Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב חיסכוני, אוטומט לצעיר - עד 70 אלף

talgo25
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום,

אשמח אם תעזרו לי להגיע להחלטה ברכישת רכב. כבר קרוב לחודש אני מחפש רכב ולא הגעתי להחלטה איזה רכב אני בדיוק רוצה וצריך.

הדרישות שלי מהרכב:

1. רכב קטן
  2. רכב חיסכוני
  3. אוטומט
  4. נראה טוב
  5. נסיעות בעיקר בתוך העיר עם פעם בשבוע מחוץ לעיר - שעה נסיעה.

אני לא כל כך סגור אם כדאי לי לקנות רכש חדש מהחברה או רכב טיפה ישן.

רכבים שהתעניינתי:

1. פיג'ו 107 - ירד מהפרק. לא רוצה רובוטי.
  2. סקודה פאביה
  3. יונדאי I10
  4. קאיה פיקנטו

אשמח לעזרה ולהצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש פאביה 2010-2011 יש כאלה שמוכרים אותם אחרי כמה חודשים משום שהרכב לא מתאים לצרכם וכו'.

מחיפוש זריז בשבילך-

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=31&SubModelID=1613&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

יש שם כמה חדשות עם פחות מ10K קילומטר במחירים שנעים בין 65K ל75K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיקנטו צריך לחכות הרבה חודשים,תבדוק ביד 2 יש אנשים שמוכרים רכבים בני כמה חודשים,היונדאי יכולה להיות אופציה לא רעה,אמנם היא לא חזקה אך תהיה חדשה,כדי כמובן לעשות נסיעת מבחן לראות שהיא מתאימה לך מבחינת כוח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i-10 וקיה פיקנטו אוטומטיות צורכות לא מעט דלק

עפ"י פורומים בחו"ל מדובר על 1L:10Km-12Km ליונדאי i-10 ולפיקנטו תוצאה מעט יותר טובה של כ- 1:11-13 בערך

עדיף לך לחיסכון בדלק רבוטית או ידנית ולמחוץ לעיר יעזור לך גם גיר בעל מספר רב יותר של הילוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זמן ההמתנה לפיקנטו, אם אתה ממש לחוץ לרכב, אתה יכול להגיד לאיש מכירות ,והוא ישכנע אותך לפתוח הזמנה ושתתן לו שבוע כדי לראות מה הוא יכול לעשות (ובמקרה של ביטול כל כספך יוחזר-זה מה שהוא אמר לנו)

, זה מה שקרה לאחותי שהיתה לחוצה לרכב בתום לב (כי הרכב שלה היה בתיקון הרבה זמן כי לא מצאו פנס אחורי לרכב הזה בכל הארץ-רכב נדיר) והיא כבר חשבה להתפשר על סוזוקי אלטו ואיש המכירות עצר בעדנו ושכנע אותנו לחכות מעט ובאמת אחרי 3 ימים כבר היה לנו רכב לשלם עליו וכעבור שבועיים נוספים בדיוק הרכב היה אצלינו.

בקיצור תהיה אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זמן ההמתנה לפיקנטו, אם אתה ממש לחוץ לרכב, אתה יכול להגיד לאיש מכירות ,והוא ישכנע אותך לפתוח הזמנה ושתתן לו שבוע כדי לראות מה הוא יכול לעשות (ובמקרה של ביטול כל כספך יוחזר-זה מה שהוא אמר לנו)

, זה מה שקרה לאחותי שהיתה לחוצה לרכב בתום לב (כי הרכב שלה היה בתיקון הרבה זמן כי לא מצאו פנס אחורי לרכב הזה בכל הארץ-רכב נדיר) והיא כבר חשבה להתפשר על סוזוקי אלטו ואיש המכירות עצר בעדנו ושכנע אותנו לחכות מעט ובאמת אחרי 3 ימים כבר היה לנו רכב לשלם עליו וכעבור שבועיים נוספים בדיוק הרכב היה אצלינו.

בקיצור תהיה אופטימי.

סקרנת אותי איזה רכב היה לה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 21 נבדה סטיישן שנת 94

attachment.php?attachmentid=271570&stc=1&d=1326107341

attachment.php?attachmentid=271573&stc=1&d=1326107341attachment.php?attachmentid=271572&stc=1&d=1326107341attachment.php?attachmentid=271571&stc=1&d=1326107341

והתאונה!

attachment.php?attachmentid=271574&stc=1&d=1326107341

בסוף התייאשנו מלחפש (חיפשנו גם בצרפת מסתבר שיש הבדל בפנסים גם בשנתון) ואבא שלי ייצר פנס דומה.

הפנס המשובט-

attachment.php?attachmentid=271575&stc=1&d=1326107341attachment.php?attachmentid=271576&stc=1&d=1326107341

21 3.jpg

21 2.jpg

21 1.jpg

21 4.jpg

14112011030.jpg

2011-12-09_14-14-50_828.jpg

2011-12-09_14-15-11_125.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...