Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן קראוול

fiesta95
שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מנסה למצוא מידע באינטרנט (בעברית) על פולקסווגן קראוול 2012 ולא ניתן למצוא כלום (חוץ מקצת מידע ביד2, שאני לא יודע עד כמה הוא אמין).

פשוט לא יאומן שצ'מפיון לא מפרסמת שום דבר, לא מפרטים, לא מחירים, לא תמונות על חטיבת המסחריות שלה.

האם יש פה נציגי פולקסווגן או אנשים פרטיים שיכולים לתת קצת (או הרבה) מידע על הקראוול? מפרט, קטלוג, מחירים וכו'

ואם יש פה אנשים שיכולים להגיד אם הוא מומלץ בתור רכב נכים, לנכה נוהג, במקום הטרנספורטר הרגילה?

תודה,

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מספר הבדלים בין הטרנספורטר לקרוול-

1. כל הרכב מגיע מורכב מהמפעל המקורי, כולל המזגן והמושבים שזה די משמעותי לעומת הטרנספורטר שמורכב בארץ.

2. בקרת שיוט ובקרת אקלים.

3. פנסים קדמיים ובקליות כמו במולטי ואן.

4. בקרוול תוכל לשדרג את המנוע ל180 כ''ס לעומת ה-140 כ''ס בטרנספורטר, מתיחס לדגם החדש.

השינוי המשמעותי מהדגם הקודם הוא הגיר החדש DSG ועליו תוכל לקבל מידע בפורום.

מחירים ישנם במחירון של יד 2.

יש ברשותי קרוול 06 174 כ''ס ונהגתי גם על הטרנספורטר T5.

בקרוול מנוע זריז יותר, אתה מקבל את השקט מהפלסטיקים והכיסאות ויש בקרה על המזגן לנוסעים מאוחור.

מקווה שעזרתי

איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי עבר מעל 400,000 ק"מ על קראוול 2002. מנוע וטורבו מעולם לא נזקקו לשיפוץ. גיר אוטומט מקורי התפרק והוחלף בגיר ידני לפני 300,000 ק"מ כנראה כי הגיר פשוט לא עמד בעומס. חוץ מזה רכב מאוד אמין ונזקק רק לתיקון בלאי טבעי. אני מקווה שאמינות המותג עברה גם לדגם 2012. המלצה שלי תיקח גיר ידני במקום DSG אם יש אפשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לגיר ידני כי הרכב מיועד לנכה.

caravelle, מבחינת בידוד רעשים, הרכב מבודד יותר מהטרנספורטר הרגילה? או שגם בקראוול יש רעשי מנוע ודרך כאילו אתה נוסע על משאית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מבחינת בידוד רעשי מנוע אין שום הבדל בין קראוול לטרנספורטר, אך הדגם החדש נפח המנוע הצטמצם ל2000 מ 2500 סמ''ק ויכול להיות שהרעש ניהיה מתון יותר.

בחו'ל ישנו דגם מנוע בנזין שהוא מומלץ לאנשים שלא אוהבים דיזל.

לי אין שום בעיה עם הרעש התיקתוק של הדיזל מתרגלים אליו.

כל הנסיעות שלי הן בין עירוניות,

לי מבחינת רעשי דרך אין שום הבדל בין הקראוול למכונית משפחתית רגילה,המנוע לא נשמע כלל בכבישים בין עירוניים, המנוע ב100 קמ''ש עומד על 1900 סל''ד וב120 קמ''ש עומד על 2100 סל''ד.

הרכב מפנק מאוד, כוח מנוע זמין תמיד גם בתורים נמוכים.

המלצה שלי לך על הקראוול, הקרוואל בעל מראה יוקרתי יותר מטרנספוטר שנראה כמו מסחרית.

ומה גם שמנוע שיש לו 180 כ"ס מתאמץ פחות ולכן גם יעשה פחות רעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...