Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו יש ניסיון עם פרקטים של הום סנטר?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 6 שבועות של שיפוץ נשאר לי רק לשים פרקט ב2 חדרי שינה.

מאחר והתקציב נגמר כבר לפני 3 שבועות ראיתי שדוקא בהום סנטר הסיפור הוא די זול.

70 שח למטר + 40 להתקנה ולי יש 2 חדרים, 9 + 11 מטר.

מה שאומר 2 החדרים ב2200 שח כולל הכל.

למישהו יש נסיון איתם ויכול לומר האם כדאי או האם להתרחק?

איזה סוג פרקט הם מוכרים במחירים האלו מישהו יודע?

אני לא מתכוון ללכת ולהשיג את הפרקט במקום אחד בזול יותר ואז לדאוג להרכבה פשוט כי אני כבר עייף מהשיפוץ הזה, מחפש מקום אחד שיסגור לי את הפינה של 2 החדרים צ'יק צ'ק.

תודה לעוזרים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון על פרקטים צריך להשקיע,גם בפרקטים יש מותגים(גרמניים\בריטים) וסיננטי מסין קוריאה וכ'..

בהתחלה אתה תתלהב ואחרי שנה+ אתה תתחיל כבר לראות לראות את ההבדלים.(שברים,עיקומים,התנפחויות,שריטות וכתמים).

כמו כן אחרי ההרכבה תדאג לשמור עליהם עם מוצרים יעודיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקט או למינציה? המחיר נשמע נמוך ביותר.

אני יכול להגיד לך שאצלנו בשוויץ מחיר למטר מרובע לאיכות טובה מתחיל ב55 פרנק שתכפיל את זה ב3.7 שח. וזה רק ההתחלה.

אני בהתחלה חסכחתי וקניתי למינציה באיכות לא מי יודע מה, כבר בהתקנה הבנתי שאין לי צורך להמשיך להתקין את הזבל הזה, והלכתי וקניתי אחד איכותי בהרבה יותר (מרגישים גם ביד את האיכות) עלה פי 3 אבל בסוף היה שווה את זה.

לפי דעתי בריצפה עדיף להשקיע ולעשות פעם אחת ולא אחרי שנתיים לגלות מה שקנית לא שווה יותר מדי ומתקלף ואז שוב הכל מחדש.

IMAG0277.jpg

IMAG0276.jpg

IMAG0280.jpg

IMAG0391.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה הפתעות מרעישות, בהום סנטר יש רק פרקט למינציה.

עם קצת מזל זה יכול להחזיק אפילו כמה שנים ועדיין להיראות סביר,

למרבה הצער הקפיצה למדרגה הבאה באיכות היא גם קפיצה גדולה במחיר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היתי ממליץ לך לנסות להתקין לבד זה לא קשה בכלל.

בכל מקרה תקנה גם עוד 2 חבילות שיהיו לך למקרה חירום, כל חבילה בערך 1.2 מטר מרובע.

באיזה חדרים אתה הולך להשתמש בלמינציה? והאם ידוע לך העובי שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד חשוב העובי של העץ החיצוני, כשהחומר איכותי הוא עבה יותר, מה שנותן את האפשרות לשייף בעתיד ולעשות גימור מחדש.

מבחינת חומרים, יש גם הרבה דברים מסין באיכות טובה אבל חשוב לבדוק בשבע עיניים מה העובי של המשטח הנראה לעין. מבט מהצד ילמד אותך את ההבדלים, יש למניציה שזה למעשה הפתרון הכי זול (גם למראית עין) מכיוון שיש שכבה דקה מאוד של חומר נראה לעין, כמו פורמייקה.

laminate-wood-flooring.jpg

Engineered זה מבחינתי הפתרון הכי טוב, פה מדובר על עץ אמיתי בשכבה של כמה מילמטרים, המחירים משתנים בהתאם לסוג העץ, הגימור (דיסטרס ידני למשל מאוד יקר) ומה שיושב מתחת.

engineered_wood_flooring_.jpg

Stackedflooring.jpg

ויש עץ מלא, לטעמי זה מיותר לחלוטין, האיכות של המהונדס טובה יותר, יותר נוח להתקנה, אצלנו דאגתי להדביק את הכל עם דבק אלסטי גמיש ע"מ למנוע קרקושים בעתיד וכמובן מסמור של כל חתיכה.

sold_v_engineer.jpg

wood_types_illus.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית ישלי 2 המלצות אליך.

