Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למוסך במרכז, לסובארו 1997

nisim91
שימו לב! השרשור הזה בן 4487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב !

פנה לכאן :

עמית צסנר את עאדל בבני ברק:

http://www.d.co.il/30954030/28275/

בקש את עאדל או ישראל.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לפני שאתה מחליף תרמוסטט נסה לקדוח בו 3 חורים קטנים במקדח מידה 2 ולהחזיר אותו למקום, ברכב הזה יש בעיה של התחממות בחורף, בגלל התקררות של בית התרמוסטט.

וגם אם החלטת להחליף אז המלצה שלי, להחליף לתרמוסטט מקורי + גומייה (עולה 140 ש"ח כולל מע"מ במוסך מורשה) ובנוסף לפני שמרכיבים את התרמוסטט, לקדוח בו 3 חורים כמו שאמרתי מקודם.

בנוסף: העבודה להחליף תרמוסטט ברכב שלך היא אחד העבודות הכי קלות שיש סך הכל לשחרר 2 ברגים עם בוקסה 10, המיקום של התרמוסטט הוא בסוף צינור יציאת המים התחתונה של הדיאטור (צריך להרים את הרכב כדי להגיע לשם).

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החליפו לו לטרמוסטט מקורי חדש, האוטו המשיך להתחמם. הוא ניגש למוסך ועשו את החורים עליהם דיברת ועכשיו האוטו לא מתחמם לטמפרטורת עבודה תקינה. בקיצור, צריך לדעת להוציא אוויר ממערכת המים של הרכב, ואת זה מסתבר לא פשוט לעשות כי הרכב מגיע עם מנוע בוקסר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לפני שאתה מחליף תרמוסטט נסה לקדוח בו 3 חורים קטנים במקדח מידה 2 ולהחזיר אותו למקום, ברכב הזה יש בעיה של התחממות בחורף, בגלל התקררות של בית התרמוסטט.

וגם אם החלטת להחליף אז המלצה שלי, להחליף לתרמוסטט מקורי + גומייה (עולה 140 ש"ח כולל מע"מ במוסך מורשה) ובנוסף לפני שמרכיבים את התרמוסטט, לקדוח בו 3 חורים כמו שאמרתי מקודם.

בנוסף: העבודה להחליף תרמוסטט ברכב שלך היא אחד העבודות הכי קלות שיש סך הכל לשחרר 2 ברגים עם בוקסה 10, המיקום של התרמוסטט הוא בסוף צינור יציאת המים התחתונה של הדיאטור (צריך להרים את הרכב כדי להגיע לשם).

קובי שלום רב !

המלצתך לא נכונה, ואני מניח שהיא מגיע מטראומה שיש לך בעקבות הסטוריה של ההחלפת חגורת טימינג, ללא החלפה יזומה של משאבת מים בדרך, מה שגרם להתפסות מנוע, מאז אתה מנסה לדגרום למקדם ביטחון, של קדיחת חורים בבית התרמוססט, על מנת שיווצר מעקף חירום ויקל על ניקוז ברכב זה שידוע כבעייתי.

מצד שני אתה ממליץ, ובצדק, אני מניח בגלל ניסיון מר, שהיה לך בעבר, להרכיב אך ורק תרמוסטט מקורי+ גומיה במוסך מורשה, המלצה שבמקומה, ופה נטלת את העוקץ מההמלצה הטובה:

בתרמוסטט מקורי בגרנד ליאונה/ אימפרזה/ ולאגסי קיים עינבל האמור להקל על מעבר מי קירור בשעת חירום , גם אם התרמוסטט מתמהמה בפתיחה, או לא נפתח כלל, והוא מקל על הדרך לנקז אוויר שהיא בעיתית, אך אפשרית, והיא ידועה בעיקר לבעלי מקצוע שמכירים את הרכב והמנוע בעינים עצומות.

וזאת הסיבה ששלחתי אותו לעאדל, ולו רק בשל ניסיונו הרב ברכב זה, ולו אין צורך ללמד שיטות חאפריות של קדיחת שלושה חורים בתרמוסטט מקורי, שלא לצורך.

בתקוה להבנה.

