Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האח הגדול, עונה 4-שווה שרשור לא?

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 4487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

למרות שהם נראים שרוטים אחד אחד אני הייתי מהמר על רגב או תמיר. רגב, למרות שניסו ליצור לו תמיד של RICH BOY נראה כמו אדם עם שכל ותמיר, נו תמיר, כל כך חמוד, איך אפשר לא לחבב אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://blogs.nana10.co.il/tzfanya/?p=4874

איכס איכס איכס....

ללא קשר לאם אני מסכים או לא עם הבחור שהוא בפני עצמו פרובוקטור , הברי הזו אישה מגעילה פרימיטיבית , רעה , שונאת את הזולת ופשוט הדוגמא הכי גרועה לאיך אדם מאמין לא מוכן לקבל את האחר ואת הסביבה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...