Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קודן... (בעצם אני רוצה לדעת איך כותבים קודן באנגלית) [כ"ע]

demon_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם!:-)

יצא לראות כמה עצות טובות על רכבים בפורום הזה, אז אני אנסה לבדוק אם מישהו יוכל לעזור לי.

אני רוצה להזמין מחו"ל(Ebay או מאיזה אתר אחר) קודן לרכב, ואין לי מושג איך קוראים לזה באנגלית, האם מישהו יוכל לעזור לי בעניין הזה ולהגיד לי איך קוראים לקודן באנגלית?

ואל תגידו לי code או משהו כזה כי אין דבר כזה, זה מראה לי בתוצאות חיפוש שלט לרכב ולא קודן - יש מילה אחרת.

תודה מראש!!!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט, באנגלית כותבים : "Codan" .

למכן ההגינות, מעולם לא נתקלתי בזה בארה"ב, מעולם. לא ברכבי חברה, לא ברכבים פרטיים, הביטוח מעולם לא ביקש או הזכיר או חשב על זה.

מה שכן ראיתי פעם אחת מנעול לידית ההילוכים של רב-בריח, במרצדס ישנה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ויגנבו לי את הרכב!!! הדרך הכי טובה לשדרג למשהו חדש :)

למה שלא תתקין כפתור שמנתק את מערכת ההצתה וסגרת את הסיפור, מתחת לדש בורד בצד הנוסע, הרי מכוניות חדשות עם קודן נגנבות בכל מקרה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בדיוק כמו שחשבתי, אני יודע שבודאות באירופה ובארה"ב אין את הדבר הזה. אבל קיבלתי את התשובה כבר בפורום אחר באנגלית.טוב אני לא חושב שזה "Codan", זה אמור להיות מערכת אזעקה שעובדת עם PIN-Code(סיסמא שמורכבת ממספרים כמו לכספומט). האמת שרציתי לקנות את זה לעוד תוספת לביטחון לרכב שלי - כמו שהבנתי בפורום האחר זה מערכת שפשוט קל ומהר לנתק אותה אז היא לא אפקטיבית בגלל זה לא משתמשים בה בארה"ב.

בנוסף כמו שאמרו לי שם שבגלל שיש לי נעילת הגה שנפתחת רק עם אימבולייזר אז זה פתרון הרבה יותר טוב - ועוד שהרכב שלי אוטומטי חוץ מגרר(שבארץ הוא חייב להיות רשום) אף אחד לא יכול להעלים לי אותו סתם, הדבר היחיד זה חפצים מתוך הרכב(לא שאני מחזיק בפנים משהו חשוב) או חלקים שיכולים לגנוב לי מהרכב שאני לא מאמין שאיזה גנב מספיק טיפש להתחיל לפרק לי את הרכב שאזעקה עובדת.

טוב תודה רבה על עזרה לכל מי שניסה לעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...
תודה לך יואל, חיכינו לך כמעט שבע שנים.

האבסורד הוא שסביר להניח שהוא הגיע לשרשור הזה באמצעות חיפוש בגוגל של "איך כותבים קודן באנגלית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבסורד הוא שעדיין מתקינים את זה על רכבים חדשים בישראל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...