיקה באמצעות קשרים, מינויים או הצנחה ממקומות רבי-כוח אחרים. הוא, לעומת זאת, נהנה מתמיכה ציבורית רחבה מזה כמה שנים, צבר ניסיון בהתמודדות מול גורמי ממשלה וכנסת והחליט שכמו שהמדינה תרמה לו בכך שהחזירה את הבן שלו בסופו של דבר, כך הוא יכול לתרום בחזרה. אני מעדיף אנשים כמוהו על פני כל מיני אנסטסיות מיכאלי שמזדעקות כמו ילדות ומגיבות בחוסר מחשבה ברגע שמישהו מעז לשים אותן במקומן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתרום בחזרה?

כלומר, אם הוא ייבחר הוא לא מתכוון לקחת משכורת?

כמובן שלא.

כלומר, אין כאן שום תרומה.להיפך, חברי כנסת ממש לא

מחתימים כרטיס נוכחות בעבודה כמו רוב השכירים במשק.

לעומת זאת, השכר והתנאים הנלווים ממש לא רעים.

אז איפה בדיוק ה"תרומה" כאן?:shock:

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל כשאתה משרת קבע בצבא, אתה לא מקבל משכורת?

כשאתה עובד בשביל גורם ממשלתי או ציבורי כזה או אחר, אתה לא מרוויח מזה כסף?

יודע מה - כשאתה עובד בחברה כזו או אחרת ומקבל ממנה משכורת - אתה לא תורם לחברה?

יש אנשים שלא מחפשים ג'ובים אלא פועלים מתוך אידיאולוגיה. אני לא יודע אם נועם שליט הוא כזה, אבל אני יכול לנחש שמרבית הסיכויים שהוא כן. בטח יותר מרבים אחרים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...