הראשונה,בהוםסנטר ואייס, איכות הסחורה היא לא משהו, לפחות לא ביחס למחיר. המחיר מופקע עבור איכות הסחורה שלהם לדעתי. כך זה ברוב מה שהם מחזיקים במלאי.

העיצה השנייה היא, ללכת לעסק שזו פרנסתו, ולשמוע מה יש להם להציע לך. כולל הסברים טכניים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי הוא לא מדבר על פרקט עץ, אלא על למינציה בשיטת ה"קליק", שבהן גם חשוב האיכות אבל אין אפשרות לשייף במידה וזה מתבלה, אלא פשוט לפרק את הכל ולהתאים חדש (צריך לבדוק טוב לכל חברה יש את הפטנט מישלה אפילו שכולם נראים אותו דבר).

הדבר הכי חשוב ולמדתי את זה מהנסיון שלי אחרי לבדוק טוב טוב את הלמינציה, לפעמים יש דפק באחד מהצדדים עוד באריזה

ואז הפסדת חתיכת למינציה, בעיקרון בלמינציה החיבורים של ה"קליק" מודבקים בדבק רגיל וצריך לעבוד בעדינות בשביל לא להרוס את אחד הצדדים (ובזולים זה נהרס מהר מאוד מנסיון).

אבל ברגע שאתה לומד את הטכניקה (זה לא קשה בכלל), זה הולך מהר מאוד, האחד חותך והשני מרכיב :)

היקרקושים נובאים גם מחוסר מרווח בין הקירות לבין הפרקט/ למינציה, כי החומר "חי" זאת אומרת מתרחב או זז קצת, וברגע

שאין מספיק מרווח אז נוצרים הקירקושים, ולפעמים גם פשוט מתעוות בין החיבורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה לא הייתה אם עדיף או לא (אם יש ממון לך על פרקט עץ טיבעי).

השאלה אם בסכום הזה כדאי?

בסכום הזה אני מציע לך ללכת על הפרקט למינציה של הום סנטר אולי זה לא רמה גבוהה אבל זבל זה בטח לא.

זה לא נזק בילתי הפיך, תוכל אחרי כמה שנים להחליף למשהו יותר יוקרתי.

בינתיים תיגמור את השיפוץ תאזן את עצמך תקציבית.

אם תיהיה מופתע מהאיכות תוכל לעדכן אותנו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני כשנה התקנתי פרקט לבד בבית אחרי שראיתי כמה סרטונים באינטרנט וקראתי קצת. העבודה לא קשה מדי, רק צריך לדעת מה השלבים שיש לבצע.

המלצה שלי, תקנה רק פרקט של חברה שנקראת QUICKSTEP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פאנלים, אתה צריך לחתוך אותם בזוית של 45 מעלות, יש זוית פנימית וזוית חיצונית. אני קניתי בזמנו בהום סנטר "תיבת זויות" שזו בעצם מן תיבה קטנה שאליה אתה מכניס את הפאנל, בתיבה יש חריצים בזויות מסויימות שאליהן אתה מכניס מסור ידני ולפי זה חותך. במלה אחת, זה לא עובד, הזוית לא יוצאת מדוייקת ואז שתי חתיכות הפאנל לא משתלבות היטב על הקיר. כדי לעשות באמת עבודה טובה צריך מסור דיסק עם בסיס שבו ניתן לכוון זוית של 45 מעלות.

הנה אגב סרט הדרכה בעברית, בחיפוש בגוגל באנגלית יש עוד תוצאות (LAMINATE FLOORING):

http://homeaid.xnet.co.il/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%94-127-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA-%D7%A4%D7%A8%D7%A7%D7%98-%D7%9C%D7%9E%D7%99

%D7%A0%D7%A6%D7%99%D7%94.aspx

אגב, הנה לינק לתמונות שהעלתי לתפוז אחרי ההתקנה:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=774&MessageId=150592811

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרקט שאהבנו בהום סנטר הוא של נובלס - 8 מ"מ, שוויצרי או אוסטרי או משהו כזה, אם מישהו מכיר. הם נותנים 20 שנות אחריות על הפרקט ושנתיים על ההתקנה.

מישהו מכיר את המותג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...