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה גם לי היתה בדיוק את אותה בעייה, (שהרכב מתחמם במאמץ) וגם לאחר החלפה לטרמוסטט מקורי זה לא נפתר, אני אשמח לשמוע שפתרו לו את הבעייה בלי קדיחות ובלי הסרת הענבל.

וד.א. גם אני התעקשתי שלא יקדחו, אך מתוך דאגה לראש מנוע החלטתי לקדוח, על מנת לא להגיע למצב יותר גרוע.

ואני אוסיף שוב,

אשמח מאוד לדעת איך פותרים את הנושא כי לוקח לרכב שלי להתחמם הרבה מאוד זמן (ואני גר בירושלים:-)).

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
פ"ת ב"ב ר"ג ת"א. לא ממש משנה לי חשוב לי שיהיה בן אדם אמין ומקצועי .

מוסך זוהר בתל-אביב היה בעבר המוסך המרכזי של סובארו והוא מכיר היטב את הרכבים האלו ויוכל לפתור לך את הבעיה ללא שום בעיה ובצורה המקצועית ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי שלום רב !

את הפרט הפיקנטי השארתי להמשך, אך דידגת אותי, ואינני מוכן להמתין עוד.

קדיחת שלושה חורים בתרמוסטט, גורמת במישרין לקשיים של מערכת הקירור להגיע מהר לטמפרטורת עבודה, בעיר מגוריך, עיר הקודש המשמעות גדולה שבעתים, העשרת הדלק נמשכת זמן רב יותר, צריכת הדלק עולה בהתאם, ויש ירידה מסוימת בחום בתא הנוסעים בעת הפעלת החימום בתא הנוסעים בחורף, בירושלים אני מניח זה די קריטי.

לגבי הטיפ שנוגע לניקוז אוויר במערכת הקירור ברכב זה, הטיפ שקיבלתי ממישהו מחברי הפורום שאני מאד מחזיק ממנו ומאד מעריך אותו ושמו איציק נ. והוא משמש כאחד המנהלים פה.

הטיפ שקיבלתי ממנו הוא שלאחר הרכבת התרמוסטט, יש לפרק צינור עליון ולשפוך ישירות לצינור מי קירור וזאת לאחר שמלאת מי קירור ברדיאטור. להרכיב חזרה את הצינור, להתניע את המנוע, ולשחרר קצת את פקק הניקוז הנמצא בראש הרדיאטור בחלק העליון צד שמאל(צד נוסע), ולהמתין עד שמי קירור מתחילים לזרום בלחץ ללא בועות אוויר, להמתין לפתיחת התרמוסטט, תוך כדי מישוש צינור מים עליון ותחתון, עד ששני הצינורות חמים, בצורה שווה, לסגור את פקק הניקוז, להמתין לפעות מאוררים סדירה, כשששעון החם בכמרכז הסקאלה, לבצע נסיעת מבחן, לחזור להמתין לפעולה נוספת של המאווררים, לכבות, להמתין שהמנוע יתקרר, לבדוק שוב מפלס מים ברדיאטור, ובמיכל העודפים, במידה וחסר להוסיף, ולהמשיך לעקוב אחר מפלס המים ברדיאטור שוב במשך השבוע הקרוב.

הבהרה, את הטיפ שלפתי ממוחי הקודח, ואני מסיר את האחריות, למי שינהג כך, וממליץ להמתין להבהרתו של איציק נ. ומומחים נוספים.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה צביקה, ניגשתי למוסך בבני ברק שהמלצת והוחלף תרמוסטט מקווה שהבעיה נפתרה עוד לא בדקתי. עשו לי כיוון דוושת מצמד ללא שבקשתי נחמד מצידם. מחיר התיקון 288 ש"ח כולל מע"מ.

לעניין אחר, איזה מים ירוקים מומלצים לאוטו ומה הכמות באחוזים שצריכה להיות לעומת מים רגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

נוזל קירור המומלץ, הוא פזכל 6, לא ידוע לי האם יש למהול אותו במי ברז, או שהוא מגיע מדולל, אך הנוזל איכותי ומומלץ על ידי יפנאוטו.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...