Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח ביטוח ביטוח - למנצח שיר מיזמור

289
שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ציטוט ממאמר טוב חשוב מאד בנושא ביטוח למירוצים

מישהו יגע ומצא...

"ביטוח

.. הבשורה הגדולה ביותר הגיע בדמות ביטוח. פוליסה נבנתה מול חברת הביטוח כלל ותיכנס לתוקף, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, מהראשון לפברואר. הפוליסה כוללת כיסוי ביטוחי לכלים תחרותיים. הסדר הביטוח יאפשר חמישה אירועים בשנה לכל אחד מענפי ההתאחדות, כל אירוע נוסף יחייב תשלום של כמה עשרות אלפי שקלים למעט במקרים בו יישארו ב"בנק" הביטוח אירועים שלא בוצעו על ידי ענף אחר. הצד הפחות נעים של הביטוח נוגע להיעדר מוחלט של דואליות לכלים תחרותיים, כלי בעל רישוי תחרותי (מספר אפור) לא יורשה לנוע על הכביש, נסיעה כזאת עשויה להביא לפסילת הרישיון.

"

כל הכבוד ותודה לאייל הכתב מגיפולוג לעמותת העבירות וראליארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה נחמד ותביא את הלינק למאמר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה

שמרתי אותו

בנוסף

מסתבר שבחודש מאי השנה,בטקס בנס ציונה,(אם אני לא טועה)בו הופיעו עשרות רכבי מירוץ,נהגים של פעם,ופעילים,

שסוקר על ידי קורפל..(כתבה מצולמת)

שבו אגודת הראלי קיבלה תעודה מסגנית השרה אולי על הכרה כהיתאחדות או משהוא כזה..

נאמר שדני לוי הכריז שיש להם סידור לביטוח

נראה ששרשור ה"דיון" ירד מפסי הדיון וחלוקת המידע לפסים לא נעימים

אני חייב להגיד שאני מאוכזב ממה שגיליתי כאן בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב איפוא הלינק ?

אתה לא היחיד המאוכזב.

ככה זה הכישלון יתום ולהצלחה יש אבות רבים.

ככל שתקרא יותר תבין יותר :-o

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנס ציונה קיבלה "אירדא" הכרה מהמדינה ולא עמותת הראלי שבחרה להחרים את האירוע ולא להצטרף.

ההכרזה על הביטוח היתה רלוונטית לתחום ובכתובים, אבל ההתערבות של המדינה (ולא אכנס לנושא הכאוב הזה, יש לבחון היום במבחן התוצאה וזה החשוב) גרמה לרגליים קרות בחברת הביטוח, גם כיום למיטב ידיעתי העובדה פשוטה אין אפשרות לערוך מרוצים בישראל (אמיתי ולא נסיעות מבחן של פורמולות באילת) חלק מהנושא כמובן זה ביטוח.

קראתי בתשומת לב את רמיזותיו של 289 בכל הנוגע להעדפות בנושא החקיקה ,הכל "הבל הבלים", ניר לביא כתב ופירט ולא אוסיף.

החטא היחידי שחטא בית המשפט העליון בבג"ץ שהגשנו דאז? זה שלא הוזהרנו (תמימים היינו ונמרחנו בסיפורים) כי הרגולציה במדינה תביא אותנו עד הלום וזה לא משנה שבתוך כל זה ניסו ומנסים אנשים לשנות דברים ולא יכולים.(גם ברשות עצמה)

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה נחמד ותביא את הלינק למאמר

http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2362

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף תודה

קראתי הפנמתי ולהלן מספר שאלות לגבי הביטוח שעלו מתוך הקריאה. אם הסקתי לא נכון אנא תקן אותי.

כל אירוע מינימום 15 כלים . כך נכתב

כמה ענפים יש בהתאחדות לא נכתב אבל בוא נניח 5 ענפים .

לכל ענף מותר 5 תחרויות

לכל תחרות נוספת כמה עשרות אלפי ש"ח , וזוגתי במקרה זה שואלת 30 אלף או 90 אלף? נניח 50 אלף ש"ח

כל מתחרה בהנחה שיהיו 20 מתחרים ישלם משהו כמו 2500 ש"ח רק לביטוח?

ואח"כ מופיעים שם מספרים של 244 ש"ח 150 ש"ח ו 100 ש"ח בפיסקה תחת הכותרת של בטיחות.

אותי הצלחתם לבלבל.

אבל אין ספק , עושה רושם שישנה התקדמות, ועל כך יבורכו כל העושים במלאכה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף תודה

קראתי הפנמתי ולהלן מספר שאלות לגבי הביטוח שעלו מתוך הקריאה. אם הסקתי לא נכון אנא תקן אותי.

אל תשאל אותי, אני לא מבין בזה כלום - רק אחראי על הקישורים. יענה מי שכן מבין.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...