Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורי החברה לוחצים עליה להתחתן.

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 4481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר מעל שנה שאני יוצא עם בחורה מבית דתי,אני בן 26 לפני יומיים והיא בת 22. היא כבר דיי מחוץ לתלם מבחינת דת אבל עדיין גרה בבית ולא יכולה לעזוב אז שתסיים את התואר(בעוד קצת יותר משנה) לחברה שלי יש אחות קטנה ממנה בשנתיים, היא עדיין דתייה אפשר להגיד. שעומדת להתארס בימים הקרובים אחרי שהיא והחבר שלה כבר 3 חודשים מלאים(!) ביחד. מיותר לציין שבני משפחתה כבר טרחו ״להזכיר״ לי ולא פעם אחת את עניין הנישואים..אני יודע שאיתה אני אתחתן רק לא יודע מתי, ועכשיו שהאחות הקטנה תתחתן הטבעת מתהדקת עוד יותר כי זה לא כל כך מקובל שם שהאחות הקטנה נישאת לפני הגדולה. מה עושים?! אני לא מרגיש שהגיע הזמן שלי, הבסיס לחיים שלי עדיין לא כל כך יציב מבחינת קריירה, כלכלה וכו׳ וגם היא עוד צריכה לסיים תואר. אובד עצות! אשמח לכל טיפ שאולי יעזור לי לדחות את הקץ בצורה הכי עדינה ולא פוגעת כלפיה וכלפי משפחתה. תודה

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תעשה חושבים אבל בצורה כבדה:

1.להתחתן איתה עכשיו\בזמן הקרוב מאוד איתו

2.לא

אם יש לך ספק אז אל!

יש ספק=אין ספק

בחתונה אתה מקריב מחייך, ההקרבה הזו לא אמורה לבא מלחץ משפחתי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישואין לא צריכים להפריע לך במהלך חייך , לימודים קריירה וכו' כך הם אינם צריכים להפריע לחברה שלך לסיים את התואר.

בהנחה שהגעת למסקנה שזו הבחורה עימה אתה רוצה לחלוק את חייך וזו גם המסקנה של החברה שלך

שבו עם הוריה ותבהירו להם את מצב הדברים ביניכם ואת המתווה עתידי , אולי ימצא פתרון בו כל הצדדים יהיו מרוצים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה רילוקיישן!

הבחורות שם (בחו"ל) גבוהות יותר, רזות יותר, החזה גדול וזקוף יותר והן מתות על אור*לי.....

:lol:

סתם הומור לאחר כל שירשורי ה"חו"ל לעומת הארץ".

ועכשיו בנימה יותר רצינית,

מצב לא פשוט ידידי, בחורה מבית דתי שאחותה הקטנה עומדת להתחתן זה אכן חתיכת בזנ"ט שתקעו לך....

משפחה זה דבר מאוד מאוד חשוב, עכשיו קח את המשפחה ושים אותה בצד.

מה אומרת זוגתך על העניין ?

האם היא ואתה באותו ראש ? (כלומר לא לחוצי חתונה, רוצים לבנות את עצמכם ולהגיע ליותר יציבות לפני החתונה וכו').

אם התשובה לכך הינה "כן" אז באמת תשים בצד את משפחתה, תדחה אותם בעדינות כשהם מנסים לדחוק אותך לפינה ותמשיכו בחייכם.

אתה כן צריך שמשפחתה תבין שאתם בהחלט רציניים וחושבים על עתידכם המשותף ולכן חשוב לכם להגיע לביסוס מבחינת קריירה, מצב כלכלי וכו'.

אני מבין את גישתו של ישה לכך שהלימודים ועבודה לא אמורים "לעכב חתונה", מצד שני, אף אחד עוד לא מת מזה שדחה את החתונה בשנה ויש הגיון בריא מאחורי ההחלטה לבסס את עצמך טרם הצעד הזה (כמו שאומרים, עם הריח בא התיאבון, היום תתחתנו ומחר יתחילו לעשות לחץ "ומה עם ילדים?" ועם ילדים כבר יותר קשה ללמוד ולהתבסס כלכלית).

בהצלחה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחתונה אתה מקריב מחייך, ההקרבה הזו לא אמורה לבא מלחץ משפחתי

בחתונה אתה לא מקריב כלום, חוץ מכסף עבור האירוע עצמו. חוץ מלשים טבעת על האצבע, למי ששם, לא משתנה כלום בחיים. יש 2 נקודות שינוי בחיי זוג - מעבר למגורים משותפים וילדים.

זה כמובן לא אומר שאתה צריך לרוץ לרבנות כי ככה ההורים שלה אמרו, פשוט קצת פרופורציות.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא בעצמה קצת לחוצה מהסיטואציה, היא רוצה להתחתן למרות שאני יודע שזרת ממש טעות עכשיו.זה גם יפריע לה בלימודים וגם יפריע לי בעבודה. אבל החברה וההמשפחה ממש לוחצים שם. זה כבר מוזר שבחורה בגילה לא עם לפחות 3 ילדים, ועוד יותר מוזר זה שהאחות הקטנה כבר נשואה. חשבתי על להשכיר דירה ביחד ולהוציא אותה מהקהילה הזאת אבל אז אמא שלה תצטרך לתת את הדין איך זה שהבת שלה גרה עם חבר חילוני מחוץ לבית וללא להינשא.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחפש פה שרשורים על קניית מכונית בפורום, תראה שאחת העצות שחוזרת בכולם, היא שלא קונים מכונית בלחץ.

