Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש או אי חידוש רשיון נהיגה עקב ליקוי בעין אחת

שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שהנושא שייך לפורום הזה -

השאלה היא בעל רשיון לרכב פרטי, שהגיע לגיל המחייב בדיקת עיניים, (65) ובבדיקה התברר כי יש ירידה חדה בכושר הראיה בעין אחת, (השניה רואה 6/6), רופא העיניים לא מוכן לחתום על הטופס, בטענה שכושר הראיה בעין הלקויה מתחת למינימום הנדרש על ידי משרד התחבורה. האים יחודש לו רשיון הנהיגה?

שמעתי בעבר שגם אנשים שהם כמעט עוורים בעין אחת, עדיין יכולים לקבל רשיון. אם כן - מה התהליך לחידוש הרשיון.

אודה מאוד למי שיכול להביא תשובה מוסמכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהנושא שייך לפורום הזה -

השאלה היא בעל רשיון לרכב פרטי, שהגיע לגיל המחייב בדיקת עיניים, (65) ובבדיקה התברר כי יש ירידה חדה בכושר הראיה בעין אחת, (השניה רואה 6/6), רופא העיניים לא מוכן לחתום על הטופס, בטענה שכושר הראיה בעין הלקויה מתחת למינימום הנדרש על ידי משרד התחבורה. האים יחודש לו רשיון הנהיגה?

שמעתי בעבר שגם אנשים שהם כמעט עוורים בעין אחת, עדיין יכולים לקבל רשיון. אם כן - מה התהליך לחידוש הרשיון.

אודה מאוד למי שיכול להביא תשובה מוסמכת.

אני מניח שעופר שלח נוהג. בטח גם משה דיין נהג...

במידה ובעין הטובה, הראיה טובה מ6/12, אין שום בעיה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה בעין אחת 6/6 ובשניה 6/120 - לא היתה לי בעיה לקבל רשיון נהיגה

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שעופר שלח נוהג. בטח גם משה דיין נהג...

במידה ובעין הטובה, הראיה טובה מ6/12, אין שום בעיה.

אם להיות רגע ציניים אלה רואים טוב מאיתנו הכיצד?

אנחנו רואים להם רק עין אחת טובה הם רואים לנו שתי עיניים טובות.

ועל פי החוק

198(א) בדיקת חדות הראיה תיעשה בכל עין בנפרד ותימדד לפי שיטת סנלן כאשר על הנבדק לזהות לפחות 4 ספרות מתוך 5.

(ב) חדות הראיה לא תהיה גרועה מ-6/12 בעין אחת לפחות, לגבי מבקש רשיון נהיגה לפי תקנות 176, 177, 179 ו-180;

סעיף 180 דן ברשיון נהיגה לרכב פרטי בדרגה B

מותר גם להיעזר במשקפיים כדי להיטיב לראות בבדיקה ואז תצטרך לנהוג עם המשקפיים / עדשות מגע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, הוסף גם את תקנה 199 לגבי שדה הראיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל יש עוד כמה תקנות בנושא אבל הבן אדם דיבר על משהו מסויים

. (א) שדההראייה לא יפחת –

(1) מ-120 מעלות בכיוון אופקי בשתי העינים יחד,לגבי מבקש רשיון נהיגה לפי תקנות 176, 177, 179 ו-180, גם אם מבקש הרשיון כאמורסובל מאבדן הרבע העליון של שדה הראייה (Quadrinopsia),ולגבי מבקש רשיון כאמור שיש לו כושר ראייה בעין אחת בלבד יהיהאותו שדה ראייה בעין האחת;

(2) מ-140 מעלות בכיווןאופקי בשתי העיניים יחד, לגבי מבקש רשיון לפי תקנות 178, 181 עד 185, או לגבי מבקשהיתר לפי תקנות 84(ה) ו-190.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...