Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

205, חוסר נוזל קירור, על המינימום, תוספת פרסטון ועירבוב עם נוזל קירור אחר תיצור בעיה?

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי 205, שנת 94.

הוחלף רדיאטור לפני כ4-5 חודשים. בוצעה שטיפת מערכת הקירור, כנראה באופן לא מספק. מולא נוזל קירור, נראה דומה בהרכבו לפרסטון (לא מיץ פטל בצבע ירוק).

עכשיו, נאמר לי ע"י המכונאי שביצע את ההחלפה, לעקוב מידי פעם אחר מפלס נוזל הקירור במיכל.

חלה ירידה הדרגתית בכמות הנוזל ועכשיו הוא התייצב על המינימום.

שאלתי, האם ישנה בעיה למלא נוזל מסוג פרסטון דרך מיכל נוזל הקירור, עד כדי קו האמצע בין המינימום למקסימום וע"י כך, עירבוב עם הנוזל הקיים כבר במערכת?

כל זה באופן זמני. כמובן עד הטיפול ברכב, שיהיה בעוד כחודש וחצי. לקראת הטסט הממשמש ובא.

אז יבוצע כבר ניקוי יסודי של מעכת הקירור+הרדיאטור החדש וימולא נוזל פרסטון חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

איני רואה שום סיבה שלא להשלים את החסר, על ידי מהילה עם מי ברז, זה עדיף מאשר למהול שני נוזלי קירור שונים בעלי מרכיבים כימים שונים, שעלולים לגרום לריאקציה שתגרום לנזק לבלוק המנוע בטווח הרחוק.

דילול מי הקירור במי ברז, לא יגרום שום נזק.

לפני שיתנפלו עלי כל , צדיקי הדור, ושוחרי ומגיני נוזל הקירור לעומת מי ברז, אבקש להבהיר שמנוע פזו, רגיש יותר למי קירור , שונה מהמומלץ על ידי היצרן, מאשר ממהילת מי ברז.

המתן לתגובתו של מרק 10. לא ממליץ על פרסטון כלל לרכבי פזו, הוא עלול לתקוף את הבלוק, ועדיף להשתמש בנוזל המומלץ על ידי היצרן(טכניק כמדומני).

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות צביקה!

אם כך אני אוסיף כפתרון זמני מי ברז עד האמצע במיכל הקירור ועוד כחודש וחצי ארכוש נוזל מקורי טכניק ואבקש לבצע ניקוי למערכת הקירור והכנסת הנוזל הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיץ דורון, מיץ של בסט פורמולה ואולי ישנם עוד כמה כולם באותו צבע כמו של דרעקסטון ואני מבטיח לך שכולם צבעים מדוללי מים.

אני גם לא מצפה מנוזל שעולה 8 שקלים לבקבוק שהוא יעשה משהו.

הנוזלי קירור של פז טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכניק עדיף ומומלץ לפזו בכל קנה מידה, ורועי צודק ,אכן בנוגע לנוזלי הקירור הקיקיונים שעשויים ממי ברז וצבע ירוק, ושהשימוש בהם , גורם לנזק יותר מאשר תועלת.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שעדיף מקורי.

אך לא הייתי שולל אפשרות של נוזל קירור valvoline zerex.

אפשרי למהול במי ברז.

אך לא הייתי חושב לרגע להשאיר את התקלה של הנזילה

אם ישנה נזילה קטנה ברכב.

ישנה האפשרות שהנזילה תתגבר באמצע הנסיעה צינור או מה שזה לא יהיה יקרעו באמצע הנסיעה.

ומפה הכיס שלך יכאב הרבה יותר.

הייתי ממליץ להיכנס למוסך שיפתור את תקלת הנזילה בהקדם.

לפני שיהיה מאוחר מידי.

אך זאת דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...