אז עכשיו תחשוב טוב אם נישואין זה עסקה קטנה יותר מקניית מכונית או משמעותית פי 100 (רמז - תשובה ב).

בקיצור, אתה לא חייב שום דבר להורים שלה, אתה צריך לחשוב איך ההחלטות ישפיעו על החיים שלך בלבד.

אתה לא חייב הסברים לאף אחד חוץ מלחברה, בטח לא להורים שלה.

כמה שנישואין הם דבר שהפוך לאגואיזם, ההחלטה של כל אחד מהצדדים צריכה להיות הכי אגואיסטית שאפשר.

אל תתחתן כדי לרצות אף אחד חוץ מאת עצמך. אם גם חברה שלך חושבת ככה, יהיו לכם טובים ביחד.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחץ על החברה מצד הוריה בטח לא מסייע לה בלימודים.

ילדים -, אוי אימי הבחור התגלה כאימופטנט רחמנא ליצלן :-o , נמצא בטיפול וילדים יגיעו .

הפתגם "טובים השניים מן האחד " תקף גם כאן.

לא מן הנמנע שמשפחת הכלה תהיה מוכנה גם לסייע לזוג הצעיר מבחינה כלכלית.

לא תדברו לא תדעו.

ועדיין לא קיבלתי הסבר איך נישואין מפריעים במשהו לחיי הזוג, אם מבחינתם ברמת העיקרון הם רוצים להתחתן מרצון ומאהבה ולא בגלל הלחץ הסביבתי.

לא על לימודיה ולא על עבודתך.

מה שטוב כאן שב 1042 אחותה מתארסת ב 1104 היא כבר נשואה ב1404 בטח היא כבר תהיה אם לילד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ואשאל אותך-ממתי ההורים שלה צריכים לקבוע לך איך להרגיש ומה לעשות?

עשה מה שטוב לך, וזהו. אם המצב לא מזהיר, הבהר להורים שלה (בנחישות וברגישות) שההחלטה שמורה לך ולה בלבד, ואינך מסכים לקבל תכתיבים בנידון-אך יחד עם זאת אתה רציני בכוונותיך כלפי הבת שלהם ואתה מתכוון להתחתן עימה אך לא בתקופה הקרובה עקב רצונך לתת לה ולך להתבסס מבחינת קריירה והשכלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה - הייתי נזהר אפילו מהעצה של מתן, לא להתחיב לאף אחד לכך שאתה רוצה להתחתן אתה בעתיד. אם תשנה את טעמך (או אפילו אם איא תשנה את טעמה) אתה עלול לעמוד בפני תביעה על הפרת הבטחת נישואין. אמנם איני משפטן, אבל אני קורא עיתונים, וזה מספיק כדי לגרום לך להיות זהיר מאוד בהתחיבויותיך.

עניין נוסף - אחותה עומדת להתארס, יכול להיות שההמתנה מהאירוסין לחתונה תארך שנה ויותר. אתה יכול להכיר את מנהגי המשפחה או להתעניין בהם ולהבין מה תוכנית העבודה שלהם. אני מכיר זוגות שהתחתנו תוך 3 חודשים מהפגישה הראשונה (בלי כל מיני טכסי אירוסין - אלא ישר ולעניין), אני מכיר גם זוג שמסיבות שנונות לקח לו יותר מ-10 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לניו-אנסים, משפחה דתית זה לא משהו שאתה רגיל אליו או מכיר אותו ונראה כי חסר לך המון ידע בנושא. לא מדובר במשהו פשוט ולכן תיזהר מ: להבטיח הבטחות (גם אם זה נראה לך הדבר הנכון ביותר לעשות) ו/או לצאת בהצהרות.

האם חברתך עתידה לקיים חיים חילוניים (כמוך ?) או שמה היא מודעת לזה שדבר כזה יפריד אותה ממשפחתה לצמיתות ולכן היא מעדיפה שלא להתעסק בזה כרגע ?

זכור דבר נוסף: ילדות\בנות שגדלות בבית דתי, זה לא כמו בנים שגדלים בבית דתי - כנ"ל גם לגבי בתים חילוניים. דבר שנראים לך מובנים\פשוטים\ניתן לביצוע, לא תמיד ניתנים לביצוע אצל נשים\בנות\ילדות. אם לא הבנת על מה אני מדבר, סביר להניח שבעוד כמה שנים תבין (וזה בסדר, לא שחלילה מישהו בא לזלזל בך או משהו כזה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא שמעתי על דברים שקשים לביצוע עם חילוניות, אבל אצל דתיות הולכים בקלות 8)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא שמעתי על דברים שקשים לביצוע עם חילוניות, אבל אצל דתיות הולכים בקלות 8)

אתה חושב שזה בגלל שדתיות חושבות שחלבון זה בריא לעור הפנים ? :lol:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישואין יכולים לחבל בהתבססות הכלכלית של בני הזוג ב3 אופנים:

1. אם זורקים הרבה כסף על ערב החתונה עצמו. (מכיר כבר סיפור שהחתן מכר את האוטו שלו כדי לסגור את החוב שנוצר)

2. אם לפני החתונה אתם גרים אצל ההורים ואחרי החתונה אתם גרים יחד בדירה שכורה/משכנתא. הדיור יקרררררר היום.

3. אם בטעות או לא בטעות מתרחבת לכם המשפחה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...