Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מדינת ישראל הכשירה את שרץ ההימורים בנוגע למפעל הפיס?

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 4493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה מאוד מעניין ועצוב ראיתצי לפני כמה ימים, מכירים את הכוכים האלה שיש בתוך חלק מהקיוסקים? אלו שיש בהם מכונות מזל של מפעל הפיס שלא שונות במאומה ממכונות קזינו.

יצא לי לשבת במשך שעה בקיוסק מסויים עם מקום כזה (לא בפנים סתם ראיתי טלוויזיה), קצת אחרי שנכנסתי נכנס נהג מונית בא למוכר קנה כרטיס כזה של 200 ש"ח ונכנס פנימה מאחורי הוילון, to make a long story short הוא פרט בסה"כ 1000 ש"ח לפני שהוא עזב את המקום, באמצע עניין אותי מה הוא עושה שם אז הסטתי מעט את הוילון וראיתי שהוא משחק בלק ג'ק (21) בתוך מכונה.

ז"א שלא רק שהוא מהמר לכל דבר אלא שהמשחק מכור מראש הרי אם בקזינו בין כה וכו הסיכויים נגדך הרי שמכונה על אחת כמה וכמה מתוכננת להרוויח X כסף על כל Y כסף שנכנס.

ידוע לי שעמדת הממשלה בנוגע לכל מה שקשור להימורים מאוד ברורה, לא - מוחלט, פושטים הרבה על בתי קזינו מאולתרים כאלו ויש אכיפה בתחום.

מעניין אותי באיזו דרך הצליחו לחוקק חוק שיאשר מונופול של מפעל הימורים בחסות המדינה שמתגאה שהוא מממן תוכניות לגמילה מהימורים והרי הוא מלכתחילה ממכר את האנשים שהוא גומל ובקיצור עושה צחוק מעצמו.

דעתכם?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר של מכונת ההימורים הזו למפעל הפיס?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליך: מדוע אתה חושב שמדובר במכונות של מפעל הפיס?

ד"א - כל הרעיון של מפעל הפיס הוא לתעל את תאוות ההימורים של אנשים לגוף שרוחיו מופנים טובת הציבור ולא לידיים פרטיות. בעבר היו גופים נוספים שהחזיקו ברשיויות להגרלות (בד"כ שנתיות), כגון מד"א ואל"ח, אבל גופים אלה חדלו מארגון ההגרלות.

גילוי נאות: מעולם לא הימרתי בפיס, ובטוטו מילאתי בכל חיי שני טורים, גם הם כאשר היו סכומי זכיה חריגים ובמקום העבודה ארגנו טופס קבוצתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובם הגדול של המכונות הללו מופעלות ומתוחזקות על ידי מפעל הפיס באישור הממשלה, כדי להמר בהן קונים כרטיס מיוחד של מפעל הפיס.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר ההימור במכונה כזו אינו שונה מכל הימור אחר, ולכן יש לראותו בדיוק באותו אור כמו את שאר ההגרלות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין לשאלתי מה מאפשר את קיומו של מפעל הפיס מבחינה חוקית גרידא, האם תיקון כלשהו בחוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפעל הפיס והטוטו קיבלו אישור מיוחד בחוק לפעול בנושא ההימורים שחלק מכובד מרווחיו חוזר לציבור .

אתה סגור שמכונה כזו של בלק ג'ק מופעלת על ידי מפעל הפיס?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100% אם אתה מעוניין לראות בעצמך אני יתן לך מיקום בפרטי, בכ"א האם גם לאדם פרטי היכולת לקבל אישור כזה? אני מבטיח להחזיר 80% חזרה אחרי מס הכנסה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי שהייתה תקופה שקיוסקים היו מחזיקים מכונות מזל לא חוקיות

אחרי שיטוט קצר באינטרנט אני רואה שאכן הייתה תקופה שמפעל הפיס הפיץ מכונות מזל - באמת מוזר

רוב הכתבות הן ישנות (כמה שנים) ובכולן מדובר על זה שאין הבדל בין זה לבין מכונות הימורים לא חוקיות.

באמת מעניין מה קרה עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי בזמנו באינטרנט קפה עם המכונות האלה של מפעל הפיס (ואני משוכנע ב100% שזה של מפעל הפיס).

ראיתי אנשים שורפים מעל 5000 ש"ח בלילה וחוזרים יותר מ3-4 פעמים באותו שבוע. זה מפחיד כמה כסף הדברים האלה יודעים לאכול.

היו זכיות מדי פעם, אבל רק לקבועים באמת והם בד"כ לא זכו ביותר מ10% ממה שהם הוציאו באותו יום.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכשירו את הפיס והטוטו ולא דברים אחרים? יש חברים, מינוי משרות, העברת כספים למקומות מועדפים ו.. אתם יודעים.

אם מישהו עם יוזמה יבדק את תנאי השכר שם - למרבית עובדי ההנהלות - או הו, מה יהיה לכם להגיד. או לקנא, ובגדול מאוד.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה, הם מלקקים למי שצריך. בונים אולמות ספורט בבתי ספר וגם תורמים כספים לצהל.

אף אחד לא יעצור את המכונה המשומנת הזאת, חבל שזה ככה עובד בארץ ושתחום ההימורים לא חוקי.

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסטורית מפעל הפיס הוקם כגוף ממלכתי אשר יהווה תחליף להימורים לא חוקיים ויתעל את מרבית הכנסותיו למטרות ראויות ולא לכיסיהם הפרטיים של המפעילים. כמובן שבמהלך השנים גוף כזה הופך יעד לאנ"ש, או, כפי שמקובל לומר במרכז המפלגה "ג'ובים".

האם מישהו תהה פעם מדוע כדי להשתתף בהגרלה של גוף מסחרי צריך להשלים איזה משפט או לענות על שאלה טפשית? התשובה היא כי ברגע שההשתתפות בהגרלה כוללת אלמנט של ידע ההגרלה הופכת חוקית. אז מספיק לציין את האות האמצעית בשם החברה העורכת את ההגרלה כדי לעמוד בקריטריון זה.

ואני חייב לצטט את אמא שלי כאשר מישהו מניסה למכור לה כרטיס הגרלה: "אתה יודע כמה כסף הרוחתי מכל כרטיסי הפיס שלא קניתי בחיי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה להמר עושה זאת בדרכים חוקיות(טוטו ,לוטו,ווינר וכל חבריהם מקבוצת הפיס והטוטו)או לא חוקיות ,אני לא מבין איך עד היום לא אישרו למישהו ,אפילו לפייס,לפתוח קזינו כמו שצריך בנגב,גם ככה מי שמהמר עושה זאת ומי שמחפש קזינו מוצא את הלא חוקיים בארץ או חוקיים בחו"ל,אז לפחות שהכסף יחזור למדינה,אני דיי בטוח שאת כל הגרעונות והמיליארדים החסרים,היו מביאים מהקזינו,בנוסף קזינו בנגב ייפתח את האזור ויביא תעסוקה .

אישית אני לא מהמר ודי מרחם על אלו שלא שולטים בעצמם בנושא,התמכרות לכל דבר ועניין כמו סמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...