Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למחפשי העבודה הרלוונטיים, מחפש פלאשיסט פרילאנסר.

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 4490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפתח ואומר כי איני מפרסם מודעה זו בלוח דרושים סטנדרטי מכיוון שאיני מאמין באפשרות לאמוד את טיבו של אדם מסויים על סמך פגישה קצרה אחת של "ראיון עבודה", אם אפרסם בכל אחד מלוחות הדרושים הנפוצים אמצא את עצמי מבזבז זמן יקר על סינון של כל מיני חובבנים ואמצא את עצמי מפסיד. אני מעסיק מישהו שאני יכול לסמוך על היכולות שלו, ומכאן אני צריך להכיר אותו אישית \ להגיע אליו דרך מישהו שמכיר אותו אישית ועליו אני סומך.

אחרי ש"חפרתי" לא לצורך לכאורה, אסכם ואומר שאני יודע בוודאות שלמי שגולש כאן יש ראש על הכתפיים, ולכן, אם אתה קורא את המודעה הזו ואתה במקרה אנימטור פלאשיסט, עדיף גם כזה שיודע לצייר, ואתה רוצה לעבוד (במסגרת הזמן המיידית פרוייקט או שניים קטנים כפרילאנס) ובמידה והעניין יעבוד חלק ואתה בחור רציני תוכל לבחור להתחיל לעבוד במשרה מלאה באם תרצה בעסק שתוכל להרגיש בו בבית, לדעתי זה הכי חשוב.

בנוסף, בתחילה העבודה תהיה מהבית (מן הסתם שבשלב הפרילאנס) אך אחרכך במידה ונתחיל לעבוד קבוע תהיה לך אפשרות לעבוד מהבית ולקבל משכורת פר פרוייקט \ משכורת חודשית לפי נפח עבודה מוסכם או להתחיל לעבוד ממשרד באיזור המרכז, שוב, תחת תנאי העסקה לפי בחירתך.

בקיצור, צור איתי קשר אם מה שהצעתי נשמע לך מעניין, ואם אתה מכיר מישהו אחר שההצעה יכולה להיות רלוונטית אליו, ואתה יודע שהוא אדם איכותי שיכול לייצר מוצר איכותי ספר לו על זה ואולי הוא יהיה מעוניין.

תודה רבה לכולם! במיוחד למנהלים, מקווה שזה בסדר ולא עברתי על איזה כלל :-P

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להפנות אותך לפלאשיסטים שעובדים איתי, שניהם מעולים. אם אתה רוצה שלח לי טלפון ופרטים נוספים על מהות העשייה בפרטי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...